Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 09.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Мерси, мерси....нови [re: Well]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано30.01.02 19:33



Ау-у-у.........
Едно перце ме погали.....

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Реших !нови [re: BИ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 19:55



а, защо!

като се гласува, въпроса се решава окончателно!

ето, предлага се временна мярка, ама съм усетил навреме да гласувам както трябва - за затваряне завинаги!

иначе, ми беше ясно че не ти си "измислила" да предложиш клуба да е само за регистрирани



Тема Re: Реших !нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 20:03



Когато човек е отговорен, той поема отговорността за действията си.
Затова не разнищих нещата и поех цялата отговорност върху себе си.
Обвинявайте ме за това, че не ви казах всичко докрай. За нищо друго обаче!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Реших !нови [re: BИ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 20:17



не обвинявам!

просто го разбрах,

че ти се чувстваш задължена да поискаш това гласуване, а не че искаш да затвориш достъпа до клуба!

решението, е на всички, по скоро и искането идва от всички



Тема Re: Реших !нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 20:29



Добре, щом си разбрал.
Клубът е на всички. Ако съм допуснала грешка, тя е в изчакването. Така обаче прецених на 14 януари че ще бъде добре. Да изчакам инициативата да дойде от клуба, а не да разбутвам атмосферата и да ми кажат както преди "Не ни занимавай с модераторски теми, не си толкова важна." Щото и това се е случвало и съм научила урок. А и моето мнение беше, че клубът е много по-качествен от преди. Сега ще видим вашето.

Идеята ми първоначално тогава беше клубът да се затвори временно, за да има почва за сравнение.

Сега - думата е ваша. На всички. Тази вечер ще излезе темата.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Имидж????....нови [re: Щypчo]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано30.01.02 20:47




Имах предвид опаковката - Щурчо, веселяк, сигнатурата ти е много готина. Пък аз подхождам, че човека срещу мен ми е изял десерта до надлежното доказване на противното - всеки ми гледа фейса злобен в едни такива истерични цветове, които при увеличение с фотоедитор разкрива надписа "Сърдя ти се", нищо незначещия ми ник и сигнатурата ми в стил "Ебаси ужаса". Това имам предвид - като се опитваме да кажем едни и същи неща от съвсем различни начални позиции и на мен не ми обръщат внимание, то би трябвало на моя антипод да обръщат. нали?

Но аз вече знам - тук не става въпрос за логика, а за инат, тъп болезнен и необуздаем. Мился си че вместо да седим и да си хабим клавиатурите, по добре ВИ да влезе в раздел "Администрация" и да натисне подходящото копче, този път наистина временно, да проверим дали наличието на някои конкретни субекти не е причина за кофти настроението ни...
Щурчо, потрай малко, пуха по някое време ще се уталожи - ние просто си играем


Късо съединение. Потрес!

Редактирано от jj на 30.01.02 20:48.



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Anima]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 21:27



...защо всички възприемата мнението ми като насочено с/у Ви...,ами аз просто съм против това...,нерегисрирани да влизат тук...само защото някакво побесняло Муле не може да си намери майстора(ако е истина,че само заради него се случва това)...,ами извинявай ама е нелепо да се лишават хора от право на участие в клуба...само заради хипотетични техни бъдещи простъпки...,ами тогава да вземат да ни лишат всички направо от достъп до мрежата...,защото някой от нас може да решат да хакерстват...
...аз Ви си я харесвам...,не си ли видяла в "астрология" моята слабост към козирозите...,ама много са авторитарни понякога....,много...
...сигурно в някои случаи и това се налага,...авторитарен режим,...,ама случая мисля,че не е такъв...и именно защото вярвам на ВИ...,съм убедена,че тя ще намери точния баланс...и ще поеме отговорност за решението си...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 21:33



Виж, не беше единствено Мулето. Идеята за затваряне дойде след 15тте страници спам.
Кажи, publika, как точно СЕ ЛИШАВАТ нерегнатите от ПРАВО да пишат тук??? Дали им стъпва някой на гушата и не могат да дишат? За какво право става дума?
Авторитарни Козирози :-))) Знаеш ли, че в миналото тук, самата Ариела наричаше действията ми прекалено толерантни? (или в нещо в този смисъл)?
Представи си, че си модератор и искаш да угодиш на всички. И искаш да няма теми като "Разкарай се тиквеник", които подклаждат спорове и изместват насочеността на клуба. И? Какво??
Нека сме обективни. Няма значение дали ме харесвате като човек (понеже аз участвам тук и като такъв), а има значение атмосферата и качеството в клуба.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Реших !нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 21:39



пак си написала темата за гласуването подвеждащо..прекалено дълго обяснение, насочващо към твоята теза..и негативният отговор- частицата НЕ ест. е за противниците, понеже си чувала, че хората са по- склонни и по- често отговарят с ДА..и кой ще брои дали някой има по 5 постинга на седмица или не??обаче аз все пак се доверявам на интелигентността на хората и вярвам, че няма да се подведат за кой ли път..

не можа ли поне веднъж да се пребориш със себе си и да не пускаш дребните си хитринки??и да напишеш една тема, лишена от насочващи мнения??
и защо само за 6 дни??
карай, както и да е..аз пък какво ли очаквах..



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 21:45



Абе, никой не ги лишава от право на участие бе, КАК НЕ СТАНА ЯСНО ТОВА БЕ !Аман вече ! Е...ти глупостите !!!

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.