Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор BлaK (непознат )
Публикувано29.01.02 07:56



Мисля, че страх е силно казано, но явно, че Муле изважда Ви от равновесие, а тя не може да намери адекватен начин на реакция.
Ви, не знам как ще възприемеш следващите ми слова, но ще ти кажа, че Муле в случая се явявя по-голям приятел за теб, отколкото доста от пишещите тук, най -малкото защото спомага за твоето усъвършенстване!!



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор BлaK (непознат )
Публикувано29.01.02 08:01



Може би защото ги карат да се регистрират и те приемат това като насилие върху тяхната личност.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: BлaK]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано29.01.02 08:11



Не думата а конкретния смисъл зад нея гледай. Какво му се изражда на клуба бе ? Това че има хора, нежелаещи да се регистрират, демек да си вземат ключ с който да влизат тук и да пишат ? Това ли ти се вижда израждане ? Ама ми писна с тази глупост и демонстративно отказвам повече да обръщам внимание на теми, свързани с достъпи и регистрации. Писна ми от глупости. Ако трябва, лично ще регистрирам Сийкър и Оптимист, та да се приключи с проблема. Барем за пари да ставаше дума, че да разбера. Баси глупостите, мое ли да сме толкова тъпи тук, само за регистрации и то без нужда да говорим ?

Само едно нещо - айде в нова тема...

*


Тема Re: Относно регистрирания достъп.нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Megan (драка)
Публикувано29.01.02 11:32



ААААААААА
това допринася за яснотата в клуба.
Тенк ю.



Тема Re: Относно регистрирания достъп.нови [re: LeoS]  
Автор Megan (драка)
Публикувано29.01.02 11:33



Това не е недоверие. Не ме разбирай погрешно, много добре знаеш доверието ми по отношение на преценките ти и мерките, които взимаш.
Просто не обичам анонимни действия. Водят до всеобщ хаос.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: BлaK]  
Автор Kpъr ()
Публикувано29.01.02 11:41



насилие е липсата на избор...

но такъв винаги има - дали да си в този клуб, или в друг...

Редактирано от Kpъr на 29.01.02 11:45.



Тема Hm...нови [re: Ariella]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано29.01.02 16:55



Za6to prosto ne se izdu6im tuka zaradi edin registriran dostup?Kakvo to4no 6te im stane ako se registrirat a?
Nqma da mogat da se prawqi na interesni i da ni govorqt gluposti nali?
Nito e plateno nito ni6to.
Ako tolkova mnogo puk ne iskat da se registrirat ima edin klub "Psihoanaliza i psihoterapia"kudeto mogat prespokoino da si izpla4at mukata?
Tova ne e zatvor....6tom iskat da pi6at...da se registrirat.Tova ne e zverilnik a Vi ne e zveroukrotitel!
Ne namiram prosto pri4inata...da se mahne ograni4enia dostup...
Ako iskate mnogo da ne glasuvame.....aide da se izvikame na boi!Bez udari pod krusta...Dva otbora moje s umruci bez kraka...da vidim po diva6kia na4in koi e po po nai.6tom po zivilizovania s glasuvane ne iska6!

Ludostta dostigam


Тема Re: Hm...нови [re: zvetenze]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.01.02 17:36



Цветенце мило..ти си живо доказателство за това, че ентусиазма не е в състояние да измести разбирането..
И въпреки че младостта ти е минала в демократично време, разбрала ли си всъщност какво означава тя??

Можеш ли да ми кажеш каква е същността на демокрацията??



Тема Re: Hm...нови [re: zvetenze]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано29.01.02 20:16



Ех Цветенце, как да стане това с боя, а ? Ми то като се видим, няма да ми е до бой а до прегръдки бе ( визирам всички "кралски воини" пишещи тук )
А и на кой ще му се бие със змей горянин като мен ?


*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: BлaK]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 21:28



Намерила съм си моят начин - да не отговарям на глупаци, за да не ме вземат за един от тях.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.