Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 09:25



твоят съпръг се държи като майка ми.... истината е че трябва да знае и да направи оптималното..а то е ХТ(за която толкова много съжалявам сега!!и хем ме предъпредиха))... и аз съм много разочарован от онкологията.. отвратително място!!!Лошото е че е сравнително млад а при по младите организми ракът се развива мого бързо...не губете време...



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 09:38



забравих да питам има ли го при вас гаденето и повръщане!?



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: vozi]  
Авторtajno_cvetence (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 15:30



Ami povra6tane niama. Slu4i se incidentno niakolko pati, no be6e predi niakolko meseca. Za gadene ...... toi po4ti ne se hrani. Hapva mnogo po malko 2 ili 3 pati na den i kazva, 4e mu stava tejko na stomaha. Kogato go karah da pie sokovete, izob6to ne yade prez celiyat den, stra6no nepriyatni bili i izgubil apetit .....
Vozi, a pri vas kak e?



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Автор vozi (непознат)
Публикувано20.05.06 17:42



при мене е силно чуството за гадене и повръщане,въпреки дегана 3 пъти дневно...даже днеска повърна доста при положение це не яде нищо а само пие .... но следобеда хапна малко ориз за първи път от 20 дена без ядене, което ме обнаджди леко....правя постоянни масажи на кръста и гърба...

две са безкрайните неща.Едното е вселената а другото е глупостта!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: vozi]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 17:50



Вози, извинявай, ти ли написа преди време, че даваш Антистенокардина като имуностимулатор? Не помня кой го спомена, а пък имам въпрос!



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: vozi]  
Авторtajno_cvetence (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 18:25



Za povra6taneto i gadeneto dava6 li ne6to - niakakvo lekarstvo ili bilka?
A mama pravi li ne6to, da 4ete, gleda tv izob6to proyaviava li interes kam ne6to? Za6toto nie ne - sedim, iskame ti6ina ..... . Mal4i si, zagledan niakade, pie lekarstvata v opredelen 4as i ako moje hapva ne6to, ako li ne, taka, samo lekarstva .....

Za masajite ..... da ..... predi niakoilo meseca tova go uspokoiava6e, masaj na krasta. Taka zaspiva6e. Sega ne iska. Ot v4era zabeliazah, 4e ima otoci po krakata - glezenite nai-ve4e. Toi naistina po 24 4asa v denono6tieto prekarva sednal, no ne znam dali ne e ot ascita. Otvodniava6to vzema vednaj na 3 dni, taka mu predpisa lekariat. Sega mu svarih edna otvara, kombinaciya ot bilki, koito sa to4no za te4nost v koremnata kuhina, dano pone tia mu pomogne.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: tajno_cvetence]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 18:46



отоците в краката са от асцита. Ние налагаме настъргани картофи, компреси и така стои цяла нощ с тях. В повечето случай помагат. Когато не помага, започваме да преливаме кръвна плазма и хуманоалбумин.



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: jull]  
Автор vozi (непознат)
Публикувано20.05.06 19:52



да писах...4 атистенокардина на една седмица... деиства имуно...

две са безкрайните неща.Едното е вселената а другото е глупостта!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: eвa]  
Авторtajno_cvetence (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 20:22



Eva, blagodaria!
Moeto bolni4ko inat4e ne iska i da 4ue, 4e e ot ascita. 6te mu predloja kompresi s kartofi, no se samniavam, 4e 6te se saglasi. Pak 6te se podrazni ...



Тема Re: към voziнови [re: vozi]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 20:55



А колко време може да се приема по този начин? И по каква схема - по 1 през ден или как; има ли значение преди или след хранене? Аз вече трета година го взимам през есента, когато се задават грипните епидемии /а тази година и през февруари/. Правя 1-седмичен курс - 3 х 2 или 2 х 2 (ва ден), но май не се следя дали е преди или след ядене. Чувала съм и за друга схема - 4 пъти в месеца - т. е. в един и същ ден от седмицата се приема 3 х 2. Затова малко "наизуст" я карам. Действа безотказно като имуностимулатор и го препоръчвам на приятели. Но като не знам как точно се приема, се притеснявам, а и не съм намерила някъде да го прочета.

Редактирано от *jull** на 18.07.09 00:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.