Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Александровсканови [re: MamaD]  
Автор poliatoteva1 (непознат)
Публикувано14.02.11 21:21



Бихте ли ми казали в коя част на Варна се намира болницата с ПЕТ скенера или да ме ориентирате как да стигна до там.Благодаря ви.



Тема ПЕТ в "Св. Марина" - Софиянови [re: poliatoteva1]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано14.02.11 22:04



Университетската болница "Св. Марина" във Варна
Адрес: гр. Варна 9010, Бул. “Хр. Смирненски” 1
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА" ЕАД
тел: 052/30-28-51 (до 59) – централа (с оператор); 052/ 978-211
e-mail: officeub@mail.bg



Редактирано от *jull** на 14.04.12 07:48.



Тема Re: Александровсканови [re: Eвeлинa.]  
Автор poliatoteva1 (непознат)
Публикувано15.02.11 20:22



Много благодаря!



Тема Re: Александровсканови [re: poliatoteva1]  
Автор poliatoteva1 (непознат)
Публикувано18.02.11 18:48



Имам нужда от помощ-заключение от РЕТ скенер данни за метастатична лезия в единичен цервикално-юголарен лимфен възел от долна група в дясно . . . . . което означава какво?



Тема Re: Александровсканови [re: poliatoteva1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.02.11 19:27



Метастатична лезия във възел е разсейка в посочения лимфен възел. Задай си въпроса с копи и пейст в темата Въпроси към лекарите.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ПЕТ-СКЕНЕРнови [re: *jull**]  
Автор poliatoteva1 (непознат)
Публикувано27.02.11 10:23



Тъй като не знам в коя тема да го напиша се връщам на ПЕТ скенера резултата е от там имам проблем в един от лимфните възли предпагат ми два варианта единия първо биопсия и после ще решават и втори махат възела и го пращат за изследване.Моля за съвет!За мен е трудно да преценя как да постъпя и в двата варианта си има плюсове и минуси.



Тема Re: ПЕТ-СКЕНЕРнови [re: poliatoteva1]  
Автор Eвeлинa. (непознат)
Публикувано02.03.11 14:54



За мен биопсията не е добър вариант. Махай възела, докато метастазите са само там.



Тема Re: Александровсканови [re: poliatoteva1]  
Авторuвaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.11 19:11



Колко време ти отне да се плануваш за ПЕТ скенер.Заплаща ли се или ако не с какви документи трябва да се отиде?И къде го направи?Предварително благодаря за отговорите!



Тема Re: ПЕТ-СКЕНЕР [re: Eвeлинa.]  
Автор poliatoteva1 (непознат)
Публикувано02.03.11 19:27



Много благодаря,и аз взех такова решение,а за самото изследване не се заплаща,а само с талон от онкологията,не чаках много не повече от десетина дни.



Тема Re: ПЕТ-СКЕНЕР [re: *jull**]  
Автор Kizer (непознат )
Публикувано04.03.11 10:33



Здравеите, PET има и в Италия на много места но на местата кадето на мен ми правиха бяха в "Spedali civili" в Brescia и в Cremona също има .. и да допалня знам че тук не е подходящото място но ... Ако има болни от Hojkyn и ако имате възможност задължително си направете ПЕТ в началото и в края на лечението с химиотерапия . Ако решите да направите така недейте пи Натулан който има страшно неприятни странични ефекти ,а и може да си спестите и лъчетерапията както беше в моя случай

ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ чао от мен

PS. ако все пак нямате възможност да си направите този ПЕТ имам 3 опаковки по 50 хапчета Натулан ще ги дам безплатно само срещу епикриза с печат и подпис от болницата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.