Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Изневяра/Предателство  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано03.06.13 10:33



Боли ме..... Той ме излъга.....крещях, изпаднах в истерия.....казваше ми, че само с мен може да спи цяла нощ, другите са "еднодневки".....знам, че той е и с други само за секс, но в случая той пренебрегна мен, излъга ме, отиде с друга.....след като го "разкрих" с доказателства, след като крещях, че ще отида и на жена му да кажа ( женен е), след това омекнах и казах че никога няма да го направя. Значи аз съм възприела да бъда "втора, толкова години сме заедно, възприемам еднократните му забежки, но тук явно не е само секс....Правя всичко за него....боли ме, много боли.....как да постъпя?...



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 10:46



Аз не мога да разбера едно нещо...защо се хващате с женени мъже?Малко ли са свободните, че искате да разбивате бракове?



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:36



Бе то .. ако ти си критерий за свободен и мъж .. не с женени, с извънземни ще хукнем.







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Пин ()
Публикувано03.06.13 11:37



Приеми спокойно нещата. Човекът явно обича секса и не гледа толкова рестриктивно на моногамията. Така или иначе с това явно си наясно отпреди, защото иначе щеше да бъде със съпругата си и да нямате връзка. Това, което се е случило не е променило нищо в него - такъв какъвто го познаваш. Ако и отношението му към теб не се е променило, мисля че трябва да опиташ да приемеш нещата спокойно. Ако пък не можеш да живееш с мисълта, че човека има мераци към чуждо, може би трябва да насочиш емоциите си на другаде защото със скандали и заплахи няма да промениш нищо.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 11:39



Я ходи и се гръмни някъде, бе боклук!



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:42



Най-нормалното е да те заболи. Но какво да правиш ... само ти знаеш.





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:43



Като останем на един остров с тебе ... обещавам.







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 11:44



Даже и да остана на един остров и да има една единствена жена ако тя е българка ще я оставя да умре.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 11:52



Да си дойдем на думата ..







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано03.06.13 11:53



Абсолютно. За мен българката не е човек, а социално зло.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор Някой който се шляе (тревно зелен)
Публикувано03.06.13 11:55



Вземете си стаяяяя!!!



М+З=ВЛ


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Някой който се шляе]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 12:12



А, не ... Първо ш'се поцелуваме.







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 12:13



Божкей ..





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано03.06.13 12:35



Ами, аз не мога да разбера драмата - ти изначално си приела да си "втора" или "х"-та цигулка! Защо очакваш от някой, които не може да си държи ципа вдигнат за жена си, да го държи вдигнат за теб?! Явно е, чеовека го тресе яко кризата на някоя възраст или просто си избива комплекса, с трупане на бройка... пък може просто да си е коцкар, няма лошо, но изначално си знаеш с какво се хващаш?! Не е луд този, който яде баницата...



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.06.13 12:57



Е, как да постъпиш... Първо се опитай да погледнеш нещата отстрани. Виж как се чувства жена му, когато той е при теб...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано03.06.13 13:42



.....да бе, какво значение има коя си по ред, важното е че сте заедно, все пак не ти е обещавал вярност и вечна любов, като вземете да се вживявате начи ....ми изживей си густото и следващият, да не е последният мъж на света ...

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано03.06.13 13:47



Хората не спират да ме изненадват.
"Карам трабант, но като вдигна над 80 и почва да пуши. Дайте ми съвет какво да направя!"
...
"Ама, моля ви се, тази кола ми е любимата. Как така да я сменя?... Не, не, обичам високите скорости..."
...
"Добре де, карай там, колкото можеш, пък един ден ще му мислиш."



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано03.06.13 15:20



Тва никога няма го разбера - защо повечето жени възприемат ебането на бройки от страна на мъжа като "избиване на комплекси", "кризи" и още няколко стотин термина, а не като естествената му биологична функция, каквото е всъщност?

Редактирано от Pekoнcтpykтop на 03.06.13 15:24.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано03.06.13 16:20



Значи искаш с теб да изневерява , а не на теб. Баси та.ака

. Може да не си първа цигулка, важното е, че си в оркестъра



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано03.06.13 16:54



защо повечето жени възприемат ебането на бройки от страна на мъжа като "избиване на комплекси" , нали, и аз им се чудя.Всъщност е много просто. Ако сравним жената с таблет, gsm, лаптоп или каквато и да е подобна джажда.Имаш си такава в ръцете, но ... излиза нов модел и ти се иска да го пипнеш, пробваш, повъртиш в ръце и т.н.Обикновено човешко любопитство, какво толкова.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано03.06.13 16:56



Откога изневярата е предателство? Освен това, доколкото знам, изневяра има само в законния брак, всичко друго е само кастинг...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Това е партенканови [re: AniAni]  
Автор echr ()
Публикувано03.06.13 18:30



Няма начин нормален човек нормално да мисли, пък още по-малко да пише таквиз работи





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: ariel$$]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано03.06.13 19:12



+13





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.06.13 19:46



еееех... майка му стара! хората си нямат работа, романи си измислят, от измислени никове!

и кво викаш?! тоя фана да отразява трета, и вие с жена му - суша, братче... ма, тя поне му носи фамилията, а ти?!?!?



Тема йахахахаханови [re: echr]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.06.13 19:47



дам, точно това написах и аз!





Тема Re: йахахахаханови [re: parvaty]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано03.06.13 20:55



Е, някои тук са изключително "любезни"! мерси все пак

Опитах се да обясня, че ч*кането за един път съм го възприела, но в случая той ме излъга и аз разбрах, че е нощувал с една жена...това е....просто ми е гадно...унижих се вече, че виках, крещях и после омекнах....знам, че не трябва, дори не трябва да бъда с него, но.....не мога да заповядам на сърцето си....не мога да работя пълноценно. Опитвам вече 3 дена да си отвличам вниманието, но с нищо не се получава....отворих да чета тук за изневери и писах...това е.
Само се моля по-бързо да се възстановя



Тема Re: йахахахаханови [re: parvaty]  
Автор echr ()
Публикувано03.06.13 21:03



Еми, поне се надявам да е тъй, щото смятай за какво иде реч, ако е истина





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.06.13 21:33



иди се обеси сама

“Толкова много програми, пари и усилия за ромите, а за циганите никой не мисли.”[/

Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.06.13 21:35



мммда, както и при жените не е трупане на бройка и прочие, чиста биология



“Толкова много програми, пари и усилия за ромите, а за циганите никой не мисли.”[/

Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано03.06.13 22:57



Щото не ми харесва двойният стандарт! Един мъж като хойка, бил оборотен, пък жената била к**ва... схващаш ми идетяа предполагам?!



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор TCNQ ()
Публикувано03.06.13 23:00



Хахаха, ама че малоумна исте(о)рия





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано03.06.13 23:32



Дай си сметка, че мъжът до теб е човек и не е твоя собственост. Той може да прави каквото си пожелае, да спи, с която си пожелае или с която му пусне и т.н. А да не говорим, че всеки може да се влюби. Реши си за себе си, приемаш ли го или не. И действай според решението си.

И във всички случаи престани да се самоизмъчваш, от това няма полза. Това колко години сте били заедно, първа ли си била, втора ли, приемаш ли забежките му или не, няма никакво значение, ако за него е без значение.

Ще те боли известно време и ще ти мине, спокойно. Все пак е добре, ако правиш всичко според силите си да спре да те боли - заеми ума, съзнанието си, емоциите си с нещо друго. - учи, работи, забавлявай се, пътувай ...
И да знаеш: Всяко зло е за по-добро.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.06.13 23:38



Дай му координатите на този супермен.


Съпруга, любовница, че да има сили и за още мацки!

Както знаем, един мъж и за половин жена на стега щото, та това си направо откритие!




Тема Re: йахахахаханови [re: AniAni]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.06.13 09:33



Ани, прави си сметката що за стока е този...и търси нещо друго з асеб еси./ако си в състояние и настроение/

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Hoй]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 09:57



А-а-а, нищо, ама когато реши и тя да си вземе нов таблет, ревете.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 10:04



Дай си сметка, че мъжът до теб е човек и не е твоя собственост. Той може да прави каквото си пожелае, да спи, с която си пожелае или с която му пусне и т.н. Абе-е-е, ако тя е жената, а не любовницата, не съм много съгласна с тези ти твърдения, щото има един ангажимент, който човек поема като заживее с някого. Да, ангажиментът е ограничение, ама за да има връзка, трябва да се поеме. Иначе връзка просто няма.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 10:19



И аз си падам по ангажиментите. Но при толкова много разводи за какви ангажименти става дума?

И далеч не всеки поема или си изпълнява ангажиментите, когато заживее в брак, нали.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 10:44



Ами, една час от разводите са плод именно на това, твърде демократично според мен, разбиране, че никой на никого не принадлежи. Много е удобно като извинение.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 11:02



Аз искам мъжът до мен да иска да е с мен. Ако иска да е с някоя друга, предпочитам да иде при нея. Някак идеята, че ще е с мен, поради ангажимент, макар че иска да е с друга, не ми допада.

Защо считаш, че принадлежиш на някого или някой ти принадлежи?
Ти си най-разумната жена, която познавам, затова ме интересува мнението ти.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 12:37



Естествено, че не принадлежа, но когато имам ангажимент към някого, значи имам ангажимент и това "никой не принадлежи" не е оправдание, за да го наранявам. Когато наблегнеш на "никой не принадлежи", не се стараеш да поправиш нещата, когато не вървят гладко. Когато наблегнеш на ангажимента, стараеш се и поправяш, работиш върху себе си.
И изобщо не съм разумна напоследък, ама това не ми пречи.


Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 04.06.13 12:38.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано04.06.13 14:37



кво общо има това с разни кризи, комплекси и т.н.?



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 15:48



Всъщност имаш ангажимент към някого, докато ти решиш, че го имаш. И не го нараняваш, докато ти искаш да не го нараняваш.
Ако една сутрин се събудиш и решиш, че повече не желаеш да имаш този ангажимент поради някакви си причини, сигурно ли е, че ще продължиш да го изпълняваш, само за да не нараниш другия? А другият може ли да те застави да изпълняваш ангажименти, които не желаеш (освен ако нямате писмен договор или свидетел на обещание

), и как ще го направи?



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.13 18:12



Всъщност имаш ангажимент към някого, докато ти решиш, че го имаш. Да, така е, но модерните теории те улесняват да съкратиш срока на ангажимента без угризения.
И не го нараняваш, докато ти искаш да не го нараняваш. Искаш да кажеш, че можеш да изневериш, без да нараняваш?
А другият може ли да те застави да изпълняваш ангажименти, които не желаеш (освен ако нямате писмен договор или свидетел на обещание), и как ще го направи? Не, не е в състояние. Не знам защо се отплесна в тази посока.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.06.13 20:25



И не го нараняваш, докато ти искаш да не го нараняваш. Искаш да кажеш, че можеш да изневериш, без да нараняваш? Искам да кажа, че въобще не изневеряваш и не нараняваш човека до теб докато това искаш. Решиш ли да изневеряваш, вече не ти пука кого ще нараниш.

Ами идеята ми е, че хората имат свободна воля и решават какви доброволни ангажименти поемат. Но могат да решат и да се откажат от тях в някакъв момент. И решат ли нищо не можем да направим. Т.е. всички сме свободни хора правим каквото си решим.

Ти си спазваш ангажиментите, защото така искаш. Аз си ги спазвам, защото така искам. Но ако някой не иска да ги спази?
За конкретния случай - до един момент мъжът е имал жена, любовница и еднодневки. После е решил да промени ситуацията. Другите искат да я запазят, ами няма как да стане, ако мъжът не иска.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано04.06.13 21:33



За конкретния случай - до един момент мъжът е имал жена, любовница и еднодневки. После е решил да промени ситуацията. Другите искат да я запазят, ами няма как да стане, ако мъжът не иска.
Или ако жената не иска...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор won (cool)
Публикувано04.06.13 21:46



Ами освен да продължиш към следващия и този път гледай да е свободен, друго не се сещам да ти кажа.
Не трябва да се поставяш в положението да зависиш от някого - бъди си самостоятелна и с възможност да избираш ти как да се случва животата ти.
Не страдай за него - той толкова си може. А във връзка да е - въобще явно не може.
Ползвай си го по предназначение.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 04.06.13 21:56.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: The Stranger]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано04.06.13 21:48



Е, то хубаво това, но защо държи и мен и ме лъже...и после аз го хващам, че ме е излъгал. Не е честно спрямо мен, защото по скоро аз съм тази, която може да реши да промени ситуацията, а то какво се получава





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано04.06.13 21:53



Защото мъж който изневерява на една жена ще изневери и на друга. Защото мъж който изневерява на жена ще изневери и на любовницата си.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.06.13 22:03



Fайле ГЕПИ! ...за точното , ясно и кратко изчерпващо темата изказване!



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Ан,нови [re: AniAni]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано04.06.13 22:34



я си сложи ръката на сърцето и си признай пред себе си - нима ти никога не си го лъгала?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Lira Emerald]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано04.06.13 23:08



От няколко месеца насам забелязвам в себе си прогрес на логическото мислене което стана възможно като олекотих значително мисловните композиции следствие на което мисловната конструкция значително се олекоти и изостри в логическата и аналитичната част.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано04.06.13 23:24



колко сме глупави жените...

преди време бях чела, че влюбеният мъж гледал с овчи поглед и имах наглостта да го цитирам пред хора.
върна ми се тъпкано тройно както всичко в живота ми досега.
сега видях и знам, че една жена може да направи невъобразими глупости заради мъж. невъобразими значи... невъобразими, несъвместими с човешкия разум.

еххххххх

Редактирано от тpънчeтo на 04.06.13 23:35.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано05.06.13 00:39



Мдааа, FilerO99 май си прав.....но аз в случая бех пренебрегната ?(той като семеен мъж, няма много време за мен)...задоволявам се с някакви 1 часови виждания 2 пъти в седмицата...чаках моментите, които той е извън града с приспиване, за да сме заедно- и той го знаеше! I me izlaga.....I ne triabvashe da mu zvania, che bil s nqkakvi specialni hora.... (izchezna mi kirilicata), veroiatno tova e znak da ne pisha poveche



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано05.06.13 07:24



Разбирам болката ти, но ти разбираш ли в каква ситуация си се поставила първоначално? Връзка с женен мъж няма нужда изобщо да се започва, нито ще се разведе, нито нищо. Само ще страдаш. И за какво ти е нужно всичко това? А такъв изкуствен брак да се поддържа, значи някои от двамата, или и двамата имат някаква изгода от това, иначе биха си хванали пътя, защото то се усеща охладняването на мъжа от всяка съпруга. Общо взето отношението към любовницата е като към лека жена, жена без достоинство и чест да си намери равностоен партньор. Аз веднага разбирам, че някой е женен и не мога да бъда излъгана, а ако ти си установила това в последствие е трябвало да прекратиш връзката.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: ellynora]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:16



Имаш ли пеньоар? А ролки? Винаги когато те прочета, започвам да долавям звук от суркащи се чехли и приглушен шум от суетене зад шпионката. Глей какво нещо е усета... и това само от едни думи. Може би си млада, ведра и красива жена, а аз те намирам друга. Допускам да греша, просто споделям как те "виждам".

Общо взето отношението към любовницата е като към лека жена, жена без достоинство и чест да си намери равностоен партньор.

Дали не беше по-недамгосващо да речеш, че е добре подобните да се събират?:-)
Каквой туй "лека", "чест", "достойнство", "равностоен"?
Не дърпай дявола за рогата. Живота е добър циник и обикновено те вкарва баш в това, което избягваш най-много.
Набърже ще смениш определенията. "Лека" може да стане "влюбена".

Да те предваря и да отбележа, че избягвам ( да не кажа по-силна дума) обвързани хора, ама не защото са недостойни, а защото ми е слаб ангела. Сакън обаче да ги вкарам в твоите рамки.:-)



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: ellynora]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 19:27



Напълно съм съгласен с мнението ти.



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: FilerO99]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:38



Файле, ти с женена жена бил ли си?



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: Втасахме_я]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 19:39



Да, бил съм с женена жена. И хич не се гордея с това.



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: FilerO99]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:43



И с какво си по-различен от жената, писателка на темата и определена от Елинора?!:-)))



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: Втасахме_я]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 19:46



С това че се изтеглих след еднократен секс и прекратих връзката. А връзката на АниАни е продължителна, става въпрос за продължителна изневяра.



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: FilerO99]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано05.06.13 19:57



Въпроса е принципен, Файле. Няма един-петдесет секса.:-)))))
Или вътрешния ти кодекс позволява да се случи, или не. Няма половин бременна.:-))))
Така де, всяко нещо е частен случай и си има обяснение. Както и да е.:-)

Ти няма ли да ни зарадваш с добра новина? Играе ми се на сватба.:-)



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: Втасахме_я]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано05.06.13 20:05



След този случай моралният ми кодекс не позволява подобни връзки.



Ти няма ли да ни зарадваш с добра новина? Играе ми се на сватба.:-)

Добри новини в сферата на личния живот при мен в момента няма.



Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: FilerO99]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано06.06.13 05:03



То да беше само моралния.

Правния също е препълнен с точки и изпълнението им.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Втасахме_я]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано06.06.13 05:05



Може би намираш някакви дивиденти (смисъл) във връзките с женени мъже или самия ти си мъж?!





Тема Re:ellynora, напълно си права!нови [re: ellynora]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано06.06.13 09:31



В България право не съществува.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано06.06.13 10:50



Има и то доста, не се прави, че не ме разбираш...
Всеки може да изживее моментна криза, спад на самочувствие, нагон или каквото там искаш го наричай, но не всеки залита в страни...
въпрос на някакво уважение, както към себе си, така и към човека с когото си!



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Hoй]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано06.06.13 10:51



Какво толкова, а ако това е твоята жена?! И ако тя обича много джаджите и иска постоянно да ги опитва, пробва, сменя, разменя... Всички сме широко скроени, докато не стане дума за нас! Почти не познавам мъж, който да е преглътнал рогата си, виж жените явно сме големи бели птици, защото много от тях си затварят очите!



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Beщицaтa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано06.06.13 10:53



Вещи, и аз съм за свободната воля, но с уговорката да не се вреди другимо! С две думи, за мен човек е свободен в границата на себе си, излезе ли извън нея последиците могат да са фатални, за трети неучастващи лица!



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано06.06.13 14:29



По принцип, кризите и депресиите подтискат нагона, не го стимулират. Може индивидът, който ги преживява, да търси спасение в някви връзки, но едва ли е особено привлекателен в този си вид.
А и да не забравяме, че става дума за любовница на женен мъж, която се оплаква от изневери, което само по себе си е пълен абсурд.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.13 17:26



която се оплаква от изневери, което само по себе си е пълен абсурд.





гепи!

пп
исках да кажа, че гаджето й е пълен ъпсурд

Редактирано от Orcad на 06.06.13 17:30.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано06.06.13 23:22



"Боже,колко мъка има по тоя свят,Боже!"





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор AniAni (непознат)
Публикувано06.06.13 23:45



Аха.....не знаех, че любовниците на женени мъже, нямат сърца и не могат да страдат!
И се оплаквам?! Не, не се оплаквам, просто споделих и се радвам, че го направих, защото някои, които ми писаха тук, ми помогнаха много на лични!

Всичко хубаво пожелавам на всички, които отговориха по темата ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.