Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: guslik_33]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.05.14 00:06



Ее радвам се, че ти поолекна! Те това е целта!

Не може все да сме силни. Всеки им нужда и право понякога да се чувства слаб.

Целувки, Гусли





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано22.05.14 23:13



Точно имах нужда да помрънкам някъде, че цяла вечер "си стискам устата" да не стане скандал с половинката.
Още преди около 2 месеца ме включиха служебно в екипа за подготовка на изборите. Тогава въобще не знаех на каква терапия ще съм и дали ще съм адекватна, но съм благодарна за това, защото ако ме бяха игнорирали щеше да ми стане много тъпо. Та подготовката си върви, но 2-3 дни се налага да оставам извънредно на работа, днес се прибрах в 20.45 м. Половинката току що беше влязъл и правеше салата. Започна да ми прави фасони, уж на шега. Наистина и той беше каталясал от работа, свикнал е да се прибере и масата да е сложена, а сега нямаше нищо сготвено. Много съм уморена дааа споря, само казах, че бебета в къщи нямам, хладилника не е празен и всеки да се оправя. Да не говорим, че никой няма да събере или сгъне прането, само хвърлят чорапи за пране и никой няма да пусне и пералня, ако не съм аз. За няколко дни сигурно купчината ще стигне до тавана.
Е, помрънках си и се почувствах по-добре!


Поздрави!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: N O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.14 23:42



Охо, ако започнем мрънкане и за такива неща, всяка седмица ще
правим продължение на темата! Може и за сериалче да съберем!
Материал колкото искаш!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано23.05.14 07:44



Темичката е страхотна, на мен ще ми подейства като терапия- споделена болка половин болка

, но в рамките на мрънкатето де. Катенце винаги си била много креативна и не спираш ..Бравооо!!!

Аз най-много си мрънкам за моя тинейджър- ето сега е в импровизирана ваканция, заради матурите по цял ден играе една игра- става нервен като го разсейвам с въпросчета от типа какво ще правиш, ще излизаш ли, хайде да тренираме заедно с гиричките...Вчера си изпуснах нервите като се развиках, ама яко, последвано от тряскане на врата...ужас малко ме е срам. Но пък имаше ефект- днес ще излиза с приятели, ще ходи на фитнес и въобще нормален социален живот с контакти и физическа активност...

\" Важно е не дали дълго, а дали добре си живял \"

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: kras4o_k]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано23.05.14 08:42



точно тук ще кажа СПОКО, kras4o_k


и нашите синчета са играли игрички нон-стоп, лазили са ми по нервичките, бяха направо отнесени от вихъра...
а сега са много успешни програмисти!
всяко нещо е с времето си
днешните деца се раждат с мишки и клави в ръцете и с приложение- софтуер и геймификация /gamification/ в мозъците

Редактирано от LlDlru на 23.05.14 08:44.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.05.14 16:38



Ми нека де, Джулче! То мрънкотенето е за това. Да си го рекнеш и да продължиш натам с по-важни нещица





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.05.14 16:40



Ами Красинко то някой път си има нужда и от това, защото иначе вниманието им се приспива. Ето, имало е ефект. Само ти да не го взимаш на вътре. Ех, ако можехме само артистично да си "изпускаме" нервите





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: N O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.05.14 16:46



бебета в къщи нямам

Ами така де.

Аз летвата отдавна съм я свалила, обаче, и не очакват от мен перфектната домакиня Помрънква, но сам се глади. Ако си дойде и съм след вливка дори той готви. Аз правя само салатката. Нищо, че му се иска след условията в камиона да се почувства като мъж на жена си.

Но пък няма челяд, де. Ако имаше сигурно щеше да е друго.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.05.14 19:05



Екна, нищо различно не казвам. Напротив, обикновено "мрънкаме" за по-важните
неща, а онези, които са ежедневие, ни се струват маловажни. А те са постоянни
и се натрупват. Всеки от нас цял сериал може да запълни.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.05.14 19:13



Ахаха, така си е.



Ох, аз напоследък съм толкова разсеяна, завеяна забравана и трудно включвам. Но след "отпуската", която ми дадоха ще се рефрешна. Ти само почакай 3-4 месеца да видиш как ще започна да те разбирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.