Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 11:31



Всичко ли прочете обаче ? От отговора ти личи, че не. Прочети какво съм писал по въпроса. Заблуждаваш се още от мига , когато пишеш за снобарство тук. Това са глупости, както и мисълта, че сме психолози. Тук няма такива. Както и няма забрани. Единствено условие за да се изкаже някой тук е да се регистрира преди това. Безплатно, бързо, неотговорно, анонимно ( в регистрацията не ти искат лични данни). Писна ми от тъпотии. Тази тема се дъвче три дена май вече съвсем ненужно. Ама хич няма нужда. Разбираш ли ?
Ако стане задължителна регистрацията в Дира за да може да се поства където и да било, също няма да е лошо. Но не е и нужно. Криворазбрана ситуация. Някой си мисли, че му отнемат свобода по този начин. И други му вярват по инерция.

*


Тема Re: Леле,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 11:33



Едва ли мога да ти помогна, щом си тъй уверена в представите си.

*


Тема Ariella,нови [re: Ariella]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 11:36



ти не разбра ли, че този клуб е само за някои хора ?
На който не му харесва - да се изнася в съседния.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Ariella,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 11:40



Ще ми се само да подчератя че аз не съм тъй уверен в своите представи. Стига да имам повод.

*

Редактирано от Well на 30.01.02 11:40.



Тема Re: Ariella,нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 11:41



Че кой ви гони бе ?!

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 11:43



...е,може и нещо важно да съм пропуснала(покажи ми го)...,но аргумента Муле(понеже съм много тъпа и не го схващам)...не приемам...и се питам защо,ти със същия инат (като нерегистрираните)...си браниш клуба...,от какво те е страх НЕ РАЗБИРАМ...



Тема Тезинови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 11:47



същите, които изгониха и нерегистрираните. Толкова ли ви е страх от различната гледна точка ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 11:53



Страх - ако теб те е страх че хулигани ще ти влязат в къщата и ще потрошат всичко, може и страх да се нарече. Представи си как някой засегнат от това, че не му се обръща внимание реши, че на всяка цена трябва да се натрапи (нима не познаваш реални такива ситуации? ) и започне да пуска тук теми в неусвест, и даже викне помощници - кибици от други клубове. И темите тук отиват на 4-5 страница за час, а това, което ги замества са еднопостингови теми със съдържание "хихи" и прочее. Или множество постинги с безсмислено съдържание. След като влезеш два пъти в такъв клуб, няма да дойдеш повече. Това се нарича съсипване на клуб. Това се случваше тук доскоро. Защото на някой никак не му харесваше да бъде игнориран като глупак от разговорите тук. Когато клуба беше отворен. Ей така стоят нещата в живота тук. Както и в реалния.

*


Тема Да попитам -нови [re: jj]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 11:55



с какво този клуб е по-специален, та е трябвало да се отваря допълнителна работа на програмистите ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Well,нови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.01.02 11:58



не се обиждай, но и аз като вляза и видя, че има 5 твои теми на първа страница, отворя максимум една и след това се премествам в друг клуб.
Значи за тебе може, за други не може, така ли ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.