Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Ариеланови [re: Ariella]  
Автор zvetenze (malko i uhaino)
Публикувано30.01.02 14:42



Какво предлагаш за да бъдат и двете страни доволни?Досега не съм видяла едно евентуално решение на проблема(освен боя с гръцка музика)!Явно времето няма да уталожи този спор!Какво предлагаш?

Ludostta dostigam


Тема Re: Ариеланови [re: zvetenze]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 15:20



едва ли си на повече от 20 години, така че не помниш как беше по тоталитарно време..
различното се наказваше..и унищожаваше..
в училище ни принуждаваха да ходим с еднакви престилки с бели якички и емблеми.,.никакви дънки..никакви прически..всички бяхме еднакви..еднакво грозни..
тук се налага някаква диктарура- като в бананова република- върхушката, вярна на диктатора от позицията на силата налага..

всички бяхме прекарани- за кой ли път!!
защото се каза:
-гласувайте за временно ограничение..
сега се казва- ние решихме временното да стане постоянно..

който си има принципи, различаващи се от нашето мнение- да духа супата, но в някой друг клуб, моля..

ти казваш, че демокрацията е лоша, защото има престъпници по улиците??
а това е, заради лошите закони, съдебна система и корупцията..

демокрацията включва основни права и свободи..както и задължения..
всеки има право да бъде това, което иска..без да се оправдава и обяснява..
има и закони, които , ако бъдат нарушени- следват наказания..
тук законите са- да няма спам..ако има- се трие..
възможно най- глупавото нещо е обяснението, че ограничението е за доброто на клуба..спам е имало и преди това- и то все от регистрирани..ще има пак..затова се "избира" (ако въобще е избиран) човек, наречен модератор, на когото се дава власт да трие..
ако той не може да се справи и заради един спамаджия налага ограничения, засягащи и други потребители- мойе би трябва да се избере по- подходящ човек??
ограниченията показват безсилието да се справи някой със законови средства..
все едно утре полицията да каже- искаме всички жени да се обличат в розово, а всички мъже в синьо, за да можем да ви различаваме..щото много унисекс го давате нещо напоследък ;-))..тъпня, нали??
е, нещо подобно става и тук..
мисли, Цветенце, мисли...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: zvetenze]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 15:24



...ами това ,че не разбираш не е грях...просто си много малко...и сигурно и комсомола те е отминал(за твое щастие)...,защото аз тук започвам да се чувствам като на комсомолско събрание....и трябва да ти кажа например,че ако киснех само тук...никога нямаше да знам Щтурчо колко е готин,защото то щурчето до скоро беше нерегистрирано...,а знаеш ли коло още готини хора познавам,които са нерегистрирани и сега заради възгледите на няколко души не искат да правят компромиси със себе си и убежденията си,а аз трябва да се разкъсвам,за да идвам тук само да чета и да ходя по други клубове,за да мога и да си говоря с някого...ами защо да го правя...ти сама каза,че в "психоанализа е "същото",но не съвсем...там няма такива ,които да определят кой да пише и какво да пише...и по колко....това мисля ,че е голяма разлика...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 15:39



...ами какви да ги...вършим тука...,някой да не би да ни брои за нещо...и мнението ни не тежи...,знаеш......има -няма 20гр....,...какво сега като Мулето да вземем да раздаваме къчове ли?,че а дано някой види и разбере,че и ние сме живи хора...със СОБСТВЕНО мнение,което не е по-лошо(и по-неверно) от мнението на другите...,ама на Well това не му харесва и не е съгласен,а щом не е съгласен...какво ,..да си вържа черно на метлата ли....?!...напротив...,възсядам я сега и се изстрелвам по другите клубове...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 15:46



уфф..една мисъл ме мъчи от вчера...няма как да се докаже, само предположение е , но си познавам човека..
сигурна съм, че замисъла още от самото начало е бил - да има постоянни ограничения, но ни бяха представени като временни, за да минат по- лесно..
така става, когато нечия настолна книга е "Манипулирайте, но правилно"..

когато прекараш тук толкова месеци, колкото мен, така ще започнеш да познаваш хората, че ще разбереш защо съм убедена, че е станало точно така..



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 16:34



...ама то винаги така си става..,.факт...,помисли си колко временни на пръв поглед неща след това са се превръщали в постоянни...,под предлог,че са доказали своята състоятелност...,не ми се дават примери сега....,ама всеки като се понапъне ще се сети за нещо от бита си или от обществения живот(още по-лесно)...ами и сега на там отиват работите...,половината от присъстващите тук изобщо не се сещат за какво иде реч...,ние ще си подуднем,подуднем...пък ще се уморим...и нещата ще си заспят...и пак ще се кротне клуба....и "бащиците-основатели" ще си продължат кротките разговори помежду си...
...това е...,абе трудно се лъжеш....там ти е грешката



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 17:03



става дума за добронамереност.
а няма обективеност, няма как да се оцени нечия добронамереност....

освен, с това което прави този когото искаш да прецениш?
но дали не се намесваш в личното му пространство, за да направиш това?
преди имаше намеса в личното пространство на Муле, сега има намеса в личното пространство на ВИ,

обичайните жертви, нали...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 17:08



абе ако мине и лъжата, че ограниченията са за доброто на клуба, аз ще взема една свещ и ще тръгна да търся Човека..

ще запаля една свещ и за клуба..



Тема Re: Да отговоря -нови [re: nbb]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано30.01.02 17:14



Надали точно мене трябва да питаш, но все пак - как ти звучи 15 страници теми със съдържание "Изтрий ме"?

Ти за Муле чувала ли си? Ако не си - добре дошла в дир-а. А защо клуба е затворен ще разбереш като поферментираш малко в него...

Късо съединение. Потрес!

Редактирано от jj на 30.01.02 18:10.



Тема Re: Моето скромно мнение....нови [re: Щypчo]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано30.01.02 17:16



тук всяка пролет и есен става апокалипсис !
вервай ми!
и сега наближава пролет и ще видиш кво става!
става мазало!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.