Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано31.01.02 00:01



"По най-лошите им страни" е леко неточно. По-точно е - "в лош момент".

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 31.01.02 00:01.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: BИ]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано31.01.02 00:05



Ууу, аман от коректори, ДА СЕ ОСВИРКА !!! ДОЛУУУУ ... на ягодите ...

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано31.01.02 00:24



...вижте...,аз не се нуждая от утешения...,такова поведение може само да ме ориентира за какъв човек става дума...,независимо от това каква ерудиция демонстрира...и сравнвнието с Оро е меко казано неточно защото аз с нищо не съм целяла да предизвикам и обидя jj...точно толкова добронамерена бях, колкото винаги
...и да те питам Well...кога успя да ми видиш "треските",като ние комай до днес я сме разменили 3 изречения ,я не...
...май големия ми грях е че не съм съгласна с вас...
...ама какво да се прави...все ми се струва,че ако започна да се съгласявам с това,което не мисля за вярно, аз няма да се харесвам,...а и на вас много скоро след това ще ви стане ясно,че това изобщо не е хубаво...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано31.01.02 00:33



Досега не съм съзирал трески в тебе. Но току-що го направих. Имаш една треска. И тя е, че си подозрителна към хората. Защо все си мислиш че някой има лоши мисли ? Не може ли да започнеш с предположението, че има добри мисли, и ако той ти докаже обратното, тогава да си знаеш вече. А иначе трудно се завързват приятелства. Аз общувам с много хора и винаги се радвам на добронамерени към мен. Макар понякога и те да не се оказват стока. Поне започваме весело познанството си и ни е приятно. А ти все си мислиш - като сега например си помисли че съм ти открил трески за дялане. А думите ми бяха - "МОЖЕ БИ имаш трески за дялане, ЩОМ ТАКА СЕ ДЪРЖИ С ТЕБЕ" - това как да го вържа с мисълта ти, че "Кога съм ти открил трески, като не сме приказвали почти" ?! Разбери ме. Моля те.

* П.П. точните ми думи : "И дали нямаш трески за дялане, та така странно да ти се нахвърлят "

Редактирано от Well на 31.01.02 00:38.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано31.01.02 00:34



Иначе вярно, сравнението с Оро е неуместно, извинявай. Исках само да покажа отношение към такива постинги.

* Аз се радвам че не си съгласна с мен, иначе ще е скучно. И като не си съгласна, дай да си побъбрим и да изясним къде е истината.

Редактирано от Well на 31.01.02 00:36.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано31.01.02 01:13



...това "дали" е предположение,което докато не бъде доказано..нахвърлянето може да се третира само като неоснователно и грубианско(във всички случаи,дори и при доказване на треските)
...ами аз не знам за каква мнителност може да става дума ,когато някой те обижда в прав текст...,какво сега да си въобразя,че дъждец ме е поръсил и утре да си говоря с този господин все едно,че нищо не се е случило?!...
...ами за съжаление не ми е по силите...утре може пак да го разгневя и то без повод...и какво да приема,че ще си излива жлъчта отгоре ми ...мерси...,да си намери друг обект..,аз на такова отношение не съм свикнала...



Тема Re: Ариеланови [re: Ariella]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано31.01.02 14:46



Не искам да се карам с теб!наистина съм по 20 но това няма значение...сестрите ми са разказвали за това време...имам си представа.
Но това не е като да те накарат да ходиш като розовата пантера.Иска се единствено и само да се егистрираш!Толкова ли е много?Не смятам че така се нарушава личната свобода на човек!Даже напротив....така му се гарантира...Не е чак толкова много!Не можеш да ме разубедиш...затова смятам за ненужно продължаваме да се караме.....Ви вече реши да гласуваме....И мисля е това е най правилното решение...и всички ще бъдем доволни!

Ludostta dostigam



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.