Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.03.19 23:48



Какво е мнението на терапевтите ти? Явно, че химията не ти действа положително, а само влошава нещата. Не знам какво могат да ти предложат още, но ако не настъпва подобрение, трябва сама да се спасяваш. Из интернет има много алтернативи и споделен опит от хора, които благодарение на тях са живи и здрави. Споделеното от Милен Антонов, от Владимир Бошнаков (дядо Владо) и др. са много вдъхновяващи и окуражаващи, защото са истински. Във ФБ има форум за алтернативно лечение на рак, където хората са много активни и позитивни. В нашата "библиотека" също може да се намерят много методи за лечение. Не се отчайвай, мила, а впрягай собствените си ресурси за борба. Ще успееш, сигурна съм!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.03.19 09:45



Здравей, лекарите не предлагат ли да сменят лекарствата?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: *jull**]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано15.03.19 16:26



В понеделник ще разбера какво предлагат. Местонахождението е доста опасно.
Погледнах алтернативите и повечето използвам, но уви.

Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща. Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано15.03.19 22:51



Прегръдки, мила,ще се справиш!



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор gabi9 (свободна)
Публикувано20.03.19 01:54



Какви бяха резултатите от прегледа? Смениха ли ти лечението?

Проверила ли си за лечение в други държави?



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: gabi9]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано20.03.19 18:16



От понеделник ме приготвят за лъчетерапия. Нямам възможност за лечение в чужбина, а и не виждам голяма разлика като чета.
Дано този път тази терапия подейства иначе изходът е ясен.
Някой правил ли е лъчетерапия?

Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща. Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано21.03.19 06:52



Лъчетерапията е нещо далеч по-леко от химиотерапията. Не се притеснявай, всичко ще е наред с нея ! Има малка вероятност от изгаряне на кожата, но ако забележиш зачервяване , ще го мажеш с крем против изгаряне. Успех с лечението !



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор gabi9 (свободна)
Публикувано11.06.19 21:12



Какво се случва, отдавна не си писала... Разкажи, как си?

Някои знае ли нещо?



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор Lynx 7 (Чета в душата )
Публикувано17.08.19 15:41



Не знам четеш ли тук все още, но имам съвет към теб, който може да ти се стори много странен, но от години се занимавам с нумерология и смятам, че е необходимо да премахнеш този ник и да сътвориш друг с друга твоя реалност. 9/11 и alone са много тежки вибрации, които ако не си се родил с тях е много трудно да понесеш. Тези които се раждат с тях едва ги понасят, а какво остава да си ги избереш като ник. Пожелавам оздравяване и вярата в това най-вече





Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Lynx 7]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.08.19 20:42



Не знам от колко години се занимавате с номерология, но категорично не съм съгласна, че 9 и 11 са много тежки вибрации.
Дипломиран номеролог съм от школата на Алена.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.