Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: здp1]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 11:34



Не знам защо постингите ми излизат с 1 час назад





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: gal55]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано10.08.06 16:07



можеш да си правиш гаргара с чай от лайка, тя действа антисептично





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: здp1]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 17:24



Здравей миличка!!!!!!!!! Да на село бях и се връщах само за вливките и после пак обратно. Знаеш ли много добре ми се отрази. сега вече съм си тук за финала. Дано всичко да бъде както го чувствам. Ти как си мила? Аз още не съм прочела всичко, само някои от темите попрегледах.
Весето знаеш ли как е? Дано милата по скоро да пише.



Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: sisi]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 17:41



Радвам се,че се чувстваш добре! Аз също се държа...Весето беше на последна вливка в понеделник, и си е в къщи една седмица,ще се включи в понеделник от работата, защото компютъра и вкъщи е на поправка..Тя е добре, в настроение, весела,бойка, ударила го е на живот , както сама казва, напук на болестта...





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: gal55]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 11:58



Здравей, майка ми получаваше винаги афтички след химиотерапията в цялата устна кухина. Беше много болезнено. Докторката и беше предписала сироп за гаргара - Хексоралитен и смрадлика. Смрадликата като че ли и помагаше най - много. Опитай и с медена вода. Успех!



Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: Ani]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 13:16



Също и с тетра!





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: jull]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 13:25



Мисля, че тетра и смрадлика е едно и също...



Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: здp1]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 13:34



Здp1, сигурно си права! Извинявам се!





Тема Re: афти след химиотерапиянови [re: jull]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 16:24



Опитай и с "Биотанин" - помага, а и не е много горчиво.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор anta (непознат )
Публикувано12.08.06 13:24



Здравей Весела.За първи път влизам тук и понеже виждам че си позитивен човек реших да ти пиша.Сестра ми беше оперирана на 20 г. от карцином на щитовидна жлеза -сега обаче след 5 г. има метастази въпреки редовните прегледи.иМАШ ЛИ ИДЕЯ ЗА НАЧИН НА ЛЕЧЕНИЕ .В момента и предстои операция отново но вече не вярвам на доктори - и все си мисля за алтернативна медицина.Знаеш ли нещо полезно.Моля пиши ме на мейл toni_ianeva77@abv.bg




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.