Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Налинови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 12:44



затова сме тук, да прочетем мнение, различно от нашето собствено. А ако изгоним тези, които ни противоречат - какъв е смисълът от такова общуване. Нали целта е да се замислим и да намерим истината или поне част от нея. А Муле точно това правеше - караше ни да погледнем нещата от друг ъгъл.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Well,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 12:47



Всеки ги предпочита. И да му се случват предпочита, разни хубави неща. Но живота е друго нещо. Дава и от двете. Често даже повече от лошите. И хората избягват да мислят за лошото. В резултат, не умеят да го избегнат като житейска ситуация. И пак им се натриса. Такива неща. Ти знаеш ли, че съм оптимист и то голям ? Хич не ми личи, нали ? :))) Те тва е живота.

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 12:52



Е, Е, е, айде сега. Както искаш. Щом не ти е интересно, естествено че няма да идваш. Всеки прави каквото иска. Нали затова има различни клубове, а не един ?
Само дето никой не ти пречи да пускаш теми тук, нали ? Вълнува ли те нещо ? Кажи ? Тук просто сме седнали на една маса... това е.

*


Тема Re: Налинови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 13:00



Кой противоречащ тук е бил изгонен ?!
Муле наистина правеше това, което казваш. И аз го уважавах. Но тук просто прекали. Досади ни до погнуса - с КОЛИЧЕСТВО. Одриска се до ушите. Че викна и други. Абе, няма ли да спрем за очевадни неща да говорим ?!

Казвал съм го и преди - един човек , казващ истини, като Муле, уважавам и търся. Но ако покрай истините ми пробута и глупости целенасочено, приложи насилие, край. Колкото и ценни идеи да има, той е просто лош човек. Той е източник на заблуди, които лесно минават покрай истините. Според мен. Казах вече - като да имаш Глупак за приятел. По-добре умен враг. Народна мъдрост, мнооого вярна... И решението тук не беше мое, а колективно. И даде добри резултати. Харесват ни, и искаме да си запазим това положение. Това е.

*


Тема Ето ченови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 13:04



отново се разбра, че този клуб не е за всички, а само за тези, които харесват ограниченията. Е, ние ще си ходим в съседния, тук няма какво да правим.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Well,нови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 13:12



аз до съвсем скоро бях песимист. И забелязах, че ми се случват само неприятности. Сега съм реалист и търся във всяко нещо, което ми се случва, положителното. Забелязвам, че все по-рядко ми се случват лоши неща. Може пък да си внушавам, знам ли.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Hm...нови [re: Ariella]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано30.01.02 13:21



Демокрацията е същото нещо което в момента ни доведе до това че не мога да излизам спокойно по улицата от страх някой идиот да не ме прочука докато го питам колко е часа!

Не е ли това?Побългарена крива демокрация...която мисля че просто не е за тук защото някои хора(визирам и себе си..хвана ме натясно)не са разбрали и никога няма да разберат що е това модерно чудо наречено демокрация!

Ludostta dostigam


Тема Re: Моето скромно мнение....нови [re: Ariella]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано30.01.02 13:54



Цитат от преден постинг: "кошера жужи в безсмислени движения"

Намирам го за много точен.
Честно казано, не виждам какъв е толкова големия проблем и на двете страни и за какво са тези тъй ожесточени атаки?
Дали нерегистриран или регистриран с 1000 ника - простакът /някой си/ винаги може да се включи в разговорите и да ви развали удоволствието. Това не е кой знае каква защита на клубарите.
А за нерегистрираните няма никакъв проблем, не е никакво насилие или мъка да се регистрират - нито пари се искат, нито се налага да излезеш от анонимност - даже само бонуси ще се получат /личните бележки например/.
Едното регистриране няма нищо общо с това кой на какво мнение е - дали е съгласен с "ВИ & Co" или не.
И изобщо поводът за регистрирания достъп не ви оправдава да се държите така враждебно един към друг. Ако имате неизразходвана енергия - ами изразходвайте я по някакъв градивен начин. И смислен. Дискутирайте нови и интересни теми, например.

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 14:21



е точно това исках да кажа и аз, но пусто нали съм с гореща кръв и се паля лесно....и това се използва срещу мен, ест..особено пък когато презрението надделее в отношението ми към някой човек, става страшно..

а иначе това, което си написала..е самата истина..
но, за съжаление тук не са много хората, които са способни да го разберат това..

и защо с нбб искате на да се махате от клуба??ако всички се отказваха така бързо, в училищата сигурно още щеше да се учи, че земята е плоска и щеше да властва инквизицията..



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано30.01.02 14:40



Като прочетох мнението ти не можах да разбера за какво говориш..и не можех да повярвам че точно това мислиш за този клуб.
В клуб Психотерапия и прочие няма ограничен достъп но ситуацията не е по различна от тук с разликата че там се явяват типове които си правят шеги а хората които наистина имат нужда остават назад.
Ние не сме застанали на пътя на никого...този уж ограничен достъп(ама аз не виждам нищо ограничено)е просто една малка формалност.Нужно ли е тука да избухва Първа световна война за този клуб.Да се изпокараме всички...и най-накрая чудесното обчуване което поддържахме да стане на фарс!Та аз не влизам тук за да се карам.
Аз искам срещу мен да седят ХОРА и да имам представа за тях.И тук влизат нови...ние не заставаме на вратата с нож в ръка...
Това толкова повтаряно "и някои други" май се отнася и за мен.Но не съжалявам защото поддържам правилната страна на спора!Просто ми е мъчно защото доскоро приятели па макар и виртуални..започват се хващат за гушите!Ама не е редно!

Ludostta dostigam



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.