Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: ilenkako-188816]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.11.14 19:38



Според мен това е състояние на ума.

Да. 95% от проблема е в правилната нагласа на ума. Останалите 5% са никотинова зависимост, но тя отминава бързо.

Има хора като теб. Някои от тях, всъщност, изобщо не са пушачи. И сестра ми, когато иска пуши. Хич не е желателно да коментирам, но... това е една от многото самозаблуди, нещо като бомба със закъснител... Докато изобщо пуши човек винаги може да се хлъзне на долу по скалата на зависимостта. Определена комбинация от силни промени може да отключи вратата на тежкия пушач.

дори и при него няма такава физическа зависимост каквато описват някои пушачи.

Амии... хора всякакви, твърдения всякакви. Не всеки може да прецени какъв вид зависимост е то.

И аз се питах какво ли толкова ново ще ми кажат на курса. Но той е мнооого добре структуриран, всяка подробност е добре премислена, изчислена и подредена в общото! Впечатлена съм, мда! Много ми бяха смешни с тяхната категоричност, че ще спра да пуша, но е факт.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.11.14 10:03



Момичета да не остана по-назад от вас и аз реших да ви се оплача от----скворците. не се смейте направо ми се плаче от тях.Вчера от къде се появиха на черни облаци на тумби и като нападнаха дървото ми райска ябълка....докато намеря прът да ги изгоня....нито една ябълка не остана.Всичките ги изкълваха до трошичка.

Тъкмо мислих да ги обера и в къщи да зреят до хапване ама -НЕ. После тези малки гладни птички се нахвърлиха върху астмата ми и каквото грозденце е останало сега го няма....Обаче листата изпокапаха от блъскането им за грозденце и вчера съм мела двора няколко пъти. Та ето оплаках се,сега ги дебна дали ще се появят пак ама то няма какво да се кълве вече.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.11.14 11:19



Лелеее, вярно ли толкова са бързи... Ех, природа, какво можеш да направиш...



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано06.11.14 11:37



направо като по Хичкок "Птиците"


Флорче, пази се ти, а не стопанството ти



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.11.14 22:47



И съм настинала ! И в къщи имам страшно много работа !

Качул и пискюл ,както казваше баба ми.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.11.14 23:23



Та понеже здраво сте се размрънкали... ето ви едно разказче за още един мрънкалник!




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано11.11.14 08:13



Благодаря за хубавия разказ ! Разплака ме рано сутринта.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: diana1OO]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.11.14 10:49



Еее, ама защо сълзи рано-рано!


Сега ще се опитам да те разсмея:




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: mammita63]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано11.11.14 14:56



Ококорих се като видях в тази тема ника на Диана /никак не ми се връзва с мрънкане/, а тя е коментирала

.
Джул, много свежо разказче!
Тиа, оправяй се бързо и влизай във форма.
Днес няма за какво да мрънкам, поздрави на всички!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.11.14 08:19



И за разсмиването благодаря !
Желая ви хубав и успешен ден.
Наде, аз мога и да мрънкам, но не съм достатъчно интересна и затова не ви занимавам със себе си. Сухарче си падам. Хубав ден и на теб ! Много сте милички и добрички всички !Обичам ви, въпреки че не пиша точно по темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.