Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Грешка. Недей да се развеждаш!нови [re: Пpoлeт]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 21:53



Ще ти кажа съвсем конкретно моят начин какъв беше в почти същата ситуация (само дето мен не се свеняха директно да ме питат "Къде е Х", при условие, че съм била с тези хора на здравей-как си): истината. Отбягвах въпросите 3 месеца...накрая ми падна пердето, отговорих "Разделихме се" - и стана екстра. Дори имаше опити за "добронамерено" съчувстване...та се наложи рязко да отгранича личното си пространство


Така че следващия път, когато някой те зяпа странно - защо не го/я привикаш да се запознае с новия ти приятел? И така, между другото, да подхвърлиш - с мъжа ми сме разделени (впрочем, и аз съм на мнение, че повече тежест има твърдението "Разведохме се")...или, като крайна мярка, сподели с клюкарката на входа (не може да нямате такава)...Има един определен психологически момент, когато вече установяваш, че не те е срам, че връзката или бракът ти са приключени - според мен ти си го достигнала



Тема Ха така! Тъй, тъй! Давайте!нови [re: wolf4e]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано17.05.07 07:49



Давайте да й набием обръчите на Пролет! Ааа, ама стига вече с тая простотия около нас!!!

Баси, някаква никаквица тръгнала да обсъжда хората, да си пъха гадния нос в чужди взаимоотношения, коментира...

А собствения си насран гъз НЕ вижда!

Ооо, вече им се кефя на такива! Мачкам ги като че ли съм валяк. Мачкам без милост. Никаква пощада. Пленници НЕ взимам. С всички калибри оръжия стрелям. Където ударя - трева не никне!

Бий врага за да те уважава!



Тема Я да разнообразим обстановката!нови [re: Пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано17.05.07 08:27



Чуй това! Няколко пъти вече го цитирам това "парче" на Beethowen. Наскоро го чух за първи път. Готино, ама ми стана неприятен внезапния край. Като го чух за десети път взех да вдявам защо е така. На двайсетия път се оформи Асасиновата констатация за КРАЯ. С две думи:

Тряс! Толкоз!





Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Kлep]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано17.05.07 13:03



Абсолютно правилно си разбрала. В началото на този период се появи предложение за женитба от друг мъж и мой много добър приятел, което не можех да приема. А в края на периода, в който все още не бях разведена, се появи и мъжът, в който се влюбих. За предразсъдъци при мен и дума не може да става.





Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: пpoлeт]  
Автор fascinatingoceanid (член)
Публикувано18.05.07 10:34



Мисля, че ти трябва още време. Но не за да загърбиш миналото, а за да си сигурна достатъчно за бъдещето. Имам чувството, че ти не си сигурна за изхода на настоящата ти връзка и над тебе тегне сянката от недалечното минало в което всички разведени бяха обявявани за курви. Не си длъжна да откриеш верния човек от първия път, нито ако го откриеш - да се омъжиш за него, но в роцеса на търсене могат да те изкарат едва ли не най-големия парцал.
В известен смисъл предполагам, че се страхуваш подсъзнателно, че може днес да те видят с един, и ако нещата не се получат с него след време да те видят с друг и това да рикушира върху името ти на добра майка.
Може би трябва да поговориш откровено с твоя приятел какво те мъчи, ако съм права де. В смисъл, че не искаш да насилваш нещата по никакъв начин, очакваш косвен натиск от обкръжението ти че едва ли не като излизаш с него трябва задължително накрая да има сватба. Но че ти не мислиш така, а се страхуваш от това как ще ти понесе всичките ти познати да започнат да те притискат на тази тема. кажи му че си щастлива с него както се развиват отношенията ви естествено, че докъдето и да се развие връзката ви това е един щастлив и пълноценен период от живота и на двама ви. А ти се чувстваш още слаба да парираш едни бъдещи набези в личния ви живот, които непременно ще има от тези близки, които са ви виждали няколко пъти заедно..От криворазбрана загриженист.
Предполагам че той ще те разбере и ще се съгласи поне засега да избягвате местата където биха ставали такива случайни срещи. Именно защото така защитава връзката ви, и собствената си свобода на избор. И за него един ден ще е много по- трудно и конфузно и пред тебе и пред себе си евентуално да се раздели с тебе ако знае че всичките ти познати го познават като твое гадже. Кажи му че искаш целия свят да узнае колко е ценен и незаменим за теб той, но не и по начин и време че да допуснеш след да започнат да ви тормозят и притискат да форсирате връзката ви и това да повлияе на чувствата ви. Насила хубост не става.

Отстоявай правото си на щастие. Но не забравяй, че когато противникът е много по-силен и многоброен, най-добрата защите може да е именно отстъплението. вие имате нужда от време връзката ви да се развива необезпокоявана за да укрепне.



Тема Re: Я,нови [re: jamie]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.05.07 09:46



Не излиза така. Бях свободна, той също.



Когато Господ затваря врати, отваря порти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.