Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Има ли  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.07.22 16:48



дупка на черното море?



Иначе, много е добре, слънце пече, още по-добре

И да се оплача, то не може само хвалби - на мола в Сънито, не му работят 60% от магазините, а другите горкички проценти са напълнени с некви невъобразими парцали Ходя, гледам, и се питам, бе кой ги носи тези парцаляци бе, горките хора, които са ги произвели

И от педикюра в петзвездният ми рисорт да се оплача много любезни, ама за нищо не стават. Е, поне се запознах с Паула, заедно ни правеха на мен педикюр, на нея прическа хахахха Та, с Паула се заговорихме и много се харесахме, и тя поръча просеко, щото точно днес се била сгодила с инфантил номер две, 12 години по-малък от нея, аз пък поръчах мохитота и я питах, тя какво точно не разбра от първия брак Накрая, аз, с красиви крака, тя, с красива коса, се запихме на басейна и празнувахме годежа. Ма, пък тя с диамант на пръста Аз, гледам и хич не завиждам Абе, Паула, за какво са ти тез мъже Ся, щи кажа: Снимаш се с тях и хвърляш



Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано15.07.22 21:17



Като написа парцаляци още 2002ра година влизам в НДК за оглед какво се продава като дрехи и видях само китайски боклуци, бях в лек шок от това.



Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.07.22 21:40



Файлче, честно да ти кажа, мъчно ми ставаше за продавачките в мола на сънито, най-големия уж, по цял ден висяха по сенките, в магазините жива душа нямаше, ми то кво да има, влязох в един на Поло, - имаше 6 чифта обивки, всички различни размери, кой квот уцели...а, дано продадат поне 2 чифта до края на сезона.

В един магазин се заговорих в продавачката, май собственичка беше, от милосърдие, купих едни джапанки, щото ми стана кофти.

Другото беше някъв хорор, женски некви одеания, дето не знам кой ги облича. Па, може и някой да ги облича, аз де да знам.



Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.07.22 10:19



Много хора включително и аз се чудим за какво са толкова много молове и бензиностанции при такова неплатежоспособно население?Аз като влизам в Мол да купувам нов лаптоп или периферия за лаптоп там в магазините просто няма никой, а служителите са налице и си работят и получават заплати.Явно някои перат милиарди евро.



Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано16.07.22 18:30



В отговор на:

Абе, Паула, за какво са ти тез мъже



Е а де!? Кажи и да се ориентира към "онез" мъже с големите курове и многото пари.

Е-бане

Тема Re: Има ли [re: Цар Из Род]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано16.07.22 20:32



Тя, Паула, е заможна лелка, и "онез мъже с големите курове и многото пари", ако не са около 1.93 и синеоки, въобще не ги отразява





Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.07.22 20:39



Много интересно сто килограмов охранител на ръст под 170 см със заплата 500 лева как се котира при леля Паула?Щях да забравя с малък пенис!



Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано16.07.22 20:54



Ей, това вече е въпрос за 10 000 лева



В бгмамата влязох в една тема за някаква игра, искаш ли да си милионер, има я он лайн и аз се заиграх един път, без никаква помощ стигнах до 11 от 14 въпроса, и то защото не знаех, че можеш да имаш помощ от приятели, 50 на 50 и още едно нещо. Бе, набръмкулках 11 ъпроса за нула време, ма те едни инфантилни въпроси...

Та, много пари спечелих де тъй де



Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано17.07.22 14:59



Знаеш ли какво представлява секса с такова животно като визирам себе си това което представлявам от почти 10 години?Има само два варианта, първия яко ебане и изпотяване ако няма климатик и падане на капки пот върху дамата при което тя примигва, втория вариант е ударен опит за свършване за 2-3 минути, след което рухване на леглото и трябва довършване със свирка.Отдавна отминаха времената в която бях почти полов атлет, слава богу в днешно време нямам такава нужда от секс както преди 20-25 години.И да не забравяме заплатата - дамата ще трябва да ме черпи по заведенията, а приятелките й ще питат откъде е изкопала такъв нисък и дебел грозник?



Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.07.22 19:49



Чистоплътните хора, които се грижат за чистотата на дрехите си, опитват да заобиколят всеки човек, който може да ги изцапа с мръсотия.

Няма как да избягаме от нечистотата: ако не си тръгнем, самите ние ще се омърсим.

Така и християните трябва да пазят сърцето си чисто, да стоят далеч от онези, които са пълни с духовна мръсотия. Не се смесвайте с тълпата от нечестиви хора, странете от тях, за да не се заразите с духовната смрад. Търсете общение с хора, чисти, благородни, праведни пред Бога. Те са много малко, но са до всеки от нас.

Прилепете се към тях със сърцето си ... Отидете там, където е чисто, добро, свято; не ходете на увеселения и зрелища, за които нечистата тълпа жадува с диви викове от наслада, възторжено приветстващи нещо, което не заслужава и поздрав. Бойте се от срещи, които са опасни за душата!

Бойте се от онези, които могат да послужат като причина и повод за греховно падане.

Помислете какъв отговор ще дадете пред Бога, ако и сами не се пазите от духовната мръсотия и не пазите децата си от нея. В крайна сметка, само ако придобием чистота, можем да се надяваме да влезем в Божието царство. Пазете се да не се оскверните от света, пазете децата си от всякакво осквернение, нечистотата и мерзост на сегашния свят ... Амин.

св. Лука Войно-Ясенецки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.