Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утронови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.05.13 15:25



Мда, и за мен беше забавно да се покискам на старите истории. Но ... всяко нещо с времето си. Смениха се времената явно ...

Но, Джулче, само още един да се завърти с твоето чувство за хумор наоколо и лафът отново ще живне. Сега от нас никой май не е на твоята висота



Цун!



Тема Re: Добро утронови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.05.13 17:45



Екна, дори не става въпрос да са хора с чувство за хумор... Те и за едно "здрасти"
не се отбиват... или пък си го спестяват.

Ако си чела старата тема, в нея
разискваме какви ли не неща - ежедневни, битови - като във всеки друг клуб.
Оттам идваше и усещането за близост между клубарите. Дори в един постинг
Весела ни мъмри, че много "дрънкаме", а хората чакат за съвети в другите теми!

"Совите не са това, което са..."

Тема Добър вечернови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано12.05.13 19:49



Ехооооооооооооо, къде сте, сигурно пред ТВ.

Клуба трябва да се поддържа жив и деен, за това много мислене не трябва, а действия. Сега разликата е, че всички много се сърдят, обиждат се за глупости, цупят се , все нещо им е криво, все имат по-големи очаквания, разглезени хора от живота, претенции от всякакъв характер, искат специално внимание и като не го получат се правят на сърдити, абе същинска детска градина, а сме големи хора. Това е клуб и всички капризи от реалния живот трябва да се забравят, защото смисъла е взаимопомощ и добронамереност и тук всички сме за едно и също. Променете мисленето си, надживейте дребните неща, радвайте се на успели и можещи хора, не завиждайте и не мразете и нещата ще се получат. С позитивното мислене нещата зациклиха, това беше гадно втълпяване на разни баячки, гледачки, врачки, абе народа беше като зомбиран, изпаднал в мания за помощ на битовизма си чрез простотиите на луди хора - ох, изтърпях го и това, мина тази вълна на мода и остана сами да си правим веселото, хубавото, приятното, полезното, приятелското, да се шегуваме, да превръщаме негативното и пошлото в смях и така да се разтоварваме, иначе оправия няма. Сковаваме се от проблеми и се оставяме на "властни" персони да ни промиват мозъците като зомбита, да ни натрапват лъжи и небивалици, стари изпитани номера от миналия век. Не умеем да прощаваме, въпреки, че е човешко да се сгреши. Няма безгрешни хора, но има търпимост и морал в човешките отношения. Бъдете себе си и недопускайте вмешателство.



Още малко и ще празнуваме, от сега започвам да редя масата. Днес е празник за нас, Деня на майката - празнуват само тези жени които са майки. Имаме и празник на бащата, на бабата, на дядото... Те са винаги в неделя. Не са национални, но са семейни и мили. Черпя ви, аз съм майка. Няма алкохол, защото днес е забранено.













Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добър вечернови [re: Kaлoянa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.05.13 21:33



Ами, Кали, то и преди не е било, защото трябва, според мен. Така ни е идвало от вътре, но и имаше заразителни примери.

Джулче, ами така е! Останалите сме се увличали по лидерите в клуба - силни, харизматични, въпреки това съхранили чувство за хумор личности. Ти, Весела, Луми - в тази тема сте най-активните. Останалите се завъртаме около вас.

Пък и други примери. Ето, Бог да я прости Меги, и тя като се появи всички я заобичахме. Въпреки всичко, което изживяваше тя не спираше да чурулика и изведнъж клубът се беше оживил, не мислиш ли?

Кали, честит празник! Да си жива и здрава и цялото ти семейство! Чудесна трапеза си сложила! Нападам! Пък другите да побързат, че скоро нищо няма да остане!





Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.05.13 22:13









Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.05.13 22:50



Екна, слънчице, права си в много отношения. Само не знам защо слагаш себе си към "сателитите", тъй като и ти си не по-малко интересна, ярка, положителна. Въпросът обаче е във ВРЕМЕТО, което всеки от нас пожелава да отдели за Клуба. Меги му посвещаваше много време, сили и любов. Сега има само няколко души, които влизат всеки ден, но и те се уморяват, когато няма диалог. Та не е само до личности, а и до желание. Както и с много други неща.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добър вечернови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.05.13 22:51



Калояна, а майките на този ден получават ли подаръци?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано13.05.13 04:57



ООООООООООО, за подаръци ли, не питай миличка..... Усмивки и целувки, че са без парииииии, нали сме от бедната класа на америка, важното е да сме здрави.





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.05.13 06:36



Е, хубав подарък може и с малко пари! Важното е любовта да е много!



Добро утро на всички ранобудници! И понеже не съм сигурна дали ще
се някой появи, съм си осигурила компания...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.05.13 09:26




Ами защото съм от по-рядко минаващите или поне имам такива периоди

Обаче имам и приятелки в реала, с които рядко се чуваме и виждаме, ама призовем ли се - там сме, почти безусловно. Правя някаква аналогия за свое оправдание и успокоение

Поздравче за вас с един прекрасен Шопен:






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.