Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: molia za savetнови [re: caмoдивa]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано25.05.06 07:54



Е, да, Самодива, за съжаление, така ни се случи.
И той, добротата на съпруга ми нямаше равна на себе си, затова ли и на него?
И той задава всеки ден същия въпрос...
Май злите не ги лови.
Но добрите - те си го трупат на себе си, и накрая ги намира.
Не се давайте, главоболието е от химиото.
Правите ли дексаметазон.
И него го боли глава, правим дексаметазон през ден.
Не, няма да се дам, ще се боря за него.
Само той да не се оклюма, от това ме е страх.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 10:55



Zdravey tayno svetense! Pisah ti na imeila, otvori go!



Тема Re: molia za savetнови [re: ivaceda]  
Автор tajno_cvetence (tajna)
Публикувано25.05.06 18:18



Da, i az se pitam za6to to4no toi? Tolkova mnogo rabote6e, za da ima vsi4ko za decata, za da e dobre semeistvoto mu, a sega e bezpomo6ten i tova go ubiva. 4uvstva se mnogo zle i ne razbira, za6to ne zapo4va da se podobriava ot tolkova mnogo lekarstva, a stava vse po-zle. Kakvo da mu otgovoria ....... ne biva da uznava istinata. Sega toi tarpi bolkite s nadejdata, 4e 6te ozdravee i 6te bade polezen otnovo za semeistvoto si. Ohhhh, ne znam vie kak izdarjate, no imam use6taneto, 4e sam na kraya na silite si .....



Тема Re: molia za savetнови [re: tajno_cvetence]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 18:47



Ох, мило Тайно цветенце, мъжете си остават едни големи деца! Ако знаеше какво ти причинява с това свое упорство и нежелание да се бори! ... Дали не би могла да му кажеш, че заболяването му /както там си го съчинила/ изисква продължително лечение и ако иска да се оправи по-бързо, трябва да ти помага?!... Знам ли, трудно е да се дават съвети отстрани, но пък много ми е мъчно за теб - не само се бориш с болестта му, но и държиш такава тайна в себе си! Трябва да се измисли начин да ти съдейства!



Тема Re: molia za savetнови [re: jull]  
Автор tajno_cvetence (tajna)
Публикувано25.05.06 19:58



Da, Jull, tova sam mu kazala ..... 6te mu mine, no bavno, prodaljitelno vreme 6te se lekuva. Taka mi e kazal lekariat, tova znae toi ...... No lekariat osven diagnozata mi kaza i drugo ...... promenia se i psihikata na bolniya. Tova e taka i pri nas za sajalenie. Poniakoga osaznava kakvo pravia za nego i mi obe6tava, 4e kato ozdravee, ako edin den se naloji, 6te napravi sa6toto i za men .... Priznava si, 4e e iznerven i mi se izviniava, 4e vse mi se sardi i se cupi, hei taka, bez povod. No prez pove4eto vreme moje da mi se razsardi samo za6toto sam popitala kato se pribera ot rabota dali e zakusil, obiadval. Obiknoveno ne e hapnal ni6to i se iadosva, 4e s tova moe pitane i govorene za hrana, zaradi men e izgubil apetit. Ne triabva da mu protivore4a za ni6to, za6toto vinagi toi e prav. Sno6ti mi kaza da izliaza ot staiata, iskal ti6ina, samo za6toto popitah, dali ne e dobre da izvikame lekar, 6tom se 4uvstva tolkova zle /koremat mu e izdut ot ascita, ogromen e/ i prez celiyat den ne be6e hapnal ni6to. Taka samo predizvikah replikata: "Ti iska6 da me vkara6 otnovo v bolnica, no niama da ti go pozvolia!" Znam, 4e e ot bolestta, toi ne be6e takav i tarpia.
Molia vi, spodelete kak se darjat va6ite blizki, zabeliazvate li promiana v haraktera im ......



Тема Re: molia za savetнови [re: tajno_cvetence]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 20:32



А с какво се занимава, когато е сам? Обича ли да чете? Дали не можем да му предложим нещо подходящо?



Тема Re: molia za savetнови [re: tajno_cvetence]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано25.05.06 20:54



майка ми стана по раздразнителна и по чувствителна-взе често да плаче ей така без причина:(но стана и по открита взе да споделя какво и тежи а преди всичко таеше в себе си:(((((



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: ....]  
Автор tajno_cvetence (tajna)
Публикувано25.05.06 21:16



A pri nas e obratnoto. Zatvori se v sebe si, sedi, mal4i, predpo4ita da e sam, no ne 4ete, ne slu6a radio, ne gleda tv, taka, sedi bez da pravi ni6to. 4aka da ozdravee, pone taka kazva .....



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Автор tajno_cvetence (tajna)
Публикувано25.05.06 21:37



A 25 mai vinagi e bil specialen za nas - predi 18 godini se zapoznahme na tozi den. Napomnih mu go dnes, no toi samo kaza: "E, da, razbira se, 4e ne sam zabravil, no vijda6 li na kakvo sam zaprili4al sega ..." Do sega vsiaka godina si prekarvahme tolkova hubavo, deniat si be6e samo na6, ne go spodeliahme s nikoi, a dnes ...... dnes se 4uvstvam stra6no sama. Vmesto da praznuvame, da izlezeme, az izlizah, no sama ..... do aptekata, da mu kupia Transmetil ..... A da ....... i posle da kupia ....... kiseli krastavi4ki ...... uj iska6e, a iziade polovin krastavi4ka ..... A tolkova iskam da ozdravee, pone do tolkova, 4e da mojem da se razhojdame zaedno, da moje pak da izleze na ulicata i da varvim, hvanati za race. Ako ima Bog, triabva da me 4ue - nima iskam tolkova mnogo ........ Priyateli, ne6tastna sam, mnogo sam ne6tastna i ne znam, ve4e ne znam kak 6te se spravia .... Znam, 4e ne biva da hlen4a, triabva da sam silna, ina4e koi 6te se griji za moeto mom4e, no e stra6no trudno .....



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 09:18



Миличка,къса ми се сърцето като чета думите ти.Вярвай ми,всяка минута и секунда сърцето ми е свито и стомаха ми е на топка,не смея да се зарадвам и обнадеждя-но пред татко съм весела и оптимистично настроена,давам му кураж,говоря му много да му повдигам духа.Не питай какво ми коства,но съм твърдо решена да не плача пред него.Вчера го включиха на 8-ма вливка,след като му дойде туморния маркер,който е супер.Много му обяснявах за маркерите и стадиите на заболяването,слушаше с голям интерес.
Трябва да сме много силни заради тях,независимо от мъката и болката,които са огромни.Много е трудно,но трябва.Желая Ви успех в борбата и много здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.