Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: BИ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 18:36



добре, аз пък не намирам връзка м/у правенето на спам, и нещо друго все още /каквото и да е?/

защото може ? техн. ограничения?

спомням си и че след като клуба беше само за рег. се праваха показни спамове , за да се покаже, че което си може, си го може.

а съм сигурен, че има хора които не искат да четат муле не само в 15 теми, не искат и в една,

моето предположение си е, че както всеки който иска да пише и да се регирстрира, така и този който наистина не искат да го четат може да се регистрира и да пише...
това че не иска да го прави какво значи?
справяне с проблема, или отстояване на принципи...



Тема Реших !нови [re: BИ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 18:40



ето решението :

специална тема, в която може да пишат и нерегистрирани!
темата е като мини клубче,
всеки отговор към нея може да е все едно нова тема, за целта просто не трябва да има автор на основната тема!

това е глупаво, ама дава решението на всички проблеми!



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 18:44



И колко страници! бяха тия спамове? Спряха ли? С тях по-добре ли ти беше, или без тях?
Не бе, питам само. Отговори както желаеш, просто питам за мнение. Не те принуждавам в нищо, а по-горе добавих, че гласуване ще има, ама ми се забави връзката, не знам видя ли го.

Дай ми примерен принцип, който оправдава нерегването?
Защото нека уважаваме чуждите принципи. За да е така, трябва да ги знаем какви са.
Аз помолих затова и вчера. Никой не даде пример. Кажи ми, какво става когато някой се регистрира? Губи някакви права ли? Вие всички защо сте регистрирани като е толкова кофти? Винаги сте били регистрирани.

Според мен обаче има някакъв психологически ефект с морелен привкус :-) когато някой е регнат - защото факт е, че поголовен спам от регнати не се е наблюдавал. Статистика.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Реших !нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 18:46



Леле ти си като тревата! Осъзнай се!
След малко оттук ще мине някой да те духне на някъде, като изложи доводите си. Хората излагат доводи, в които вярват.
Ако ти не формираш свое собствено мнение, а се водиш по другите (вкл и по мен), тогава какво си? Кръг без лице?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 30.01.02 18:47.



Тема Тоест!нови [re: BИ]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 18:48



Или Да или Не. Но почакай до по-късно. Ще пусна тема за гласуване.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Тоест!нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 19:04



след като се налага да гласуваме отново за нещо, за което сме гласували искам:

1. темата да бъде написана кратко и ясно от рода:
-ако напишете ДА- ще означава това, ако напишете НЕ, ще означава това..
2.темата да бъде закована за времето на гласуването..
3.да се трият ВСИЧКИ странични коментари..
4.да има начален и краен срок за гласуване..
5.да кажеш предварително кои хора нямат право да гласуват..
/не съм сугласна с това, че неригистрираните нямат право на глас- та това ги засяга най- много тях..говорих със сийкър, знам, че е говорил по собствена инициатива с теб и ти е казал, че е против ограниченията..няма ли да зачетеш гласът му??/

няма да е проблем за теб да го измислиш, нали??



Тема Re: Тоест!нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 19:10



Ми аз тогава да вървя да стягам агитки нерегнати да обикалят клубовете и да гласуват, какво ще кажеш, а ?

*


Тема Re: Тоест!нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 19:19



Точно така ще бъде, вече, в интерес на истината написах темата, но не съм я пуснала още, но ... не ми вярвай ако желаеш :-)
Не знам къде казах, че изчакването въпросът да се повдигне (невъздържано) е крайно заключване на клуба. Но ЛеоС каза, че отключи ли се, ще е за последно. И тогава е възможно не само навсякъде другаде, а и тук да се чете спам. Но... както желаят мнозинството от вас.

Сийкър гласува ли миналия път, въпреки че можеше да влиза?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Имидж????....нови [re: jj]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано30.01.02 19:22



Как така имам "имидж" - та аз от ден-два влизам в "психологията" и повечето клубари даже не ме забелязват....
Затова и се опитах да изкажа мнение, което повече е на човек, гледащ отстрани.

Пък и тъкмо отварям вратата на клуба и .......... оле-е-е.....една възглавница хвърчи към мен..... а вътре - само перушина и нищо не се види....

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Имидж????....нови [re: Щypчo]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 19:25



перушина
В япония така си уреждат семейните проблеми - бой с възглавници - и на когото се скъса възглавницата, губи спора
И как си помисли че не те забелязват ? Че то Щурчо като тебе да не се забележи - бива ли ?!

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.