Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано05.11.18 09:22



Успешна нова седмица!





Тема Re: Раздумка № 108нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.11.18 10:07



Успешна седмица и от мен!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.11.18 10:16



Как сте дами и господа? Малко ме боли глава, но съм на фронта. Спокойна сряда ви желая.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.11.18 14:09



И аз съм с главобол

, а ме чака много работа!



Тема Re: Раздумка № 108нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.11.18 21:30



Боже, момичета не мога да повярвам, че сме вече без нашата Маммитка. На всяка среща тя носеше от нейното хубаво вино и пиехеме заздраве и веселие. Толкова жизнена,борбена и добра жена и приятелка беше. Но не можа да пребори този Рак. Дано горе да е по-спокойна и да се грижи за нас.Доста млади момичета от клуба са вече горе и ще я посрещнат.Почивай вмир миличка.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 108нови [re: flora bg]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано12.11.18 21:50



Много крива хава :(Направо се опулих като ми текна по стената на фейса сбогом .....поклон.....Края ни е единственото обещано със сигурност още от раждането но бива да го поотложим ако може и колкото може .Човек предполага -Бог разполага .....

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Раздумка № 108нови [re: adiorthoti]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.11.18 08:35



Адио така е мила на всички ни е криво и болно когато си отиде някоя приятелка от нас.Но сме безсилни срещу съдбата и предначертания ни път от нея. И така тази Раздумка и тя май отива към своя край,пишехме си какво ли не в нея а сега едно Добро утро няма кой да каже. Хайде момичета да се съживим и да започнем да си споделяме даже и ежедневните ни грижи и занимания.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.11.18 08:47



Я казвайте вече измислихте ли къде ще прекарвате Новата година.То Бъдни вечер и Коледа сезнае - в къщи със семействата. Но Новата година.....????

Аз съм в къщи пред телевизора и монитора.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 108нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.11.18 10:44



Да мислят другите, аз съм у дома за нова година. А и на 1 януари правя курбан, преди 22 години съпругът ми катастрофира на път за вкъщи. Първите години се виждах в приключение с едни петли, търсех кой да ги заколя. Сега приготвям обяд за негово здраве и каним гости. Добавяте факта че се казва Васил, внучето също. Купон.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 15.11.18 10:44.



Тема Re: Раздумка № 108 [re: Buba67]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано16.11.18 00:18



Ехеее Бубе кой кат теб :)) Остава и петеля да е Васку:))))Както викаше един познат по нова година работят само к......те и търговците :) Та ми се очертава и на 31 да работя не като к...а де много дърта и дебела съм за тос занаят :)))) Но пък живот и здраве мисля от първи да гътнем едно гуце и да му изядем ушите някъде побалкана на сняг :)

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.