Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: pravil_nick]  
Автор Някой който се шляе (тревно зелен)
Публикувано03.06.13 11:55



Вземете си стаяяяя!!!



М+З=ВЛ


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Някой който се шляе]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 12:12



А, не ... Първо ш'се поцелуваме.







Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: FilerO99]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано03.06.13 12:13



Божкей ..





Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано03.06.13 12:35



Ами, аз не мога да разбера драмата - ти изначално си приела да си "втора" или "х"-та цигулка! Защо очакваш от някой, които не може да си държи ципа вдигнат за жена си, да го държи вдигнат за теб?! Явно е, чеовека го тресе яко кризата на някоя възраст или просто си избива комплекса, с трупане на бройка... пък може просто да си е коцкар, няма лошо, но изначално си знаеш с какво се хващаш?! Не е луд този, който яде баницата...



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.06.13 12:57



Е, как да постъпиш... Първо се опитай да погледнеш нещата отстрани. Виж как се чувства жена му, когато той е при теб...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано03.06.13 13:42



.....да бе, какво значение има коя си по ред, важното е че сте заедно, все пак не ти е обещавал вярност и вечна любов, като вземете да се вживявате начи ....ми изживей си густото и следващият, да не е последният мъж на света ...

всичко е в ръцете ми .......мамка му



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано03.06.13 13:47



Хората не спират да ме изненадват.
"Карам трабант, но като вдигна над 80 и почва да пуши. Дайте ми съвет какво да направя!"
...
"Ама, моля ви се, тази кола ми е любимата. Как така да я сменя?... Не, не, обичам високите скорости..."
...
"Добре де, карай там, колкото можеш, пък един ден ще му мислиш."



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано03.06.13 15:20



Тва никога няма го разбера - защо повечето жени възприемат ебането на бройки от страна на мъжа като "избиване на комплекси", "кризи" и още няколко стотин термина, а не като естествената му биологична функция, каквото е всъщност?

Редактирано от Pekoнcтpykтop на 03.06.13 15:24.



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: AniAni]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано03.06.13 16:20



Значи искаш с теб да изневерява , а не на теб. Баси та.ака

. Може да не си първа цигулка, важното е, че си в оркестъра



Тема Re: Изневяра/Предателствонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано03.06.13 16:54



защо повечето жени възприемат ебането на бройки от страна на мъжа като "избиване на комплекси" , нали, и аз им се чудя.Всъщност е много просто. Ако сравним жената с таблет, gsm, лаптоп или каквато и да е подобна джажда.Имаш си такава в ръцете, но ... излиза нов модел и ти се иска да го пипнеш, пробваш, повъртиш в ръце и т.н.Обикновено човешко любопитство, какво толкова.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.