Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Относно регистрирания достъп.нови [re: LeoS]  
Автор Megan (драка)
Публикувано28.01.02 17:56



какво значи, аз се консултирах с когото трябва?
в смисъл - хайде малко по-конкретно да се подхожда, защото иначе все едно не сисе консултирал с когото и да било...



Тема Re: Относно регистрирания достъп.нови [re: Megan]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано28.01.02 18:17



Меган, заключването на един клуб за нерегнати не е модераторска функция - това може само админ да го направи. От написаното от Леос си личи, че се е консултирал с админ, защото предполагам, че този вид заключване изобщо не е бил предвиждан в тази версия на дир-а и е трябвало да се направи допълнение от програмист специално заради клуб Психология.


Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Относно регистрирания достъп.нови [re: Megan]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано28.01.02 18:27



Ами с мен с консултира ;)), какво не ви е ясно :)

...


Тема Re: Относно регистрирания достъп.нови [re: Megan]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано28.01.02 18:34



Този отговор от администратор достатъчен ли ти е, за да отстрани недоверието към мен ?

В първия момент даже ми стана неприятно ...
Добре, че се сетих за титлата ти в скобките.
Та вече всичко пак си е наред.


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано28.01.02 18:35



Та може ли да науча защо не искат да се регистрират някои хора ?
И защо ние тук трябва да си оголим задниците за спамъри, та да могат тези някои да пишат тук без да се регистрират ?
И както стана ясно, отварянето ще е последната промяна в този смисъл. Аз поне не искам. Явно ще се гласува пак. Да го направим, щом трябва.

Но искам първо да си изясним нещо много важно - и това е ЗАЩО някои никове не искат да се регистрират, и защо за да не ги загубим тук трябва да отстъпим от защитата на интересите на този клуб относно мърльовци. За съотношението на едните към другите пък да не говоря. Ясно е. То винаги плявата е мнозинство.
Та конкретно - Защо Сийкър и Оптимист не се регистрират ?
И мога да предложа отговори като варианти, но дипломатично ще изчакам верния отговор.

*


Тема Re: Има и друг вариант :)нови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано28.01.02 18:41



Ти си ми дала 100 лв. назаем. Аз идвам с парите, показвам ти ги и ти казвам "Ариела, ако ми ги оставиш за още една седмица, може да ти ги върна с 20% лихва. Ти си реши да си ги вземеш ли, или да спечелиш още нещичко...". Защото ти показвам, че мога да ги върна веднага. Но си мисля, че може и да спечелиш повече ...
Погледни на нещата и от тази гледна точка, а ?
Никой нищо не губи, в края на краищата ...

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Има и друг вариант :)нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 18:56



не вярвам , че сериозно мислиш, че така стоят нещата..тук по- скоро става въпрос за това- да ми покажеш 100те лв. и да ми кажеш- "мога да ти ги върна веднага, но за твое добро е да не ти ги връщам, защото парите развращават"..не, мерси..



Тема Re: Има и друг вариант :)нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано28.01.02 19:00



Хм ... защо толкова застъпваш позицията си, не мислиш ли че сега може би е по-добре ? Размисли де ...

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 19:04



няма значение ЗАЩО някой е решил да пише нерегистриран, да стане гей, или да се влюби безнадеждно и несподелено..
няма да мине номера с отклоняването на темата..защото:

имаше уговорка и тя трябва да се спази..
беше прието нещо, само при условие че е временно..
колко пъти трябва да ти го повторя, за да го разбереш??
дали да не го напиша с главни букви??по- големи шансове ли ще имаш за разбиране??
субективизма ти е разбираем, но не е приемлив..



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано28.01.02 19:07



Ааа, не ! Да се разберем, никакъв субективизъм ! :)
И така, стана ясно че ще се гласува, стягай се електорат ! :)

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.