Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.12.12 05:02



Пак повтарям за НЕдочелите хора с умствени увреждания, които са достатъчно основание да бъдат признати за частично или изцяло недееспособни.
А за другите състояния, които описваш, в нормалните държави си има социални служби, които отнемат децата на такива "родители".

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.12.12 07:09



Даже и тези хора, които споменаваш имат право на щастие. И без това - вероятността такива хора да срещнат любов, че чак да стигнат до брак и репродуциране е минимална - за какво да им се забранява нещо, което и без това се случва много рядко? Това ще бъде нищо повече от поредното клеймо, дето ще им бъде лепнато от обществото.



Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: Koм]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.12.12 08:11



Викаш - нека се мъчат децата. Ако случайно имат шанса да се родят здрави. Пък, и кат гледам софийските 'луди ленчета', май не е толко въпрос до любов, просто разни изроди ги чукат, и се раждат свежи попълнения за домовете за деца с умствени и физически недъзи.

То и в квартала имаме такова 'семейство' - и 3-те им деца са го унаследили. Е, от къф зор да създаваш нещастно поколение? 3 момчета се мъчат зорлем. Освен, че гладуват и мизерстват на социални помощи, които дебилният им баща до голяма степен и изпива.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.12.12 09:34



Ами - не виждам някакъв огромен проблем. А и не виждам как ще го предотвратиш. Последния път като проверих не ми приличаше на Господ





Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано24.12.12 10:09



А хората с физически увреждания, които са частично или изцяло недееспособни?
А на хората с психически братята или сестрите, които много вероятно да носят гена?

Кое те кара да си толкова твърда? Фактът, че децата ще бъдат лошо гледани или че ще бъдат същите като родителя?



Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано24.12.12 10:30



Наде!
поспри се малко
само две от децата ти съм виждал, малките
момчето ти стана бръснар, или фризьор в Пловдив,
не помня точно
а ти май беше бивша счетоводителка в Централния затвор
пищов май беше прибарала, Макаров, нещо
.................
айде да кротнете с лафовете
.............
аз, дето съм учил за разни отклонения, си трая
счетоводителки зеха тук се дървят
...........
мама ти Нети е доктор, Доки е доктор, една красавица от немачко е доктор
ариелката е половин доктор
що?
училите и завършили нещо докторско не бързат в приказките?
отговарям:
- щото са учили повече от счетоводство
...............
хм
и си внимавам в приказките
освен теоретична биология, математика, физика и прочие
знам и други работи
............
не ме приемай като фукльо и пияница
моля!



Тема добре де, а тази може ли да има дете или ненови [re: Lira Emerald]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.12.12 11:11



Показвам на една приятелка фейсбук профила на едно бившо гадже и се опитвам да намеря негови снимки. Пълно е с кви ли не, но него не го няма. На една от снимките имаше сам мъж и тя вика Ето, този е. Аз и казвам Не, не е този (познавам си гаджето, че и тоя беше тъмнокос, а гаджето - рус).
Тя: Не бе, аз ти казвам, че е този (напълно убедена, без никога да го е виждала през живота си, че аз може би не съм го познала и имам нужда тя да ми помогне).
Та... такава жена според вас трябва ли да има деца или не (тя има)

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: добре де, а тази може ли да има дете или ненови [re: OldWitch]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.12.12 11:51



Тцъ, тцъ, тцъ ...





Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: 2biri]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.12.12 12:01



Аз с това почнах, че мнението ми е крайно. Аргументирах се и с няколко примера, защо е такова. За братята и сестрите, както и случайните игри на гените - медицината е много напреднала, и някои аномалии се хващат сравнително рано. Тия дни моя позната влезна за изкуствено раждане, защото детето щеше да се роди със Синдром на Даун.
Чисто теоретично - дете се създава, когато можеш поне някакво среднопоносимо ниво на добро отглеждане да му дадеш. Другото е животински инстинкт някакъв. Или пълно безхаберие.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Какво мислите по този въпрос?нови [re: Orcad]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано24.12.12 12:03



Но явно не знаеш други, които не се учат в университет.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.