Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано19.04.15 13:47



Маман,само докато разбера секундите,ме хвана нервата

/майтап
/чета,гледам в тавана,мисля и се схвана от лежане и ставам ,но така разбера кой още не спи/от фейса/
Джул,проблема е че захар или мед слагам в неограничени количества във всичко/кафе,чай,мляко,десерти и.../затова просто отказвам да пия



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.04.15 18:56



Бубе, дръж се! Не знам какво правиш за имунната система, но го смени временно. Може организвът ти да е привикнал към тези мерки, та викам да пробваш нещо друго...

Тийче, има ли жертви ;-) Аз като не мога да спя толкова до късно не макам вече. Пия си 1/2 Зопиклон и сутринта съм екстра. Но много се старая да посягам към него само в краен случай, че така неусетно може да се подхлъзне човек....

Джулче, ми то много се е изговорило за прясното мляко. .. то си е рактежен фактор. Аз не смея. Ама чат пат може де.

Ох забравих още щой какво беше писал...

Пък аз снощи нещо се поопих и цял ден ми криво, глава боли, спи ми се. И ще пропуснах йогата днес. Ама това да е проблема.
В работата вече не сияя така, както първите три месеза. В много навален състав работим и много напрегнато и натоварено стана. Не знам какво ще правя, това си ми е професионалната сфера... Така и не събрах кураж да напусна, ама то после да не събирам кураж за друго...
Извинете за грешките. Още съм без комп в квартирата.

Редактирано от Ekna на 22.04.15 18:59.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано22.04.15 19:59



Ха -ха тъкмо заапивах и телефона завибрира ,че Ефи заоочна да пуска разни работи във Фейса.Няма проблем.трябваше да го изключа и да не спя върху него като идиот .

Зъб,силносъм отекла , температура и повеъщане.Утре ще го отварят. И ме тресе !Но вероятно ще поспя ,температурата ме кара на сън.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.04.15 00:40



Екна, мила, нека да е козе мляко. Има го дори в рецепти за лечение на рак.
Въпреки че не съм му фен, предполагам, че се свиква. Ползите са много.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано23.04.15 05:07







Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Tia maria]  
Автор EFO75 ()
Публикувано23.04.15 05:12



Еми,всичките сте ми ''приятели,и затова дрънка,sory.


кой не може да спи,така прави




Тема Re: Тема за мрънканенови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано23.04.15 16:32



а така ! Абсцес ! Снимчици ще ми навират в очите - ето няма нищо , този оток не е оток...Да съм една чума ще прочистя света за три дни !



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Tia maria]  
Автор EFO75 ()
Публикувано23.04.15 21:03



Давай

ще помагам и да не сме ''чуми''...



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано23.04.15 22:24



Аз не мога да комуникирам с лекари - казвам им , че има проблем такъв и такъв ,не не било така.
После се оказвам права ,но проблемът вече е огромен.В Плевен разместих капачка на коляно и те пак за снимката се хващат А аз падам .като отсечено дърво буквално не мог да стоя
По късно един по възрастен лекар каза че трябвало друг тип снимка. Фасова. А йоляното на третия ден се самонамести нещо приплъзна. Оф нямам точна диагноза сожена от раз- а става дима за елементарни неща. И за лимфедема писаха че не било лимфедем. Е сега личи ,но толкова ли е трудно да си учат уроците.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано23.04.15 22:35



а отока от зъба го признаха чак когато устата ми се изкриви към окото и заприличах на Квазимодо.Думи нямам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.