Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 11:59



...ами много добре знам за какво говориш...ама останалите клубове са отворини и нямат този проблем... или го имат ,но с търпение го решават...
...ако тук проблема е толкова голям...то причината само в Муле ли е...?
...ама ти ми проговори....не може да бъде?!?!?!...как ме забеляза...?!?!



Тема Влак,нови [re: BлaK]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 12:03



тези неща вече ги обсъждахме преди месец и нещо, но явно писането ни се е оказало излишно. Всеки да се спасява самостоятелно.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Тезинови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 12:07



Глупости, радвам се да чета различни гледни точки. Ама гледни точки, не лудориите на Му, който просто си навива на пръста една мисъл и я развива до ранг на велика истина. А който знае истината просто прихва да се смее. Ама се смее само първите два пъти. После му писва да чете едно и също казано по различни начини и с божествена убеденост. И иска да чете други неща, но богоравният скандализира всички, предизвиква ги да му се обясняват колко не е прав, а в замяна той, радвайки се на внимание започва да им тълкува отговорите във "free"стил. И така, кошера жужи в безсмислени движения далеч от всяка връзка с реалността. Защото Той си е навил на пръста нещо и не може да се спори с радио"Му". А другите - за тях не си струва да говорим. Жалко само, че покрай сухото гори и мокрото, но мокрото трябва само да си вземе регистриран ник. Какво толкова. Нищо работа.

*


Тема Re: Well,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 12:14



Остава да речеш че темите ми са писани в пристъп на малоумие, и може спокойно да ми пращаш линейка за лудницата. Може би трябва да приема всяко схващане по света, различно от моето, за мое ?! Сори, не мога да съм приятен на всички. Не може всички да са ти приятни. Бъди себе си и не ме чети. Явно сме различни. Но в малоумие не ме обвинявай. Видно не си права да го сториш.

*


Тема Re: Влак,нови [re: nbb]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 12:16



...да..., права си..,.казахме си мнението,но кой ли го интересува тук нашето мнение...,я да си ходим по другите клубове при нерегистрираните си приятели...там има по- голям шанс да бъдем чути и разбрани...,а и там незнайно защо ,Мулето не се чувства мотивирано да пречи...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 12:17



Му беше причината за последната лавина мизерии. И съответната й реакция. А ти си се забелязваш, но не пиша, ако няма какво да кажа. Че какво толкова е станало ? Защо ми се подиграваш ? Не се мисля за велик, ако ти се създава такова впечатление от някои постинги до мен. Проблеми аз нямам.

*


Тема Хм,нови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 12:17



как разбираш коя е истината ? Ще ми бъде от полза да споделиш, а предполагам не само за мене.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Хм,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 12:20



Истината трудно се намира. По-лесно е да се уличи неистината. Просто има противоречия.

*


Тема Re: Well,нови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 12:37



искам само да ти кажа, че няма ограничение кой колко теми да пуска. Ако смяташ, че имаш какво да кажеш на другите или пък искаш да чуеш мнението им по въпроси, които те вълнуват - защо не ? Не съм прочела никъде по колко теми може да пуска човек дневно или изобщо в някой клуб. Пък ако някой иска да ги чете - добре, ако не - заминават в архива.
А понякога те чета, не те обвинявам в малоумие. Зависи от настройката ми, но предпочитам наистина постинги, заредени с оптимизъм.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 12:38



...ами ти май освен на Ви,4еНе...и още няколко други...на никой друг нямаш какво да казваш...,нали до сега само за това говорим...,ама и на други (нергистрирани)...еднолично или 5-лично не даваш да влизат и да си говорят с други...и по този начин ни отреждаш подобаващото място...на публика...ама публиката понякога реагира,(макар че вас какво ви интересува мнението и.)..,за да се видте какви "актьори" сте ...,би ли се постарал да направиш анализ на темите,които другите(различните от вас,но регистрирани)са пускали...ами те удивително приличат на вашите...,тук свободна мисъл няма....
...хайде останете си със здраве....щом ви харесва да си говорите 5-6 души...,няма да ви пречим с различното си мнение...
P.S....и изобщо не се подигравам...,не ми е в стила..,.изразявам огорчението си...емоционално...сигурно имам голям проблем...

Редактирано от publika на 30.01.02 12:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.