Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: офф: принудителна стерилизациянови [re: crystalkyle]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано19.12.12 20:41



аз пък мислех, че са едно и също

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: Melany99]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано19.12.12 20:41



Мел то това е било едно време ......Сега в психодиспансера са нормалните.....
Отделен е въпроса кой нормален човек в днешно време встъпва в брак....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!


Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: Bisserra]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано19.12.12 20:44



епилепсия може да се получи винаги от бой по главата

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: OldWitch]  
Автор Bisserra (непознат )
Публикувано19.12.12 20:45



Ужас





Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: lud gidiq]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.12.12 20:47



Ами то едно време имаше 5 доктола на кръст.
Сега не могат да насмогнат...


Е, ако си намериш нормална, защо да не се ожениш?



Прибираш се вкъщи - грее камината, топла супа за вечеря, чисти дрехи в гарбероба...



Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: Bisserra]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.12.12 20:52



ясно, разбрах те...



Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: Koм]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано19.12.12 21:08



Аз пък не - защото, ио извинявайте, че се повтарям, липсва дефиниция на доколко информиран (и разбран) е информираният консенсус.

Логически, задължение на обществото би трябвало да е да осигури информираността; и като налична информация, и като хъх интелектуална апаратура за разбирането и. На тоя етап е утопично. И неработещо.



Тема Re: офф: принудителна стерилизациянови [re: OldWitch]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано19.12.12 21:15



Споко, в ежедневния език са синоними - и като смисъл, и - често - като процедура. Не бях се сблъсквала с това по никакъв начин, и с риск да прозвуча ужасно глупаво, шокирана съм от намереното.
Между другото, извинявай, ако в другите ти теми звуча като лична нападка; не нападам лично, ОК? Мислех да ти пиша обяснителна бележка, ама ще използвам сега.



Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: crystalkyle]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.12.12 21:17



ами - в СК пише(ло), че ако някой е поставен под запрещение - значи няма да му дадат да се ожени. СК е закон - сега няма да спорим със закона, я. За правенето на деца - нищо не пише, а както е известно - щом не е забранено, значи е разрешено.
Иначе - логически - обществото няма никакво задължение да осигурява информираност, даже ако ме питаш мен - по-добре направо да му забрани подобна функция, щото в ролята на "обществото" обикновено се включват разни личности с нездрави интереси и/или убеждения и вярвания, които меко казано не се споделят от всички.





Тема Re: офф: принудителна стерилизациянови [re: crystalkyle]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано19.12.12 21:25



да, наистина звучи като лична нападка и се опитах да се сетя от де пък и ти сега. Споко - дребните неща ги забравям. Ама големите ги помня като слон forever и само покаяние с много реалистичен съкрушен вид може да помогне



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.