Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор TCNQ ()
Публикувано03.06.13 23:00



Хахаха, ама че малоумна исте(о)рия





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано03.06.13 23:32



Дай си сметка, че мъжът до теб е човек и не е твоя собственост. Той може да прави каквото си пожелае, да спи, с която си пожелае или с която му пусне и т.н. А да не говорим, че всеки може да се влюби. Реши си за себе си, приемаш ли го или не. И действай според решението си.

И във всички случаи престани да се самоизмъчваш, от това няма полза. Това колко години сте били заедно, първа ли си била, втора ли, приемаш ли забежките му или не, няма никакво значение, ако за него е без значение.

Ще те боли известно време и ще ти мине, спокойно. Все пак е добре, ако правиш всичко според силите си да спре да те боли - заеми ума, съзнанието си, емоциите си с нещо друго. - учи, работи, забавлявай се, пътувай ...
И да знаеш: Всяко зло е за по-добро.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.06.13 23:38



Дай му координатите на този супермен.


Съпруга, любовница, че да има сили и за още мацки!

Както знаем, един мъж и за половин жена на стега щото, та това си направо откритие!




Тема Re: йахахахаханови [re: AniAni]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.06.13 09:33



Ани, прави си сметката що за стока е този...и търси нещо друго з асеб еси./ако си в състояние и настроение/

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Hoй]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 09:57



А-а-а, нищо, ама когато реши и тя да си вземе нов таблет, ревете.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 10:04



Дай си сметка, че мъжът до теб е човек и не е твоя собственост. Той може да прави каквото си пожелае, да спи, с която си пожелае или с която му пусне и т.н. Абе-е-е, ако тя е жената, а не любовницата, не съм много съгласна с тези ти твърдения, щото има един ангажимент, който човек поема като заживее с някого. Да, ангажиментът е ограничение, ама за да има връзка, трябва да се поеме. Иначе връзка просто няма.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 10:19



И аз си падам по ангажиментите. Но при толкова много разводи за какви ангажименти става дума?

И далеч не всеки поема или си изпълнява ангажиментите, когато заживее в брак, нали.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 10:44



Ами, една час от разводите са плод именно на това, твърде демократично според мен, разбиране, че никой на никого не принадлежи. Много е удобно като извинение.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 11:02



Аз искам мъжът до мен да иска да е с мен. Ако иска да е с някоя друга, предпочитам да иде при нея. Някак идеята, че ще е с мен, поради ангажимент, макар че иска да е с друга, не ми допада.

Защо считаш, че принадлежиш на някого или някой ти принадлежи?
Ти си най-разумната жена, която познавам, затова ме интересува мнението ти.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 12:37



Естествено, че не принадлежа, но когато имам ангажимент към някого, значи имам ангажимент и това "никой не принадлежи" не е оправдание, за да го наранявам. Когато наблегнеш на "никой не принадлежи", не се стараеш да поправиш нещата, когато не вървят гладко. Когато наблегнеш на ангажимента, стараеш се и поправяш, работиш върху себе си.
И изобщо не съм разумна напоследък, ама това не ми пречи.


Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 04.06.13 12:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.