Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Без съветнови [re: ledzep]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 11:45



Благодаря ти за подкрепата и обозначението!
Аз не страня от приятелите си. Напротив. Не изпитвам и никакво смущение от тях - нито свързано с разпада на брака ми, нито с новият ми път.
Другите, от които не би следвало да ми пука - точно те ме смущават





Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Kлep]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.05.07 11:58



И аз съм била в подобно положение- близо 3 години. И въобще не ставаше дума за каквото и да било застраховане, поне от моя страна. Аз бях сложила окончателно точка на взаимоотношенията си с човека, с когото, слава Богу, живях твърде кратко, но не желаех излишни разправии и емоции около развода. Така че го изчаках достатъчно дълго, за да узрее за идеята, че връщане назад не би могло да има. През същия период съм се чувствала абсолютно свободна, макар и по документи омъжена, но не съм живяла с друг мъж.



Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Пpoлeт]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано16.05.07 13:24



Хи-хи! Това с църковния брак мъ целнъ ф десетката!


Аз се правех на разсеяна и ми кривя безумно като ни го разтрогнаха по негова молба, въпреки гражданската разлъка, мдаааа. Не съм против съвместното съжителство, но да е за кратичко, и ако ще е сериозна връзка - брак. Не съм достатъчно модерна.

Мисля, че "книгата" МНОГО ще те освободи, във всяко отношение, въпреки че не я смяташ в момента значима при наличното ви сърдечно откъсване. Не те навивам да се развеждаш, за това ти си знаеш. Просто съм назъбена здраво срещу загубата на време, животът направо търчи!

- - - -



Тема Re: Би ли ми оправила някои понятия??? Молба.нови [re: ASSASSlN]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано16.05.07 13:28



Значи правилната питанка към темата веднага я нацели, а сега се правиш на отнесен!

Юридически разделени ще трябва да е баш-развод там както си трябва, с всичко уредено. А житейски разделени даже не ми е достатъчно да помисля за емоционална раздяла, изглежда ми като географска.

Тази дама с целта брак... може само да се е порекламирала като тип сериозна, пък да не планира тежки стъпки.

- - - -



Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Kлep]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано16.05.07 13:35



Това е личното ми мнение, книга с рецепти още няма да пиша.

- - - -



Тема Новият СК предвиждал бил... Добре, де! Ти аконови [re: Пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 13:39



родиш кого ще пишат за баща в акта за раждане? Съгласно действащия СК ?

Ти, май, се чудиш какво да измислиш и да изфантазираш, че да си имаш оправдание за нерешителността! Да не си решила да чакаш новия СК ? Хм, твоят човек, обаче, може и да не иска да чака. Целият клуб ти го каза. Какво искаш още?

Лелеее, огромен късмет имаш, че не си ми под ръка! Щях да ти скъсам ушите!



Стегни се, де!



Тема Този път НЕ съм съгласен с теб!нови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 13:45



Мъжът, с който тя иска да живее и да си свържат съдбите какво ли мисли по въпроса? Него не го виждам в сметките ти.



Тема Еее, наистина ще те набия! Кои са тия другите?нови [re: Пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 13:51



Нали ти казах да им ебеш мамата?! На чист български. Нарочно псувам, че дано си отпушиш ушите. Ти явно от благи думи не разбираш!

Роднини, комшии, тоя, оня, оная клюкарка кво щяла да каже, онзи как щял да реагира???

ХАЙДЕ СТИГА !



Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 14:37



Предполагам, че липсата на мъж в живота ти по това време е било случайност, а не съзнателен избор, базиращ се на предразсъдъци?



Освен това да имаш любим не означава непременно да живееш с него.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Този път НЕ съм съгласен с теб!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 14:39



АЗ пък не виждам къде е писала, че иска да живее с някакъв мъж?!

Писала е, че има гадже и че го харесва. Разлика от небето до земята.

Предполагам, че в момента, в който реши да живее, ще си оправи семейното положение.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.