Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 16:07



Весе,
Бих искала само да ти кажа моето мнение.
Според мен за този тип болест е по-добре още от самото начало да се приложи по-сигурното и по-радикално лечение, а не да се върви последователно с химиотерапиите.

А сега гледай добре да си починеш от отровите (аз вземах два месеца Хитозан) и да се възстановиш!
Много, много пожелания за здраве!



Тема Re: Добри резултати!нови [re: Thea]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 16:42



Весе, здравей! Имаш, подобрение това е добре..Но какво казва Кръстева..Лъчева само на гръдна кост ли ще правиш или и на лимфния възел..и щом е под 15 мм, не ти прдължават лечението ...така ли да разбирам..какво, ще чакат само да изчезне или да започне да расте за да ти предпишат таксените..така ли...





Тема Re: Добри резултати!нови [re: zdr1]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.08.06 17:42



Лъчетерапия и на гръдната кост и на другото и после ще мислим.
След три седмици ще правим пак контрола. Като че ли се моля да се увеличи с 2 мм за да ме включат в програмата


Иначе лъчетерапия, после пак контрола и после .....каза да не питам за кселода, защото имам още много възможности пред себе си. Не ми спират лечението, защо така го тълкуваш?
Утре ще говорим пак, днес беше страшен панаир в Онкологията.
Плюс това ще правя консултация и в Милано и ще се ориентирам - споко, няма да си оставя коня в блатото

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Добри резултати!нови [re: Thea]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.08.06 17:44



Какво имаш в предвид като казваш "по-радикални" методи?
Хитозана за какво е?



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 17:53



Щом, ще правят лъче и на лимфния възел, значи това е продъжение на лечението..не го тълкувам аз, а от твоя постнг така излезе, щом е по-малко, не те включват в програмата...Ок, може би лъчето ще го стопи...и няма да има нужда от повече отрови....





Тема Re: Добри резултати!нови [re: здp1]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.08.06 17:58



Не, продължаваме с лъчетерапия и на двете места едновременно.
За мен това не е спиране - просто изчакваме 3 седмици за да мине действието на последното вливане. Да видим дали още намалява, дали ще стои така, или ще се увеличава.
Какво да направя, като има условия за включване в тези програми - тези условия ги поставят онези, производителите на съответните лекарства.
Също така едно от условията е първо да минеш терапия с антрациклини /Червената химиотерапия/. Писала съм по този въпрос.
Бе ще видим. Нека почина малко сега, че душа нямам, пък после ще продължавам с нови сили



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 18:10



По-радикални имам предвид следното:
Ако се знае за някое лекарство, че е по-ефективно, ама ти предлагат най-напред да опиташ с друго по-слабо, за което да видиш дали действа и тогава да минеш към по-доброто, да настояваш направо за по-доброто.
А Хитозан вземах 2 месеца за пречистване от токсините след химиотерапията, нищо повече.
Стискам палци, мила!



Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 18:13



Браво !

Дръж се !


докторите ли те пращат до Милано ?



Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 18:14



Разбира се,че е така..то последната терапия още действа, почини си и се възстановявай...яж, пий и не го мисли...всичко ще се подреди...ще чуеш още едно компетентно мнение и ще продължиш..всичко с времето си..КУраж и късмета да е с тебе!





Тема Re: Добри резултати!нови [re: Thea]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано18.08.06 14:24



Мила, писала съм по въпроса тук преди. За да ме включат в програмите за по-радикалните лекарства, трябва задължително да съм минала другите терапии и да не са подействали - друг начин няма за да получиш безплатно нещо. Трябва да се съобразяваш с условията. Отделно от това, моето лично мнение за мен самата е, че трябва да изкача стълбичката стъпало по стъпало без да прескачам....
И точно затова ще правя тази консултация в Милано, да видя те какво препоръчват за моя случай. Защото въпреки да се лекувам тук, не очаквам че някой ще ми предлага скъпо лечение щото съм му симпатична....Всички знаем на какво дередже е здравеопазването ни.
След това ще мисля какво да приема и какво да откажа



Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.