Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 27.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Крум ще ги разбие този сезон!  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано02.03.05 21:32



Искам да Ви кажа, че пише най-върлия фен на Крум Дончев. Искам да знаете само, че тази година няма да има равен на себе си и ще им покаже, че освен с 2 е също толкова добър и с 4 задвижващи колела.Ще ги разбие всичките......



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано02.03.05 21:46



E аман от най-върли фенове, но вземе да се поуспокоиш малко и да мислиш на трезва глава. Отдолу на поста ми пише, кой ще е номер 1.

Boyla Automotor Sport


Тема Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: P.Solberg]  
Автор co_pilot (Съдийката)
Публикувано02.03.05 22:08



Хей, вие двамата ще се "изядете" бре ! Спокойно я карайте!!!!! Сезонът тепърва предстои и ще се види кой, къде, защо и как.
И все пак да не забравя ме, че "супер пилота на БГ", който винаги остава не оценен (ГОРКИЯ ТОЙ), най-вероятно също ще участва в шампионата, така че според мен спор не трябва да има! Нали се сещате, че той винаги е № 1 обаче гледано отзад напред!
И още нещо интересно:
Днес първият въпрос в играта ВОТ НА ДОВЕРИЕ беше: С КОЙ СПОРТ СЕ СВЪРЗВА ИМЕТО НА МИТКО ИЛИЕВ? Ето, че и там питат за наште хора. Но за съжаление не познаха верният отговор и го изкараха колоездач . То вярно, че и колелето има гуми и педали, ама чак пък такава прилика с автомобила.

Редактирано от co_pilot на 02.03.05 22:10.



Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: co_pilot]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано02.03.05 22:12



ааа верно ли бе значи ще гледам повторението тази вечер

-----


Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор co_pilot (Съдийката)
Публикувано02.03.05 22:22



Гледай го! Аз бях 100 % сигурна, че тая кифла няма да отговори вярно и много се издразних



Тема Гледайте новини.нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано02.03.05 22:45



Гледайте новините тия дни! Ситуацията е неприятна - делото за децата в Лим, но един от прокурорите е Емил Денев - действащ рали пилот. Днес го даваха по новините на БТВ. Интересно е да видиш състезател в съвсем друга светлина.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано02.03.05 23:05



vie dvama umnitzi shto sporite be.Vsichko pochva mnogo skoro i shte se vidi vsichko.I az sam super pristrasten ama niama da razberete toku taka za koi.Ama vie kato ste glavi kvo da pravi chovek.Daje ne samo che sam super pristrasten ami i mnogo iskam nashia da gi iztrepe.A tebe co-pilot shte te smachkam nali znaesh



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано02.03.05 23:09



Abe vie dvamata umnitzi da ne zabraviata che i Tzaro che shofira hahahahahahahahahhaha kazah shofira obache



Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: co_pilot]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано02.03.05 23:42



Ха -ха Велосипедист значи .
Иначе тези от горе да не се карат а ? .
По добре да видят как ще изглежда краят на сезона , а именно :
"Попов рали тим - ОМВ"
"Козлеков-Приста...."
"Дончев Спорт- Аебтри "
"Митко-колездача , Боила ..." и т.н.
Майтап , ама аз така доло-горе ги виждам нещата :)))



Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: co_pilot]  
АвторK_Power (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 08:40



Тук ми прилича като се сетя в НЛО как накрая свършваше с тримата където никой никого не слушаше и всеки си говореше неговото. Единия си говори за Крум, другия си говори за Илиев и нищо не става, накрая само скъсани нерви и загубено време в безмислени. Аз съм също много върл фен на Крум и на Ясен, но това значи ли, че трябва да си натрапвам мнението на другите. И Гатев пък веднага, ето кой ще е номер едно. По някой път човек който не е много запознат със спорта заради върлите фенове на някой може да си изгради и лошо впечатление за пилота.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: selianina]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано03.03.05 13:35



Е вече щом и Царо ще шофира, значи с променям твърдо мнението - той ще е първи, ама отзад или отпред ще видим.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано03.03.05 18:23



Taka che brat mi shtom shte shofira Tzaro nema da se praite na golemi fenove shoto tia rabotata e iasna koi che e shampiono.Moje da se darvite za vtoro treto mesto ama za pravoto nemoi se borite.Kvo bilo bilo e te sega si eba maikata



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: selianina]  
АвторBACHl (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 00:24



abe vsqkakvi sporove za izli6ni,toi se vidq koi e nomer 1 minalata godina,tazi godina otnovo e kandidat za sa6toto,zapo4va se na 9/10 april v blagoevgrad,samo neznam dali 6te se vzemat predvid tezi rezultati za6toto pi6e 4e sastezanieto e izvan 6ampionata.pak i plus tova e novo



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: BACHl]  
АвторZmeq (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 01:15



Абе деца, не знам какви филми гледате, какви глупости слушате. Гледайте резултатите, те говорят всичко. Кой е единствения българин с подиум в световния рали шампионат? Я си спомнете, защо великия Крум Дончев стана шампион - защото кой го бута, за да си дотътри Пежото до сервизния парк? След това кой му оправи колата, щото механиците му бяха в шах от повредата. А след всичко това, защо на награждаването Дончев се правеше на велик, вдига купи това онова, а защо не каза поне едно благодаря на пилота, който го направи шампион, така поне щеше да се измъкне достойно от ситуацията? Уважавам всички пилоти, но когато резултатите говоря, всички трябва да мълчат. Когато изтъквате другите пилоти, не забрававяйте да гледате резултатите, щото докато в рали спорта постиженията се измерват с тях, а не с кой е по-симпатичен, дотогава ще е истината. Да сте живи и здрави, много хубави неща правите, продължавайте в същия дух, просто гледайте трезво, аз тук повече няма да пиша щото заминавам за Мексико да зяпам.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Zmeq]  
АвторNSlM (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 13:00



Napalno sam saglasen s teb, vapreki 4e sam malko pristrasten, no nali znaete koi e parviq u4itel na Krum Donchev, koito mu e pokazal kak se pravqt neshtata i predpolagam ste zabelqzali 4e dvamata imat po4ti edin i sashti stil na karane.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано04.03.05 13:10



Ами няма какво да добавя, те хората са си го казали. Наистина Митко е първия учител на Крум, даже Крум е започнал като механик при Илиев. Лошото е наистина, че поне едно благодаря не чухме, защото Митко му спаси шампионската титла. А както видяхме по нататък, ако Крум не беше завършил в Сливен, Митко ставаше шампион. Но нека не претендирам за неща, които не са се случили, то си остава на съвестта на хората, но поне видяхме, че феър плея не е отживяно понятие в нашите ралита.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
АвторKlKO (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 17:29



EBASI VEKO MNOGO PROFESORI V TOJA KLUB BE.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: KlKO]  
АвторNSlM (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 19:32



Pich, nqkoi ot nas sledqt tozi sport ot mnogo otdavna i ot dosta blizko.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано04.03.05 22:56



Здравейте готини,
радвам се, че има все пак толкова разнообразни мнения,който сте написали тук и искам да знаете, че уважавам всеки един български пилот, който кара в нашия шампионат и не си мислете, че мразя Митко, Ясен и другите, напротив - радвам се и на постиженията които правят и те, но в последните 4 години изпъкна името на Крум Дончев, който ми допадна с това, че не парадира със своите успехи. Съгласен съм с мнението за това, което е ставало на Соссер-Сливен 2004, но неможе и Вие да твърдите, че няма "благодаря" от страна на Крум Дончев към Митко Илиев. Всеки си е прав за себе си и си е пристрастен за самия него, но искам да знаете, че единствения най-добър пилот в България е Крум Дончев, напротив пак Ви казвам, всички ги уважавам !!! Започна дами домъчнява в последните години на това, че Митко започна да гледа с леко пренебрежение на нашия шампионат, а вярно е, че успехите му в световния шампионат наистина са сериозни за, което се радвам, но това не биваше да го заслепява и трябва да се сеща от къде е започнал, защото стажа и опита му, като пилот все още не са, толкова големи. За мен феър плейя в българският автомобилизъм не е изчезнал, което ме прави голям оптимист за нашия шампионат. За това кой е по-добър, кой е с по-добър автоможбил, кой кара повече..... е адски относително, понеже, всеки един български автомобилист си има свои собствени качества, които го открояват от останалите, така, че всеки един от тях може да не представи по един достоен и подобаващ начин по европейските и световните трасета.
И искам да завърша с това, че Царски наистина шофира и незнаех, че ДАП-а са били толкова голяма школа и учат на толкова много неща



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
АвторNSlM (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 02:16



Za Mitko ne si prav, toi ne kara v bulgaria izvestno vreme ne poradi tazi pri4ina a zaradi drugi dosta po seriozni ot tova, a i pak mislq 4e Mitko e po dobriq ot dvamata, no mislq 4e sega shte se razbere naistina tai kato i dvamata shte karat s ravnostoiini avtomobili( na Krum Subaruto she e tosta po dobro, ako razbira se ne sa napravili Lancera, tai kato si spomnqm 4e na rali bulgariq na mitko kolata beshe s okolo 200 kilograma po tejka ot drugite gropa n i tokava ne znaeha ot kade idva tova no se nadqvam da sa opravili tozi problem). No pejoto koeto karashe Krum e dosta nad grupa n, taka4e o4akvam s netarpenie taz godishniq shampionat i pojelavam uspeh i na dvamata i neka po dobriq da spe4eli. No ne ostavai s greshno vpechatlenie che ne uvajavam Krum i che go mislq za losh pilot.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано05.03.05 12:54



Няма само двама пилоти в група NНезабравяйте Ясен,Данчони и Ради Козлеков



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: rally_m]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано05.03.05 14:18



Кайро, говорил съм си много пъти с Митко и хора от щаба му - еми нямало е "благодаря". Както и да е, то си е на съвестта на другите. Иначе както е казал Змея - резултатите ще покажът.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: EDl]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано05.03.05 14:49



Abe useshtam naprejenie niakavo.Dali niakoi ne se poosral malko s mneniata si i tapashtinata si v izkazvaniata.Shto go pliuete Krumcho be?Tazi zloba moje da e prodiktuvana ot ne mnogo neshta.A imenno: da ne e ot zavist neshta hahahah ili pa da rechem ot strah ili pa da rechem ot nai obiknovenno praznoglavie koeto vi e obzelo shtoto po vsichko lichi che ne ste ot nai umnite.Osobenno pak tozi deto pojelava razbivane.Abe gospodin spetzialen gadatel ne pojelevai nikomu nishto koeto ne iskash da ti se sluchi na tebe samia shtoto toku vij aideeeeee fanal si ti niakade po kanavkite dori i s lichnia si avtomobil.Pojelai si da ne ti se sluchva i i ne pojelavai na nikoi obratnoto.A ti che ne si dostatachno umen ta da razsadish tova veche go razbrahme.Pa ako prihvanesh malko ot naliatia ti akal toku vij si stanal manichkoooooooo po razumen.No da te predupredia de ne se nadiavai da poumneesh ne e tolko lesno.A i za malko da zabravia shto psuvash be?Ne te li navejda tova na misalta che moje da badesh psuvan i ti ili ti iskash prosto da ni pokajesh che znaesh 3 dumi na angliski.Oleleeeeee gospodin angliiski filolog shte mi dadesh li i na mene niakoi urok ega se ochovecha malko i az da naucha niakoi ezik shtoto imam ostra nujda ot niakoi kato tebe genii na izkaza da me svetne po niakoi vaprosi.Mai prekaleno mnogo vreme ti otdelih ama da ne se pomislish za spetzialen prosto si niamam rabota.Aide dovijdane i da si jiv i zdrav.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: selianina]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано05.03.05 15:04



Eй сельо - не се притеснявай, на него не ми пука. Ха ха.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано05.03.05 15:09



neshto ne mojah da te razbera



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: rally_m]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано05.03.05 23:55



В отговор на:

Няма само двама пилоти в група NНезабравяйте Ясен,Данчони и Ради Козлеков



Там ще е битката + Крум , а за Данчони знае ли се вече ?



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: FX7]  
АвторNSlM (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 03:39



Ti na kvi narkotici si i az da gi probvam shoto sigurno sa mnogo dobri a?



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано06.03.05 18:20



Доколкото знам Данчони ще кара със сигорност,ако успеят да саберат пари за субару ще кара с него,а ако неуспеят със Саксо.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: rally_m]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано06.03.05 19:14



E че, не върви Саксото да е по-евтино от Субаруто. Поне аз така си мисля.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано06.03.05 23:54



В отговор на:

Ti na kvi narkotici si i az da gi probvam shoto sigurno sa mnogo dobri a?



Добри са , ама са слаби , а като ти чета горните постове ... определено с тях няма да преживееш сезона , така че ориентирай се на някъде

Редактирано от FX7 на 06.03.05 23:59.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: FX7]  
АвторNSlM (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 00:46



Spokoino, nqma da pisha pove4e tuka.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 12:46



JASEN I DANCHONI 4e te mogat li da karat,nemi se vjarva .smnjavam se 4e jasen se naprai nesto .maitap be vseki znae kvo moze drebnija 4ovek .



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: kiko]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано07.03.05 15:38



Нямам представа дали саксото е по скапо,но така разбрах,че ако несаберат пари ще кара саксо



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано07.03.05 23:02



Пиши си бре човек , все пак всеки има нужда от фенове , а вашият идол най-много , ако съм те засегнал нещо се извинявам .



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: selianina]  
АвторBolta (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 00:10



ya te znam be SELIO mai 6te izleze6 prav



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: selianina]  
АвторBolta (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 00:14



Selio ti izglejda si navatre v ne6tata. K'vo 6te kaje6 togava za G.Yanakiev? Tazi godina imal dobra potgotovka



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Bolta]  
Авторsrba (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 23:07



krum je isao na prijatelj jereb u slovenija. andrej ga je savetovao za n10. bice dobro, ali mnogo golema konkurencija!



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
Авторpa4kata (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 18:52



krum da zabravi titla tazi godina .iasen popov e 6ampion tazi godina a m. iliev 6te napregne krum



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: pa4kata]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано31.03.05 20:16



Според мен Крум и Ясен ще са в челото тази година

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
АвторRally (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 20:59



Tova sa 2 napalno nesapostavimi koli i triabva da si mnogo tap za da napi6e6 ne6to podobno.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Rally]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано31.03.05 23:57



И какво като е 4х4?! Тя е по-слаба от Максито и поне според мен е по-лесна за каране

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано01.04.05 00:30



Криско, батенце, ще видиш на Траянови Врата ездата на Крум и на Ясен и на Ради и на сичкити.....
А само за протокола да те поправя, че разликата между 4х4 и 4WD е от земята до небето.
4х4 - режим на който е създаден за улесняване на автомобила при трудно проходими терени, при който скороста на задвижване на коелалта е сравнително бавна, но пък затова и четирите колела въртят еднакво с цел машината да не затъне.
4WD - При тези автомобили, вече се гони скорост и стабилност на пътя и в завоите.
Поне така разбоирам аз нещата, и така си ги обяснявам а и ако бъркам моля да ме поправите, че да знам за следващия път

А за това дали е по лесна за каране незнам, тъй като не съм се качвал на такъв автомобил, но от това което съм виждал по завоите из българските отсечки, там където съм ходил..... СП 1600 да са неуспорими победители пред Н/4. Ако разбира се...има кой да го кара, като един Жозеф наприер.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано01.04.05 10:05



Според мен е по-лесна. То бате и ба биелата е грешно да му се казва биела, ма ние така си го наричаме Та Максито постоянно трябва да го държи в обороти и като се качи някъде високо атмосферния мотор отслабва, заради разредения въздух и е по-силна кола от Субаруто. Незнам впечатленията на Крум какви са, но според мен трябва да е по-лесна, а и ще видим и ще разберем всичките.

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано01.04.05 12:11



Не са по-лесни, защото изисква друг тип управление в сравнение с Максито. Максито като го вкараш в завоя няма мърдане, докато с 4WD Субаруто тругва да хлъзга само и човек, който не е свикнал с тези ефекти малко или много се стряска в началото.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано01.04.05 14:25



Първо хич не си прав ми се струва и второ тук не говориме за хора(смисъл обикновенни шофери ) а за едни от най-добрите ни автомобилни състезатели , и ако има между тях някои който се стряска като му се подхлъзне 4WD-то да ходи да си върне лиценза.
То че има такива има , но мисля че Крум няма да е от тях , ама ще видим след 20 дена .

Редактирано от FX7 на 01.04.05 14:29.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор txl ()
Публикувано01.04.05 14:38



И двете коли си имат особености, а и са доста различни... При предното предаване ако дадеш повече газ от колкото трябва, се излита директно по допирателната...

Но доколкото Крум Дончев има тренировъчно Субару, ако подхожда достатъчно сериозно, до началото на сезона трябва да е общо взето влязъл в час... Защото Данчони например (доколкото знам) тренира с Астра, а видяхме какво направи миналия сезон.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: txl]  
Автор plm_ ()
Публикувано01.04.05 20:21



Този сезон ще е много интересен за нас,по простата причина,че много пилоти си сменят колите.
Както беше споменато преди малко,след 500 часа ще сме по-наясно.
Между впрочем,Приста Ойл имат отбор-Козлеков и Царски.С Митсубиши.
Добре е,че Бобокови пак дават пари за този спорт.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: plm_]  
АвторRAClNG FANDS (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 19:58



Едно е ясно, Крум ще ги разбие всичките.................си коли.Прав си plm,ако все пак завърши,ще е извън 3-та.Няма друга логика.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.04.05 10:22



Няма да е от тях!!! Как Максито да не мърда в завоя бе бате Владо?! Ти наясно ли си, че с предно като му дадеш газ в завоя и започва да го изправя, 4ь4 се лъзга, а предното си тръгва да изправя завоя. И трябва да ти кажа на мокро това говедо метър и 83 въобще не е лесно да го вкараш в релси, поне според мене така. круме, появи се бате тука да те питаме някои неща!

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: RAClNG FANDS]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.04.05 10:24



Ше видиме и ше разбереме, за мен фаворитите са Ясен и Крум и Митака

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: K_Power]  
Автор shakedown ()
Публикувано03.04.05 19:29



Съжалявам, че в момента немога да ви покажа едни снимки за сравнение на един обратен завой как излиза максито с пълна газ и как излизат Еволюшъните и Форда на Царски! Максито почти излиза от пътя докато еволюшъните са по средата на платното и си се пързалят . При първа възможност ще ги пусна снимките за сравнение!



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: shakedown]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано04.04.05 00:17



Някой имат по 80 гигабайта филми и клипове и не вдяват , а ти със снимки ша ги уграмотяваш



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано04.04.05 01:50



Ма то няма какво да гледаш за да вденеш бе бате, то просто е логически.

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: K_Power]  
АвторCиcи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 21:09



Мисля,че Крумчо и тази година ще е 1-ви защото го познавам много добре и знам че като си постави за цел нещо го прави.Аз сам с него и му стискам палци



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: RAClNG FANDS]  
Авторsii (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 21:43



Ne e vqrno toi 6te e prav a verno li e 4e se e ojenil



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
Авторsastezatelia (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 13:51



abe priqteli vie ne gledate li ralita be krumcho go poznavam lichno i sam siguren 4e tazi godina nqma koi da spre mitko iliev koito mi e li4en priqtel



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: sastezatelia]  
Автор driver™ (ентусиаст)
Публикувано06.04.05 18:08



Оп Оп Оп да ти кажа има доста пилоти които ще го спрат няма да споменавам имена!



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
Автор C.McRae (непознат )
Публикувано06.04.05 21:08



Muahaha Krum 6tl da gi razbie. Muahahahahahahaa.Nema takav film. Tozi sezon Jasen e sas Lanser EVO 8 a mislia vsi4ki znaiat 4e toi e nai golemia talant sled Ilia 4ubrikov. Taka 4e Krum 6e mu vijda zial sezon zadnia nomer :))) A za Zarski prosto ne moje da se govori to se znae 4e e palen PALIAK. Priemam zalagania



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: C.McRae]  
Автор GT Racing (Media)
Публикувано06.04.05 23:50



Защо вси4ки забравят Ради Козлеков?! А си знаете ва6то.....Крум и Ясен са ви на устата само!1-во 4е и двамата тези пилоти се ка4ват на друг клас автомобили и 2-ро ...поради това..им е нужна адаптация кам колите!

GT Racing TEAM Bulgaria Subaru Impreza WRX N11


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: GT Racing]  
АвторRAClNG FANS (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 01:15



Ами то името му подсказва.Като един козел ходи само по скатовете и канавките.Като почне да завършва по често тогава ще му обърмем внимание.За сега е аматьор.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: RAClNG FANS]  
Автор txl ()
Публикувано07.04.05 02:32



В отговор на:

За сега е аматьор.



Е това наистина беше смешно. Сигурно затова си сложил усмивката после...



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: txl]  
Автор GT Racing (Media)
Публикувано08.04.05 00:21



RAClNG FANS kak може да го наречеш аматъор?! Върни се малко назад в историята..например Рали Албена като стана 1-ви от Българите като кара с Делтата; преди 2 години на Хеброс биеше със Ево 6-цата Ясен(Octavia WRC),докато не отпадна; на rally BG 2005 -2-ри от българите в Н4......

GT Racing TEAM Bulgaria Subaru Impreza WRX N11

Редактирано от GT Racing на 08.04.05 00:22.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: GT Racing]  
Авторkrivogled (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 00:55



abe ne6to ne razbrah?
radi sha stane 2-ri prez 2005 ? ti si medium be bate
ashkolsun



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
АвторGT_Racing (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 01:04



krivogled моя грешка имах в предвид Rally BG 2004!sorry




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.