Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано14.04.13 21:56



Здравейте ..мили 'Как се целува пираня?' през стъкло, а кукленска- ще ви покажа на срещата





Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.04.13 08:37



Добро утро и успешна седмица! Хайде раздавам кафе с кофи, понеделник е, грешка няма.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: Kaлoянa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.13 08:42



Има защо Кали и аз си спомних за Меги, мир на душата й.Става точно една година откакто ни напусна. Дано да е добре горе и да ни помага. Днес още не е изгряло Пловдивското слънце , та го чакам да проскам вънка дрехите...

Аз си пия в момента смутито от лапад,глухарче,здравец,зеле,ленено семе,малко джинджифил банан и ябълка...много е готтттт След половин час ще закусвам мюсли с канела и поляти със зелен чай задушени и после ам,ам,ам....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 75нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано15.04.13 10:37



Много сме нахилени и доволни от това наобикаляне

Само имам един важен въпрос: от къде да дръпна това, което чухме, а?

Добър ден, забравих да кажа Мрачничко е днес.

На вчерашния ден точно преди година се роди и малкият ми племенник, да ми е жив и здрав, другото си го има!

Но така е в живота, кръговратът никога не спира!

Четох някъде и се съгласих, може да съм го споменавала вече, не помня:

Смъртта не е край на живота, а е част от него!

Също станаха и 2 години от както Ембадем ни напусна, не вчера, но преди броени дни...



Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано15.04.13 11:29



След още 7 постинга мненията в клуба ще станат 99 999.



Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.04.13 13:19





Добър и приятен ден и от мен!
Прибавям и моя постинг към бройката.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.13 14:04



Ей вярно и Ембаден милата сладката кукличка с големите очи - не мога да я забравя тази красавица. мир на праха й.
Да така е Екне,смърт само на телото но после след кратка почивка ще дойдем в друго тяло и този път без никакви болести. Ами аз предлагам на 100000 постинг да му дадем награда а?какво ще кажете?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.04.13 14:57



Искам да уточня, че годишнината на Меги е на 14 май. Което не значи, че не можем да я
споменаваме по всяко друго време. Аз лично много често си мисля за нея. Понякога се
зачитам и в постингите й. Пазя и един имейл от Ем Бадемчето... Нищо особено, но ми е
скъп спомен. Странно, че има хора, които обичаме и без да сме много близки с тях.
Този Клуб е едно от тези доказателства!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.13 15:06



Точно така Джул. Много си права. И аз не мога да я забравя макар, че само две срещи съм имала с нея а меги въобще не можах да я видя.но все едно сме живяли с тях дълги години,е това е любовта между приятели.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА 75 [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.04.13 09:33



Пак няма кафе и чай няма, и някой да каже "дзак" няма. Вярно, че е мрачно времето, ама се размърдайте де.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.