Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано28.09.18 17:56



И аз така - студено ми е, кашлям, тресе ме.



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.09.18 22:05



Ей, хора, ама облиичайте се бре! Аз уж си взех за София едни тънки пуловерчета и коженото яке. Ама... Като пазарувах в Лидъл и гледам едни якенца, като грейчици, но не много дебели. И направо се сдобих с едно такова. Че след последната химия ме завладя жестока кашлица и още не е минала съвсем. Така - без хрема, без гърло, без тръпки. И сега гледамм да се обличам, че...

Ох... в неделя има и събитие от курса. В понеделник влизам на химия. В сряда ще ме изпишат и още същия ден мисля да си ида на лекцията. В четвъртък имаме и практически час. Иска ми се да не пропускам. ама... дали ще устискам... Пък и котето ще му се съберат 5-6 дни само. На мъж ми леля му ще я храни, но за всичко друго си иска мен. Гушкане, мъркане, игра. Мъка ми е, че ще я оставям толкова често тези два месеца.



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.09.18 08:31



Здравейте момичета. Хич неми пука за времето. Мета си есенните листаи си свиркам. Аз се готвя за посрещане на гости от Германия.Братми и племенничките ми ще дойдат.Та си имам емоциидее.....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 108нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.09.18 22:42



Чакам с нетърпение затоплянето и се чудя дали да не започна профилактично с Осцилококцинум (по 1 на седмица), та дано ми се размине грипът.
Другият вариант е големи количества вит.С (може и на ампули), че само с плодове и зеленчуци нещо не ми се получава. Пазете се, момичета и дори слагайте маски, ако сте между болни или в затворени помещения. Като гледам японците - до един са "маскирани" и така си ходят по улиците. И така
си пазят здравето...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 108нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано30.09.18 05:56



Аз не се разболях ...Много доволна от себе си.

Редактирано от Tia maria на 30.09.18 07:12.



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано30.09.18 22:02



Привет , привет от мен! Мен така ме завъртя вятъра този месец, че направо се чудя как лети времето. Изкарахме чудесни дни в Барселона и най-важното всички заедно!
По повод кашлицата и вирусите-малчо като подхвана една кашлица от началото на септември, та чак до днес още кашля. Ей така без температури, течащи хреми и друго. Направи някакъв нетипичен спазъм и в Барселона та се видяхме в чудо и то по време на антибиотик Зинат. Никаква работа не свърши. Много мъчителна суха кашлица, която не се облекчава дори и от инхалации. Премина на друг антибиотик и то 10 дни, 4-5 сиропа за кашлица и хапчета, чайове, витамини, герисани, противоалергични. След снимка се оказа нещо като вирусна пневмония, ама не точно..
Ох, малко дългичко стана, но то си беше голямо притеснение. Сега вече ходи и на училище, а пък утре е откриването на Академичната година в Софийския и много се вълнувам. Общежитието е ужасно, но пък ще се справим и с това.
Та така от мен и целувки за всички.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Раздумка № 108нови [re: kras4o_k]  
Автор viktoria9999@abv.bg (непознат )
Публикувано02.10.18 10:21



Здравейте, момичета!
Помните ли ме?!


Толкова отдавна не сам се писала... Ще си правим ли среща в Пловдив този октомври? Имам голямо желание да се съберем.



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: viktoria9999@abv.bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано03.10.18 10:57



Чудесно ,Вики ,този път може и да не дойда ,нощем направя всичко възможно.
При мен се очертава в края на месеца пътуване до
Плевен ,ще има разкарване и неприятности.
Да ми дадат чужд нотариален акт ,представяте ли си ?И просто оотпуснах ръце и се прибрах в София
Сега ще пробвам пак



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано03.10.18 11:02



Пиша на два пъти ,тъй като ми закрива бутоните и в един момент не мога да го пусна
Новини от Феникс и Мами ?

Красчо маслото от черен кимион за кашлицата на синът ти ли е ?



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.10.18 13:08



Момичета ако искате на 10.11.18 г от 13.00 часа в нашия ресторант да си направим Пловдивската среща.Бубе сложи постинга на личноо място и да се записват.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.