Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано17.08.18 13:14



Браво, Бубе! Сръчна булка и добра баба си,дай Боже всеки му





Тема Re: Раздумка № 108нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.08.18 08:34



Добро утро, успешна седмица!
Въпрос на организация iliana.k

, за днес две перални, мусака, домашно по астрология, зелена линия, програма Виктория, така написано е много, но с годините си изградих навик 15 на 15 минути. Първите 15 върша каквото има на компютъра, минат ли, следващите 15 са в движение, простиране, готвене.
Няма значение какво, кога и как върши човек, важното е вечерта да сме удовлетворени.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 20.08.18 08:34.



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано20.08.18 16:24



Успешна и хубава седмица от мен! В болницата съм за химио. Сменят ми лекарството с друго и утре ще ми вливат. Надявам се да няма проблеми. А вие бъдете здрави и щастливи!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано21.08.18 20:57



Мами ,всички те обичаме и те мислим.Да се надяваме ,че новото лекарство е супер и ще ти позволи скоро да напуснеш болницата.Имай и друго предвид - щом се смени лечението ,човек се повлиява ,поне в началото.Дали е плацебо ефект ,не си спомням ,но лекарите са го установили ,та дори и вода да пиеш.
Успех !



Тема Ето го домашното по астрология на Бубето:нови [re: Buba67]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано22.08.18 10:47



Ето го домашното по астрология на Бубето. Падна и се да изчисли

.

~~~
«10 пота слизат от мен на ден,вие ще ми купонясвате!»

клубар oberleutnantRzevski

Тема Re: Това не е домашнотонови [re: Phillip]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.08.18 14:07



Цъ, не позна. Далеч по прозаично е. Видове звездни карти, домове, такива неща. Още съм в началото.

Важното е, че ми е интересно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Това не е домашнотонови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано27.08.18 09:36



Прекрасен ден и успешна нова седмица! Бъдете здрави, щастливи и само хубави неща да ви се случват! Бъдете благословени!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано30.08.18 17:55



Как сте в жегата?
На мен не ми се отразява добре - боли ме глава, тежко ми е на сърцето...



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.08.18 09:10



Трудно ми е в жегата, чакам с нетърпение да свърши. Каквото свърша до обяд, после се скривам и излизам след 18 часа. Сега една тава домати чакат, та ще действам. Успешен ден от мен.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.08.18 20:43



Добър вечер мили мои сладки момичета. Почивката ми свърши,децата си заминаха и аз пак останах самичка. Беше незабравимо.Лежах на пясъка,пекох се,топях се в морето,играех с внуците....пълен релакс. Сега ще чакам следващата година. Беше ме страх да ходя на море след операцията ама стига толковастрахове то живота си отива, дса му се насладя реших.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.