Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: Ekna]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано26.04.13 00:07



Миличка Екна!
Силно стискам палци още от сега!
Ще успееш, мила!!
Целувам те!!!



Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.04.13 07:25



Мрън, няма начин да не успееш! Удари му едно двойно ирландско за настроение
(виж снимката по-горе) и ще си ходиш с щастлив вид през целия ден!



Ето и рецептата за любознателните:
200 мл черно кафе (еспресо)
100 мл ирландско уиски
4 с. л. разбита сметана
2 с. л. кафява захар

* Чашите се се затоплят предварително
* На дъното на всяка чаша се сипват 1-2 ч. л. кафява захар, на вкус
* След това се налива уискито. Разбърква се, докато захарта се разтвори
* В чашите се налива кафето, без да се пълнят до горе
* Прибавят се по 2 с. л. разбита сметаната



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.04.13 08:46



Марго, с теб сме ,ще издържиш нема начин....

И да пишеш резултата.
За юнската среща какво ще кажете за 08.06.13 г. в събота пак от 13.00 часа на същото място. това е Пловдивско предложение,повечето сме свободни на тази дата. хайде Софиянки да ви видим този път как ще се представите. Иначе времето вече е чудесно,че и пречудесно... аз приключих с пролетното чистене и вече съм на вълна курабийки,сладки за Цветница и Великден. също и на вълна засаждане ва цветенца в саксии и в традинка.Все хубави,светли и пълни с любов и позитивизъм нещица от битието на човека. лек и спорен ден на всички.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.04.13 11:24



Флорче, хубаво се сещаш отсега за срещата в София. Нека всички да си кажат мнението, но лично на мен за проклетия целият юни ми е зает...

Свободни ми са само 25 и 26 май, въпреки че тогава има балове и аз самата на 24 вечерта съм на такова мероприятие. Но съм готова да се класирам на срещата препила-преяла-недоспала... Обаче ако на повечето хора им е неудобно, този път ще мине и без моята особа, не искам да се съобразявате с мен. А и се надявам, че за едно отсъствие за толкова години няма да ми намалите поведението, я!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.04.13 22:15



Аа да бе да! Ке минаваме ние все без ВашИ вИличество. Хич да ги нямаме такива! И тренирате че ще ви счупя от танци тоя път!



А иначе знаете колко ви обичам, нали така!



Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано26.04.13 22:25



Е -е -е ! Не ми излизаше от ума и се косях ,че не мога да пиша ,пък ти си на линия ! Екне ,много се радвам ,че всичко е минало и дано лошото остане нистина в миналото-този път завинаги ! Само хубави неща занапред. И да нарисуваш най-хубавите си картини !
Що правиш ,казувай ?



Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.04.13 22:26



Ма кога сте били без Нашу Виличеству, бе, ей?!
Нящу май са бъркати, да знайти...


И тренирайти кючек на маса, да н' съ излагати!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re:Re: ?АЗДУМКА 75 [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.04.13 22:55



Еее ми никгаж де и аз туй кажувам.ам вс ни съ канити да ни остаити сами за дъ забавлявъми.

Ми Тийче възставовявам сега храневе и движение. Имах си и малко перипетии с чревцата ма ся куркат та ча ме будят нощя. После пак хт и така. Целувм ви е тъй наред.

Аз ще с в отбора на ланинуту и да ми найдетеланинос тъй добре да мъ връти. Па вии за гибека да носите и днънкуляци нящо.

Ко треби цел концелт ще ви врътн ей тъй на.

Пс този начин но ссписването много ми допада че ивак мноо щми лъснат грешките.още не може да свикне Екна с ная клавиатура???



Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: *jull**]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано26.04.13 22:56



Здравейте мили мои. Да се отчета и тук имам 5. Реших, че ще мина последна..направо забравих и ума и дума. И асистентката реши да ни разкаже виц- Влиза преподавател на изпит и казва: Аууу как сте се нагласили, хубави като цветя. Човек да хване и да ви къса, късаааа

. За срещата, когато кажете



Тема Re:Re: ?АЗДУМКА 75 [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.04.13 23:00



Мрънче.,ти си нашият герой! Те си иман специален набор моабетиза такива случаи хох




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.