Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Tia maria]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано13.12.18 21:38



На мен не може да се извърши операция. Както каза хирургът няма смисъл само да ме отварят. Трябва да се отреже целия бял дроб.
Алтернативните методи са бавни, а аз не разполагам нито с време, нито със средства.
Имам да свърша някои важни неща на този свят и ми трябва време, технологично време.
Просто приех, че нещата се развиха по друг начин от този който желаех.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Tia maria]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано13.12.18 21:41



Гладуването означава сигурна смърт за мен. Едва успях да се справя със страшното отслабване с неимуверни усилия.
По съм склонна да вярвам на немците които казват, че трябва да поддържаш килограмите. Аз бях здрав човек.
”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн

Редактирано от ALONE911 на 13.12.18 21:45.



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор SNSD (загрижен син)
Публикувано14.12.18 00:08



Има шанс терапията да ти помогне. Опитай се да се успокоиш. Нямаш ли близки, които да те подкрепят?



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: SNSD]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано14.12.18 03:18



Не, но имам приятел който се опитва да направи каквото му е по възможностите. Разбрали сме се и той са поеме сина ми при евентуален фатален изход. Сега уреждам нещата юридически.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано14.12.18 03:56



Въобще не съм казала да гладуваш.При мен ставаше въпрос за единичен карцином ,който е растял така че трудно би пуснал разсейки.Казсх само ,че усещанията ми са били правилни и че познавам себе си по - добре от лекарите.За съжаление не знам как да ти помогна.
Може би като спра да пиша ,защото говоря едно ,ти разбираш друго.( това без лоши чувства )



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано14.12.18 06:17



Не унивай, момиче! Ще се пребориш ! На болшинството болни химиотерапията се отразява по този начин. Вярвай, че идват по-добри дни !



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.12.18 09:32



Химиотерапията действа точно така. Успокой се и се моли да подейства. Прегръдка от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.12.18 14:51



В "Полезен сайт" пуснах информация за едно ново изследване, което ще прецизира
избора на подходяща терапия. Поема се от НЗОК и стартира от началото на 2019 г.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: *jull**]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано14.12.18 17:33



Аз това си го платих, но гледам, че Трансхеликс се услушват още. Вчера се обаждах на патоложката, но тя е една разсеяна... В понеделник ще звъня отново, но нещо не е наред.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: *jull**]  
Автор SNSD (загрижен син)
Публикувано14.12.18 23:37



Това изследване го планират вече 7 години. Дано да вкарат в употреба и по-нови лекарства и методики, за всички видове рак говоря, не само за тези 4 основни типа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.