Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Реших !нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 21:46



Гласуванията и в други клубове обикновено са протичали за седмица.
Колко дни трябва да се чака? Истински редовните влизат поне веднъж на ден (от работа ако нямат личен комп). Ако гласуването се проточи прекалено дълго време - следват изказвания като "Айде бе, тая тема докога ще стои там?"
Няма угодия! Ми няма.

Ох, пак тази твоя мнителност... относно "насочващи мнения".
Смятам, че съм казала всичко ясно. Казах го от гледна точка - сегашното установено положение на клуба. Който го подкрепя, ще отговори с Да, който не - с Не. И смятам, че тук има мислещи хора, които ще упражнят правото си на мислене, въпреки че са "ограничени" от регистрация.

Може да пристъпите към гласуване. Нека помислим за клуба, а не за лични вражди. Май е крайно време...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Реших !нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 21:58



ах какво си ми популистче ударниче!!!

популизъм...все ми се струва, че идва от лизане на....местата, върху които обикновено сяда всеки човек..



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 22:00



Публика, по кой начин да ти обясня, че да разбереш - няма ограничение - ела се изкажи, ама с ИМЕ . Това е. Кой не може едно име да си измисли ? Ми то ако това не може - да, ограничен е да пише постинги като : " ддддддддддддддддддддддддддддддд ддддхххххххххххххххххвввввввввввввввввввнннннн ннннннннннннннннннттттттттттткекккк кккккккккккккккккккккккккд"

*

Редактирано от Well на 30.01.02 22:00.



Тема Re: Реших !нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 22:03



Ариела, какво направи бе, и през ум не ми е минавало, че може тъй да се подведеш.

* Добре, аз не разбирам. Хубаво. Ще си запиша за домашно да разбера.

Редактирано от Well на 30.01.02 22:04.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 22:18



...е разбрах,че много те дразня...,може би даже повече от Муле...,ама ако се успокоиш...дали пък няма да чуеш какво аз ти говоря....,например това,че утр мога да вляза(хипотетично) аз като регистрирана с друг ник...,с карта и да напълня със спамове....20стр. примерно....,да обиколя клубовете и с всякакви никове(регистрирани пак да си правя каквото си искам...,е тогава какъв е смисъла от изискването за регистрация....,
...сега ти предлагам още една хипотеза...:аз имам проблем...,но ме е срам да го споделя с вас...,защото е твърде интимен...,но все пак много държа да чуя мнението ви....,искам да вляза като нерегистрирана(за всяка тема ли да се регистрирам отново?) и с друго име,за да го чуя....ама като нямам тази възможност...,няма да го направя...,защото Well e решил,че като съм регистрирана съм по-отговорна....
...ами да ти кажа,... този ,който е отговорен...и регнат и нерегнат пак е отговорен...и обратното....това е моето не дотам тежащо мнение, аз наистина вече подивявам...от това ,че не схващаш безмислието на цялата ситуация...
...просто искаш да стане твоето...и сигурно ще стане...успокой се вече...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 22:22



Ти не ме дразниш, дразни ме факта, че не разбираш ситуацията и се чудя защо.

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 22:27



Нека ти кажа моето мнение.
Ако влезеш с 20 регнати ника да пускаш 15 страници спам, ще спра и двайсетте. Ако си нерегната и направиш същото (влизайки-излизайки за да си смениш IPто или доставчика), ще спра 20 IP-та. По този начин ще огранича други юзери, които ползват твоя доставчик, което не става когато се спират потребителски имена (тоест, регнати потребители). Затова казах, че контролът на спама е по-безболезнен когато участват регистрирани.И е по-безболезнен за регистрираните.

А това че регнатите не пускат поголовен спам е факт. Вероятно нещо психологически. Никой не е дал обяснение защо това е така.

Ако някой иска да сподели анонимно мнение, регистрацията е достатъчно свободна, и не иска не-лични данни. Кой знае коя си ти, например, ако не си ми казала?

Виж, няма враждебност тук. Искам обаче моята гледна точка да е ясна, за да няма недоразумения.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 30.01.02 22:29.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 22:27



Не аз, а ти не схващаш ситуацията. Регистрираните никове могат да се изолират ако спамват. И не е лесно да си правиш нов ник за да спамваш. Играчка си е. А нервите на спамърите са си тънки по подразбиране. Щото са си въздух под налягане. И ако нещо ги амбицира все пак да се изживяват като будната съвест на човечеството, регистрацията дава шанс на модератора лесно да им усложни живота до точката на отказ, а и работата на модератора намалява значително. Просто не си имала възможност да научиш някои неща относно механизма за модериране...

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 22:29



Това че "подивяваш" ми подсказва, че като се разберем, ще сме доволни. Надявам се скоро :)

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: BИ]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 22:31



Нещо психологически ? Аз май без да искам го открих - виж постинга под твоя ! :)))

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.