Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Брееей, ти си можела и кратко да приказвашнови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 17:02



Не е важно какво е искала да каже. Важното е, че ни даде повод да си подружим днес!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема И аз никъде не съм казвала, че имашнови [re: Пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 17:02



намерение да се омъжваш.

"Ще кажеш вероятно, че след като не съм излекувана от предишната болка, защо не се лекувам, а се впускам в нова връзка."

Няма такова нещо! Откъде го измИсли? Напротив. Точно обратното ти говоря, ама не щеш да си отпушиш ушите.

Казвам ти пак ясно и точно и престани да ме нервираш!

Разводът ти е необходимо, макар и недостатъчно условие да получиш това, което искаш.

Апропо, не казваш какво мисли гаджето ти по въпроса! Що не вземеш да го питаш тази вечер и утре да ни кажеш?



Тема Тихо, деее! Моан-ката ей ся ще ни скастри инови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 17:04



ще ни каже да си хортуваме искрено и лично.

Все пак какво иска авторката? Съвет как да се отърве от клюкарите? Ми, да си смени жилището!



Тема Re: И аз никъде не съм казвала, че имашнови [re: ASSASSlN]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 17:12



Разбрах за развода, дори благодарих снощи.


Приятелят ми няма основание да се тревожи. Той знае и вижда моето отношение към така наречения ми "брак", както и отношението ми към него самия.
Освен това е и разумен. Подозирам, че бидейки наясно с начина по който се чувствам, не желае да ме притиска в допълнение. Поне не и на този етап. Надявам се да не го направи и на следващия
Ако се появи някаква промяна в ситуацията - ще ви уведомя непременно



Тема Я,нови [re: Kлep]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано16.05.07 17:13



излиза че си хванала чужд мъж и после си се развела ?
А, Пеперудке





Тема Грешка. Недей да се развеждаш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 17:18



Стой си така. Казваш, че може изобщо да не заживееш с някого. Добре, недей. Стой си така.

Всъщност, какъв съвет искаш? Какво ти трябва? Съвет как да се отървеш от клюкарите?

Смени си жилището. Апропо, то твоя собственост ли е? Ако е обща собственост с мъжа ти да не би това да е причината да си пасивна по отношение на развода? Не искам да те наранявам ни най-малко, но ако е общо ще трябва да му платиш половината. Да не би това да те стресира?

Само гадая, разбира се, ама всички факти са важни.

--------------

Лелеее, заприличахме тук на следователи.



Тема Re: Грешка. Недей да се развеждаш!нови [re: ASSASSlN]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 17:30



Не е общо, не се тревожи.


Нямам съображения от икономически характер, които да ме спират.
Всъщност никога не съм отделяла толкова много мисли и време на евентуалният си развод и неговата материализация, колкото вие тук ме накарахте да направя.
Не ми е бил приоритет, не съм му отдавала значение и толкова. Емоционалният разрив беше така силен и достатъчен за мен, че дори не ми е хрумвало, че друг съществува. Или ако да - че може да е така важен или поне съпоставим.
Мързел, липса на добра организация, мисълта, че това ще стане с едно щракване на пръсти - тъй като и никой от двама ни няма претенции един към друг, имам настройката, че всичко ще се случи адски лесно и бързо.
Може би имам някакъв сантимент, но той не е нещото, което ще ме спре да се разведа, когато това стане наложително или започне да ми създава пречки и неудобства формалния ми брак.
С мненията си ме накарахте да се замисля за пръв път в тази насока - че може би на подсъзнателно равнище все още се чувствам съпруга и поради това се вълнувам от начина по който ме възприемат околните. От там може би в известна степен и имам тези предразсъдъци.
Не мога да кажа, че това е единствената причина, но ето признавам, че може би има някакво отношение.


П.П. Между другото обмислям и идеята за смяна на жилището
А питанката ми беше аз ли не съм у ред, че се тревожа от мнението на околните или се среща и при други подобно явление. Ако да - да споделят техники за преодоляване.



Тема Той не те притиска и е ясно. Аз те притискам!нови [re: Пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 17:37



Той е разумен човек, но... Да тъне в неизвестност??? Поне му намекни леко.

Ясно му е положението, и на нас ни е ясно, защото такива като теб и мъже и жени се появяват периодично и вече ви знаем и кътните зъбки. (Сега ще ти кажа нещо от което ще те заболи. Подготви се за шока!)

Да не би да си мислиш, че си уникален случай? Ами! Нищо ново под Слънцето. Нищооо!

Аз като научих в този клуб, че моя случай бил най-обикновен, извЕстен на човечеството от хилядолетия, щях да припадна. Вярно!



Тема Re: Той не те притиска и е ясно. Аз те притискам!нови [re: ASSASSlN]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 17:44



Не, не тъне. Може би именно щото случаят ми не е уникален.



П.П. Между другото преди няколко дни ми падна един кътник. Едва сега си давам сметка за огромната загуба.



Тема Ще влецеш в час, ще те оправим!нови [re: Пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 17:44



Толкова циганки сме оправяли тук, че теб ли няма???

Все още продължаваш да се съпротивляваш, макар че доста те поуморихме. Ще те тушираме, няма къде да ни избягаш.

"... но той не е нещото, което ще ме спре да се разведа, когато това стане наложително или започне да ми създава пречки и неудобства формалния ми брак."

Когато стане наложително??? НАЛОЖИТЕЛНО ТИ Е ВЕЧЕ ! Това ти пеем на ухото втори ден! Промий ги тия уши, деее!

Когато формалният ти брак започне да ти създава пречки и неудобства??? НЕ САМО, ЧЕ ТИ СЪЗДАВА ПРЕЧКИ И НЕУДОБСТВА, ТИ ВЕЧЕ СИ ЗАТЪНАЛА В ТЯХ !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.