Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 10.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Rally]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано31.03.05 23:57



И какво като е 4х4?! Тя е по-слаба от Максито и поне според мен е по-лесна за каране

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано01.04.05 00:30



Криско, батенце, ще видиш на Траянови Врата ездата на Крум и на Ясен и на Ради и на сичкити.....
А само за протокола да те поправя, че разликата между 4х4 и 4WD е от земята до небето.
4х4 - режим на който е създаден за улесняване на автомобила при трудно проходими терени, при който скороста на задвижване на коелалта е сравнително бавна, но пък затова и четирите колела въртят еднакво с цел машината да не затъне.
4WD - При тези автомобили, вече се гони скорост и стабилност на пътя и в завоите.
Поне така разбоирам аз нещата, и така си ги обяснявам а и ако бъркам моля да ме поправите, че да знам за следващия път

А за това дали е по лесна за каране незнам, тъй като не съм се качвал на такъв автомобил, но от това което съм виждал по завоите из българските отсечки, там където съм ходил..... СП 1600 да са неуспорими победители пред Н/4. Ако разбира се...има кой да го кара, като един Жозеф наприер.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано01.04.05 10:05



Според мен е по-лесна. То бате и ба биелата е грешно да му се казва биела, ма ние така си го наричаме Та Максито постоянно трябва да го държи в обороти и като се качи някъде високо атмосферния мотор отслабва, заради разредения въздух и е по-силна кола от Субаруто. Незнам впечатленията на Крум какви са, но според мен трябва да е по-лесна, а и ще видим и ще разберем всичките.

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано01.04.05 12:11



Не са по-лесни, защото изисква друг тип управление в сравнение с Максито. Максито като го вкараш в завоя няма мърдане, докато с 4WD Субаруто тругва да хлъзга само и човек, който не е свикнал с тези ефекти малко или много се стряска в началото.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано01.04.05 14:25



Първо хич не си прав ми се струва и второ тук не говориме за хора(смисъл обикновенни шофери ) а за едни от най-добрите ни автомобилни състезатели , и ако има между тях някои който се стряска като му се подхлъзне 4WD-то да ходи да си върне лиценза.
То че има такива има , но мисля че Крум няма да е от тях , ама ще видим след 20 дена .

Редактирано от FX7 на 01.04.05 14:29.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор txl ()
Публикувано01.04.05 14:38



И двете коли си имат особености, а и са доста различни... При предното предаване ако дадеш повече газ от колкото трябва, се излита директно по допирателната...

Но доколкото Крум Дончев има тренировъчно Субару, ако подхожда достатъчно сериозно, до началото на сезона трябва да е общо взето влязъл в час... Защото Данчони например (доколкото знам) тренира с Астра, а видяхме какво направи миналия сезон.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: txl]  
Автор plm_ ()
Публикувано01.04.05 20:21



Този сезон ще е много интересен за нас,по простата причина,че много пилоти си сменят колите.
Както беше споменато преди малко,след 500 часа ще сме по-наясно.
Между впрочем,Приста Ойл имат отбор-Козлеков и Царски.С Митсубиши.
Добре е,че Бобокови пак дават пари за този спорт.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: plm_]  
АвторRAClNG FANDS (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 19:58



Едно е ясно, Крум ще ги разбие всичките.................си коли.Прав си plm,ако все пак завърши,ще е извън 3-та.Няма друга логика.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.04.05 10:22



Няма да е от тях!!! Как Максито да не мърда в завоя бе бате Владо?! Ти наясно ли си, че с предно като му дадеш газ в завоя и започва да го изправя, 4ь4 се лъзга, а предното си тръгва да изправя завоя. И трябва да ти кажа на мокро това говедо метър и 83 въобще не е лесно да го вкараш в релси, поне според мене така. круме, появи се бате тука да те питаме някои неща!

___________



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: RAClNG FANDS]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.04.05 10:24



Ше видиме и ше разбереме, за мен фаворитите са Ясен и Крум и Митака

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.