Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 11.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано05.03.05 12:54



Няма само двама пилоти в група NНезабравяйте Ясен,Данчони и Ради Козлеков



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: rally_m]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано05.03.05 14:18



Кайро, говорил съм си много пъти с Митко и хора от щаба му - еми нямало е "благодаря". Както и да е, то си е на съвестта на другите. Иначе както е казал Змея - резултатите ще покажът.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: EDl]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано05.03.05 14:49



Abe useshtam naprejenie niakavo.Dali niakoi ne se poosral malko s mneniata si i tapashtinata si v izkazvaniata.Shto go pliuete Krumcho be?Tazi zloba moje da e prodiktuvana ot ne mnogo neshta.A imenno: da ne e ot zavist neshta hahahah ili pa da rechem ot strah ili pa da rechem ot nai obiknovenno praznoglavie koeto vi e obzelo shtoto po vsichko lichi che ne ste ot nai umnite.Osobenno pak tozi deto pojelava razbivane.Abe gospodin spetzialen gadatel ne pojelevai nikomu nishto koeto ne iskash da ti se sluchi na tebe samia shtoto toku vij aideeeeee fanal si ti niakade po kanavkite dori i s lichnia si avtomobil.Pojelai si da ne ti se sluchva i i ne pojelavai na nikoi obratnoto.A ti che ne si dostatachno umen ta da razsadish tova veche go razbrahme.Pa ako prihvanesh malko ot naliatia ti akal toku vij si stanal manichkoooooooo po razumen.No da te predupredia de ne se nadiavai da poumneesh ne e tolko lesno.A i za malko da zabravia shto psuvash be?Ne te li navejda tova na misalta che moje da badesh psuvan i ti ili ti iskash prosto da ni pokajesh che znaesh 3 dumi na angliski.Oleleeeeee gospodin angliiski filolog shte mi dadesh li i na mene niakoi urok ega se ochovecha malko i az da naucha niakoi ezik shtoto imam ostra nujda ot niakoi kato tebe genii na izkaza da me svetne po niakoi vaprosi.Mai prekaleno mnogo vreme ti otdelih ama da ne se pomislish za spetzialen prosto si niamam rabota.Aide dovijdane i da si jiv i zdrav.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: selianina]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано05.03.05 15:04



Eй сельо - не се притеснявай, на него не ми пука. Ха ха.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано05.03.05 15:09



neshto ne mojah da te razbera



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: rally_m]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано05.03.05 23:55



В отговор на:

Няма само двама пилоти в група NНезабравяйте Ясен,Данчони и Ради Козлеков



Там ще е битката + Крум , а за Данчони знае ли се вече ?



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: FX7]  
АвторNSlM (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 03:39



Ti na kvi narkotici si i az da gi probvam shoto sigurno sa mnogo dobri a?



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: NSlM]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано06.03.05 18:20



Доколкото знам Данчони ще кара със сигорност,ако успеят да саберат пари за субару ще кара с него,а ако неуспеят със Саксо.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: rally_m]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано06.03.05 19:14



E че, не върви Саксото да е по-евтино от Субаруто. Поне аз така си мисля.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон! [re: NSlM]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано06.03.05 23:54



В отговор на:

Ti na kvi narkotici si i az da gi probvam shoto sigurno sa mnogo dobri a?



Добри са , ама са слаби , а като ти чета горните постове ... определено с тях няма да преживееш сезона , така че ориентирай се на някъде

Редактирано от FX7 на 06.03.05 23:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.