Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Snejana]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано19.09.07 12:21



вече незнам къде е, изписаха от 5-та градска с тумор на главата на панкреаса, вчера я приеха с тумор на тялто! Бога ми, незнам вече къде е този тумор...



Живота е война, която ще водим до край!!!

Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: :(((]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано19.09.07 12:24



Мили боже, как е възможно!
Ученици 12-ти клас...., нямам думи! Е хайде майка ми е на 60 години и пуши, не е била въздържател, но не е пила както го описват по книгите и както казват докторите и казват че е от това, а учениците от 12-ти клас дали са изпили толкова алкохол или пък са изпушили толкова цигари....
ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ..., вече имам чувството че това е заразно!

Живота е война, която ще водим до край!!!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 13:39



Като контрапункт на тревогите, искам да вдъхна надежда - наш близък познат, опериран - премахнат е целият панкреас поради тумор, вече четири години е добре.
Сега повечето грижи са за жена му, оперирана няколко пъти заради друг тип рак и рецидиви.
Дано не провокирам злото!

Желая на всички много надежда, сили и успех!



Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: sacrovi6te]  
Автор:((( (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 14:23



Да сериозно ви говоря! Първо ни казаха за учителката ни по математика...че има рак на гърдата....След това разбрахме за саученика ми че има рак но така и не разбрахме къде и как е що е...казват че до 20-ти Октомври ще си дойде но никой не е сигурен...Утре има рожден ден момчето и става на 18 и сигурно му е супер гадно....а след него същия ден ни казаха и за друго момиче пак от нешето училище с много рядък вид рак...но не запомних какъв точно...а това момиче е 11 клас! И всички са от нашето училище! И другото от което съм възмутена....какви хора стават лекари боже!? Казвам го и то личен опит защото миналата година си седях месец с пневмония без да знам защото лекарката ми казваше че било вирус и накрая разбрах защото аз самата поисках да отида на ренген...А да не говорим че ми говореха че гърба ме болял от разтежа...и щяло да премине, а като отидох на специалист ми каза че имам дископатия на 15 години(говоря за преди 3 години). Въпросния ми съученик го болели прасците също от разтежа, а сега е с рак...Абе НЕМАМ ДУМИ!!! Аз повече на лекар каквото ще да става НЕ ОТИВАМ!!! Просто незнам какво става в този свят и по-точно в България!!??





Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: Thea]  
Автор sacrovi6te (разстроена)
Публикувано19.09.07 15:16



Благодаря! Хубаво е някой да ти даде надеждичка!



Живота е война, която ще водим до край!!!

Тема въпрос?нови [re: :(((]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано19.09.07 17:26



Ти от къде си?

Има ли желание - има и начин!


Тема Re: karcinom na pankreasaнови [re: :(((]  
Автор- -- (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 19:33



Млади хсра, научете правописа!!! Етс такива полуграмотни стават и лекари, а после им се сърдим за некомпетентността и лошите резултати!!!



Тема за правописа до "---"нови [re: - --]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано19.09.07 20:22



Това да не е форум за правописа - ако ти обръщаш внимание на тези неща, значи не виждаш истински значимите.
Откровено казано нямам нерви, докато чета полезни съвети как да помогна на любим човек, да слушам уроци по български език.

Има ли желание - има и начин!


Тема Re: за правописа до "---"нови [re: dtabak4eto]  
Автор:((( (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 15:59



Извинявам се за правописа ми, но в повечето случаи пиша на латински и бях и разстроена когато си писах поста...И аз съм на мнение че кой как пише в момента не е от значение.

ПС: Сорри за флууда...



Тема Re: въпрос?нови [re: dtabak4eto]  
Автор:((( (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 13:27



Пловдив




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.