Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано27.05.14 17:06



Не обичам да мрънкам, но тези няколко дни ми излязоха през носа. Имам болки в тазобедрената става и от петък съм по доктори. Правиха ми снимка, оказа се коксартроза, но и огнище на остеолиза на шийката. Пратиха ме и на сцинтиграфия и днес почти цял ден се разправях с докторите. Един не иска да ме прати, но отидох при химиотерапевтката и тя ме изпрати за час. С връзки успях да взема за 11юни за сцинтиграфия. Толкова разправии и хабене на нерви, но сега съм спокойна, че ще видя поне какво е положението. Толкова ми беше писнало, че реших да споделя с вас. Нали само тук може да си мрънкаме и да се разбираме. Е... сега съм супер след като се " изповядах". Целувки на всички.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.06.14 08:37



Сънувах лош сън... Ей, да му се случи да заспи човек от три месеца веднъж като хората и...прас !
Битовизми.... Боли ме зъб и не зная къде да отида. Нямам много пари в момента.
А ме боли-и-и... та си глава кина....
Ха ,бебето в съня ми беше точно с надути бузки ...и аз му се радвах ,радвах...



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Tia maria]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано12.06.14 19:52



мрън-мрън-мрън... та дрън!
и моята кола, моето мило Пеженце, се развали,
ама не просто се развали, а ми изигра най-мръсното шоу на пътя - при преустройването вдясно и ПРЪЦ! просто спря по диагонал на шосето


а преди няколко дни е излязла от ремонт, при това при майстор-приятел на скъпия ми
теглиха ме на теглич до къщата ни, добре, че се отзоваха хората като корпус бързо реагиране, и добре, че Всевишния в последен момент ме отклони от централния път, та не се изложих много пред целият град
блондинка зад волана... като маймуна с граната - не се знае накъде ще я хвърли



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.06.14 21:49



Ама как го разказваш, да се попика от смях човек, хаха.

И моята ме изостави преди няколко месеца та още я жаля ;)

а преди няколко дни е излязла от ремонт, при това при майстор-приятел

Сещам се като я купихме тази същата, дето ме изостави вече, и я закарахме на майстор.-приятел. И тръгваме и след няма и 2 км. изтече хидравличното масло и се дрънкаме като каруца. Айде пак звъни на приятеля-майстор, айде да я завлечат обратно и айде пак ремонт. И мъж ми му вика: "На вашия сервиз отгоре трябва да стои табела "Добре дошли", а на излизане "И Бог да ви пази"





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано13.06.14 10:51



хи-хи-хи, страшна сентенция, Екничке, от устата на профи има и по-голяма тежест


ех, жалко, че не можеш да дойдеш на срещата, щяхме да се залеем от смях
но имаме и други шофьорки , дано се престрашат да споделят опита си в измъкването от идиотски ситуации
обожавам смешни случки да разнищвам до "напикаване от смях"
дори и, сещайки се за моите всичките операции, извиквам най-смешното, така си запазвам мозъка да не прегрява , за да не се налага перманентен рестарт
от последната: още като ме върнаха в съзнание, медиците ми обясниха, че движение е начин да си оправя чревцата, всеки ден да правя повече крачки, после повече метри да извървявам
и още на втория ден аз си набелязах цел - да си измия зъбките в банята, а до там са някакви си 3м /това е сега нищо, а тогава бяха неимоверни усилия.../
и се насилих и тръгнах, ама!
нещото ме държи, и такава тежест е след мен, все едно че влача слон
като се обърнах да видя, не можах да повярвам - всичките тръбички, които излизаха от мен, бяха ги завързали за крака на леглото, за да не им пречат при обслужването ми
хем ме карат да вървя, хем ме завързаха за леглото
такъв смях ме разтресе, а естественно и адски болки в прясно оперираното милото ми коремче, че набързо се наложи дежурната сестра да ме укроти с морфинче



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Viktoria999-206080 (минаващ)
Публикувано13.06.14 12:28



А, аз вчера имах рожден ден ...
И вместо да се нагиздя и натъкмя като за празник, през деня ми се наложи да пътувам до Стара Загора с отбивка в Хасково ... в този пек ... при това сама.
Вечерта на празника - нито виждах, нито чувах - единствената ми мисъл беше да положа морна главица на мека възглавничка.
И като гледах числото 57 върху тортата ... хич не ми беше до празнуване

.
Даже не я опитах тази торта, а децата се бяха постарали ...
Леле, ако знаеше Екничка как мога аз да мрънкам, нямаше да отвори тази тема.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Viktoria999-206080]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.06.14 13:42



Напротив, Викинце! От къде да знаеш дали тайничко не водя класация с наградка да победителя



Така, чеее - не се насилвайте са мрънкате, но и не се стискайте ако не дойде



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор Viktoria999-206080 (минаващ)
Публикувано13.06.14 14:10



Ако има такава награда - направо ми я връчвай!
Ако не вярваш - справка при съпруга ми.


Нищо чудно, за да се подчертае, че съм най-голямото мрънкало, той да спонсорира наградата.
Ииии, така съжалявам, че няма да те видим утре ...
Ако кажеш, ще дойда да те взема от вас и ще те върна обратно.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Viktoria999-206080]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано13.06.14 19:46



Награди за първо форумско мрънкало ще има ,викате. Очертава се оспорвана битка....
А сънят си показа ...лоши неща ,шоуто почна към обед... Знаете ли кое ме е яд - че бях притеснена от 7 сутринта. Ей ,и два часа няма почивка за Тия Мария !
НЯМА !

И не се беся ,защото въжето ще се скъса !



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.06.14 20:43



И не се беся ,защото въжето ще се скъса !



По-важното е, че не губиш чувство за хюмор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.