Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.11.18 09:18



ВЕЧЕ СЪМ КУКУРЯК. ЗА КАШЛИЦАТА ЧАША ПЪЛНА С МЕД,ИЗЦЕДЕН ГОЛЯМ ЛИМОН И ДВЕ С.Л. ГЛИЦЕРИН ОТ АПТЕКАТА.СТАРА РЕЦЕПТА ОТ КНИГАПОМОГНА МИ МНОГО.ВЕЧЕР КРАКАТА В ГОРЕЩА ВОДА,НА СТЪПАЛАТА РЕЗЕНИ КРОМИД ЛУК,ЧОРАПИ ЗА ДА НЕ МЪРДАТ РЕЗЕНЧЕТАТА И ТАКА СЕ СПИ.НА СУТРИНТА ОСТАВАТ ЕДНИ ТЪНКИ РЕЗЕНЧЕТА.КРАКАТА СА ПОПИЛИ ОТ КРОМИДЧЕТО И СИ КУКУРЯК.ИНХАЛАЦИИ С МАСЛО ОТ МЕНТА И ТАМ ДРУГИ МАСЛА,КОИТО СА ЗА ГРИП.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Добро утронови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.11.18 08:33



Ехооо,момичета оздравяхте ли? Аз вече съм напълно във форма. Чакам да влезнем в месец декември и вадя елхата и почвам да се кефя с окрасата.Така де да добивам настроение за празниците. А вие???



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утронови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.11.18 18:14



Преди месец настинах и кашлях 3 седмици, на 4-та пипнах някакъв вирус - с разстройство и позиви за повръщане, отпадналост, виене на свят и отвращение към храната. Уж след 3 дни се оправих, но било за малко. Днес пак си показа рогата. Единственият плюс е, че човек се вталява...



П.П. За кашлицата има едно изпитано средство, ама се сетих много късно. Като бях дете, ми даваха чаша топло прясно мляко с лъжичка несолена мас и лъжичка мед. Овкусява се по желание с ванилия и/или канела. Звучи гадничко, но гарантирам, че маста не се усеща. Действа безотказно и бързо. Преди дни "стопихме" едноседмична кашлица на 7-годишно дете, която не се повлия от нито един прехвален сироп от аптеката...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утронови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.12.18 11:52



Здравейте, в софийското поле е мъгла. Студено е. Как сте?
В събота бях на семинар, днес друго върших, не ми харесва времето. Сега остана подмяна на дебитната карта, що да не е срока до декември. И зъболекар... Та така.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано03.12.18 13:22



И при нас е мъгливо и много студено.В петък не бях на работа и сега наваксвам

.
Успешна седмица на всички!



Тема Re: Добро утронови [re: iliana.k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано03.12.18 14:02



Не съм излизала в поледицата.Ще мине ,още три месеца и ще мине гадната зима.



Тема Re: Добро утронови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.18 09:26



Добро утро. Утре ще духне вятър мъглите, за днес лека работа и успешен ден.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 04.12.18 09:26.



Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор viktoria9999@abv.bg (непознат )
Публикувано04.12.18 11:37



Здравейте и от мен!
При нас в Пловдив е почти слънчево.
Споделете, моля, какво ще приготвяте за Никулден. Дайте идея за скумрия, но да не е плакия.



Тема Re: Добро утронови [re: viktoria9999@abv.bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.18 12:15



Скумрията става (според мен) най-вкусна върху сол. Важно условие е рибата да е над 300 гр. /едра/ иначе става суха. Слагаш на дъното на тавата алуминиево фолио, отгоре застилаш с морска сол, поне 1 пръст дебелина. Редиш рибата върху солта и слагаш във фурната. Като се зачерви е готова. Гарнитурата каквато обичаш.
Най-ми харесва, че после хващаш фолиото и заедно със солта право в кофата за боклук, няма да търкаш.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.12.18 09:34



Е браво Бубе,много хубава рецептаза риба. Ама аз нали съм си самичка ще си купя готовипържени парченца от шаран и с гарнитурка ще мине празника.Но ще запомня рецептата ти когато се напълни къщата ми с децата и внуците.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.