Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано21.09.07 16:13



Днес моята майчица я оперираха най-сетне и .... уви нищо хубаво! Много са метастазите в черния дроб и само са я вързали за да "може да поживее" (това бяха думите на проф. Димитрова)... май всяка надежда е загубена!
Някой знае ли за колко времето за възстановяване след операция на панкреаса, макар че нищо не са изрязали..., но все пак!
Май не трябваше да се подлага на операция, но до последно се надявахме на чудо, но чудото не стана... Не искам моята майка, а и ничий близък да си отива така
О, Господи защо пращаш на най-добрите си чада такива мъки и болки, а колко е добричка ...

Живота е война, която ще водим до край!!!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор magimm (непознат )
Публикувано22.02.08 17:57



здравей миличка
аз съм новорегистрирана - от два дена чета - изпаднах в депресия - един път от диагнозата на майка ми - карцином на тялото на панкреаса и второ тук което прочетох лек няма, но поне удължаване дори и с месец живота на майчицата ми. опитвам се да пиша за да питам, но дали ще стигне и до теб, виждам, че това , което си писала е от миналата година . ако знаеш нещо, което ще помогне моля те пиши ми, пиши по какви пътища вървите в борбата с тази страшна болест
имейла ми е magibaba@gmail.com



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Snejana]  
Автор magimm (непознат )
Публикувано22.02.08 18:14



ЗДРАВЕЙТЕ СНЕЖАНА !
ПИШЕ ВИ ЕДНА ЖЕНА, КОЯТО НАПЪЛНО Е ОТЧАЯНА - ДИАГНОЗАТА НА МАЙКА МИ КАРЦИНОМ НА ПАНКРЕАСА - МНОГО ЧЕТОХ ЛЕЧЕНИЕ НЯМА, НО БОРБА ЗА УДЪЛЖАВАНЕ НА БРОЕНИ МЕСЕЦИ, ЩЕ БЪДЕ МНОГО ЗА ВСИЧКИ НАС БЛИЗКИТЕ.-
МОЙТЕ ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ - ВЖДАМ, ЧЕ СТЕ ПИСАЛИ ПОЧТИ ПРЕДИ ПОЛОВИН ГОДИНА ... И ВСЕ ПАК ДАЙТЕ НЯКАКВИ РЕЦЕПТИ, С КОЙТО СЕ ПОДСИЛВАЛИ СВОЯ ТАТКО,. ОХ , ИЗВИНИ МЕ, МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА, ПИША ДОРИ Е НЕСВЪРЗАНО, НО ТЕМАТА Е ЯСНО - ВИК ЗА ПОМОЩ - ЩЕ ЧАКАМ ВСЯКО ПИСАНИЕ С НЕТЪРПЕНИЕ





Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: magimm]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 19:04



Виж в тези теми, тук са разисквани въпроси за Рак на Панкреаса :





а тук можеш да видиш всички теми систематизирано - това е справочника. Разгледай за добавки, за начина на хранен, разчети епикризата на майка си и виж какво можеш да направиш.

Моят съвет е да не се отчайвате и да не се плашите така!!! Много е страшно, но трябва да се борите! Добавки , много позитивизъм и сили давай на майка си и не й позволявайте да се отчая!
Не говори така , че можеш да удължиш живота й само. Стават чудеса, имай вяра!!



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: magimm]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 00:59



Почвайте сок от моркови, всеки ден и не по-малко от 200-300 милилитра, т.e не по-малко от една голяма чаена чаша. Нищо друго.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: aaa!]  
Автор magimm (непознат )
Публикувано23.02.08 01:17



БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ТОЛКОВА БЪРЗО ИМА ХОРА, КОИТО ПОДАВАТ РЪКА - ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ ИЗТИСКВАТ, Т.Е. КАТО СОК ДА СЕ ПИЕ, ИЛИ МОЖЕ И САМИТЕ МОРКОВИ ДА СЕ ЯДАТ. НО ЯСНО .- НАВЯРНО,ПО-ЛЕСНО СЕ ПРИЕМАТ ОТ БОЛНИЯ ВЪВ ВИД НА СОК. ЩЕ ЗАПОЧНЕМ, МОЛЯ АКО ЗНАЕТЕ ОЩЕ НЕЩО ПРЕПОРЪЧВАЙТЕ МИ ГО. ОСТАВАМ С НАДЕЖДАТА



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: magimm]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 06:56



Най-добре е, да е сок. Ако имате сокоизстисквачка ще е най-лесно! Може и да се ядат морковите, но за бърз ефект е сок!!! Морковите чистят черния дроб, който работи в синхрон с панкреаса. И още нещо има една книга на Норман Уокър (ако не ме лъже паметта), който пише че 1 килограм моркови се равняват на 12 килограма витамини!!! А също, те дават много енергия и отварят апетита, което за един изтощен организъм е много полезно!



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: aaa!]  
Автортeди 74 (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 15:38



СТИГА СТЕ ПОДЛЪГВАЛИ ХОРАТА С МОРКОВЧЕТА И ДРУГИ ГЛУПОСТИ,ЛЕЧЕНИЕ ЗА ТОЗИ ВИД РАК НЯМА.
БАЩА МИ ПОЧИНА ВЧЕРА 5 МЕСЕЦА СЛЕД РАДИКАЛНА УЖ ОПЕРАЦИЯ,ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ПРОБВАХМЕ ВСЯКАКВИ ВЪЗМОЖНИ БИЛКИ И КИТАЙСКИ ГЛУПОСТИ.
нека бъдем поне малко откровени




Тема Re: Съжалявам за баща ти,нови [re: тeди 74]  
Автор Buba67 ()
Публикувано23.02.08 15:55



но ми позволи да ти кажа, че не можеш еднозначно да кажеш - не , няма лечение.
Да - това е една от най-агресивните и бързоразвиващи форми на рак.
Да - най-болезнения за пациента.
ВИДЯХ болен с рак на панкреаса, който живя 15 години и умря от друго.
А в момента една приятелка се бори и нещата не вървят както би ми се искало.
Минаха само 5 месеца от операцията и вече е на морфин.
Разбирам болката ти от загубата, но недей да отнемаш и малкото останала вяра на хората за борба.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: тeди 74]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано23.02.08 16:25



Теди, разбирам ожесточението ти, но моля те да не обезверяваш всички останали.
Ние никого не подлъгваме и не заблуждаваме. Поне аз многократно съм писала, да не се търси непременно "излекуване" от рака, щото такова животно няма. Има овладяване на болестта, наречено "ремисия".
И още - с рак се живее, както с всички други диагнози, например диабет и т.н.

Наистина рака в краен стадии много, много трудно се овладява, но това не означава, че трябва да се предадем и да се оставим по течението.
Това е и целта на този клуб, да си даваме кураж и да си помагаме, а не да се обезверяваме.

Соковете и другите алтернативи работят и това, че в някои случаи на краен стадии на заболяването не са проработили, не е повод за такива крайни изказвания. Надежда винаги има!

Нема начин да нема начин


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.