Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.05.13 15:00



Хайде, похвалете се, кой какво прави (и къде го прави!) беше през почивните дни!



"Совите не са това, което са..."

Тема приветики :)нови [re: *jull**]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано07.05.13 15:51



милански поздрави за всички с много цунки от мен




по празниците имахме гости от Б-я, и още в първия ден направихме много разходки - бях гид , минах повече от 20 600 крачки и се повредих ... та през следващите дни само давах ЦУ-ценни указания къде и какво да се гледа, един ден ходихме на езеро Д`Орта



разходихме се из женски действащ манастир на остров Сан Джулио

и по пътечката за туристите четохме табелките със сентенциите за тишината


и тъй като много беше натоварена програмата, то в същия ден и на езерото Комо - гостите с фуникульора са ходили до паметника на П.Славейков в Бруната, а аз лежах в колата и съзерцавах красотата ...


бих искала повече фото да ви покажа, ама тук е много скапан интернет...
да знаете, че по-хубав и-нет от българския няма!




Тема Re: Добро утронови [re: *jull**]  
Автор strange_angel (непознат )
Публикувано07.05.13 19:31



Аз пък бях тук

Прекрасен ден с прекрасно временце:) Вървяхме след иконата до Клувията и после се търкаляхме по поляните на иеденье и пиенье:)



Тема Re: приветики :)нови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.05.13 20:30



Еейй че красотиии! Аз пък ... хората бягат от София, а аз там по празниците, хих. Но с племенниците и цялото семейство беше пак хубаво! Сега вече съм у дома и чакам и мъжлето да си дойде нощес. Взех си и котето, че много ми беше мъчно за нея. Но тя пак е разгонена, а и трябва да пазя корема, че го ползва за трамплин чат-пат, да не иде зян шевът и кройката





Тема Re: приветики :)нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.05.13 11:56



Екне, добре дошла у дома. Радвем се, че си си в къщи и Лора е при теб. Да ще пазиш коремчето...Виж ако някой от познатите ти има от късокосместите елитни котета може да ми подари някое мъжко.Не мога да гледам женско и да ражда, а за кастрация е по-леко при мъжките. При женските си е живо изкормване... Много скъпи Екне,то бива,бива ама хилядарки да даваш за едно малко котенце. Радвам се, че мъжлето ще си дойде, ех че радост ще бъде. Хайде, че на Софийската среще ще се видим. Та като казах Софийска среща - то ще имаме ли такава или не????? Време не остана,казвайте Софиянки давайте дата и да се записваме....



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: приветики :)нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.05.13 14:50



Като заговорихте за среща, май късметът ми ще се усмихне за 8-ми...

Тъй че почвайте списъка,
защото трябва да има време всеки да си направи сметката. Особено онези, които не са от София.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утронови [re: strange_angel]  
Автор kykлeнcka пиpaня (член)
Публикувано09.05.13 15:02



Ангелче, хубава снимка, лична ли е, или копирана от мрежата?

Момичета, какво ще кажете за нашето момче- Григор Димитров? Хем и хубав, хем успял, радва! Скоро го гледах по CNN, голяма звезда





Тема Re: Добро утронови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.05.13 08:04







Тема Re: Добро утронови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.05.13 09:17



Ееейооо, ко си правкате





Тема Re: Добро утронови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.05.13 11:20



ЕЕЕЕЕЕ, много се радвам, че и Джул ще бъде на срещата. Аз нали ви казах, тя не й дава сърце да не бъде с нас.

Екне,пази коремчето и на срещата да си в пълна бойна готовност. Искам да те видя записана, та да сме спокойни всички и да се радваме, че ще те нацелуваме.
Оф при има дилема: да гласувам ли или да не гласувам? Никой не ми харесва....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.