Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Buba67]  
Автор Lynx 7 ()
Публикувано27.08.19 16:56



Аз говорех за личен преживян път и опитност, а не като дипломиран нумеролог, но може би не за всеки е така тежко, знам ли. А също така имах предвид и комбинацията от двете. Годините са много, но можете да оспорите всичко, аз все пак нямам диплома, а преки наблюдения върху мои приятели, роднини и събития.



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Lynx 7]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.08.19 08:42



Личният Ви опит не е правило за другите хора. При всеки е строго индивидуално, а и такива обощения могат да вкарат в беля човек, ако е с лабилна психика и започне да мисли само за това колко са лоши вибрациите, ще си докара белята, без да му е заложена.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re:Почивай в мир Алоннови [re: ALONE911]  
Автор Ortensia (непознат)
Публикувано29.09.19 21:57



С голяма тъга прочетох за нейната кончина..клубарката, която нито веднъж не ме нагруби и обиди незаслужено, която даже веднъж ми каза,..." не се издавай коя си"...светлина на душата й





Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.10.19 10:14



Почивай в мир, мила приятелко.
Поклон пред светлата й памет.



Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Buba67]  
Автор Sssurpriz ()
Публикувано02.09.21 16:55



Не е само личен опит.
https://m.youtube.com/watch?v=3n4mnRszNhw
Линкове нямам желание да поставям, както е редно. Ще публикувам само това, ето така. Който иска да го погледне.
Отнася се за споменатите от теб вибрации.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Sssurpriz на 02.09.21 16:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от Sssurpriz на 02.09.21 16:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.