Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано09.09.22 20:38



И аз ти благодаря милейди,
не знам как го направи, но само като се усмихна и дрехите се свлякоха от тялото ми сами.



Морски бриз. Топлината на жена. Времето спряло във преливащи погледи и тихи въздишки.

Та ти, както подкупваш и аз, каквото съм корумпе, струва ми се, че от нас държава нема да стане, но виж - за ОПГ (оргазмичен плътски голообмен), може би имаме шанс.

Но да не се правя повече на интересен и да ти споделя моята морска почивка. От дете още винаги съм предпочитал южното ни черноморие. Последните няколко пъти извадих страхотен късмет с една много възрастна жена - не, не се стряскай, не става дума за секс. Дава под наем два апартамента, които за моя вкус са повече от чудесни и комфортни. Ок - няма рум сървиз и аллинклузив, и прочие хотелско- чалгарски тузарии, но и не ми допадат такива. Сградата е компактна кооперацийка, но като цяло в нея, сякаш никой не живее. Мисълта ми е, че никой с нищо не те притеснява - броим включително и самото присъствие на други хора. Не знам защо, но никого не засичам по стълбите например. Просто все едно няма никой. А хазяйката е много деликатен и интелигентен човек, не я ли потърсиш, не можеш и види очите, пък същевременно е изключително приятна компания за разговор или вечеря. Впрочем внучката е очеизвадно талантлив художник, интересно дете. Няма да отрека, че Синеморец е по- скоро село, но характера ми е такъв, че не ми се нравят тълпите и навалиците, особено пък на почивка ми е направо ...... обичам строгата красота на самотата. Вярно, че няма веранда, но! бога ми какъв балкон, винаги съм искал къща с такъв балкон, огромен ти казвам, леко засенчен от едни липи. Тази година, като отидох, толкова много се бях сгорещил от жега в града, че първата нощ почти цялата я изкарах излегнат чисто гол на балкона - точно релакса, от който имах нужда. Сещай се, че следващите нощи бях все по дълъг ръкав, толкова хладно става, но тази първа нощ изцяло чисто гол, защото се чувствах, като акумулираща печка, баси жегата беше това лято. Какво друго да разкажа за апартамента ..... уютен е наистина, даже бих казал съвременна архитектура (на практика е строен преди десетина години) чистота безупречна, топла вода си има винаги, в едната стая двойно легло, другата е холо-кухня с разтегаем диван и още едно легло, широко е, искати се да правиш секс навсякъде.

И не - не си помисляй, че правя реклама или, че имам каквато и да е била финансова изгода. За съжаление нямам имот на морето, нито пък роднини някакви таме.

За самото градче- селце, ако не си ходила - нищо особено. Дето се вика две улици на кръст. Обиколил съм всички заведения, тъй че знам кои са нашите. За плажа има една малка подробност - пешачка е на десетина минути от квартирата, сложи ги максимум 15, като броим, че се спирам да хвърля по едно око на всяка красавица със загорели бедра. Колкото вече до плажа - приятен, нормален плаж, не особено голям, но и достатъчно обемен, за да не сме гъз до гъз. Заведенията по него ми харесват, особено има едно, така под едни дръвчета, най- често там си пия кафето. За отбелязване е, че не мирише на бензин - баси тъпотията са тия гъзарски курорти, отиваш на плажа, една камара пари и все едно си на рали: постоянно някакви джетове, моторни лодки, банани, парашутисти и какви ли още не, бучат напред/ назад и мирише на бензин, пфу, мразя го това.

А минусите - е, ако ти се купонясва, дЪскотеки, барове, музики на живо, да има много народ, у-дю: значи гарантирано няма да ти хареса.

Но, ако искаш комбинация от презареждаш релакс и пълноценен секс - Синеморец е много подходящ избор.

п.п. ще ме прощаваш милейди, че не говоря на Вие, но за мен това е неучтивата форма на обръщение, а така осезаемо те усещам, като свеж полъх и звънливо поточе, че леко грубо си позволих удоволствието да се потопя във непринудената щедрост, която излъчваш.



Тема Re: Има линови [re: Exaybachay]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.09.22 21:18



С удоволствие бих си полегнала гола до теб, на терасата, под звездите, Рицарю на изящното слово.

Не съм била в Синеморец, странно, точно днес имаше някаква статия за това градче. И по принцип не съм била кой знае колко по нашето черноморие, освен на Съни.

Лятната почивка е за мен едно много напрягащо събитие, за което се подготвям месеци наред, психически и физически. Това се надявам да се промени занапред, но досега е било така. Не понасям жега, тълпи и хора около мен, особено пък ако говорят на висок глас. Тишината е моето кредо и любов, и се опитвам да си я доставям във всеки един момент.

Ето, намрил си своето място, късметлия си. Приятно ми е да те чета





Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано09.09.22 23:21



Не съм била в Синеморец, странно, точно днес имаше някаква статия за това градче.
добре де, ще ти призная - аз я поръчах тази статия, че да я прочетеш и, като те подмамя допълнително от тук през форума, и щрак: м/у бедрата ти моите устни. Какво да се прави, понякога се изкушавам да използвам моите свръхнеестествени способности, за да пия и аз от женската страст.

И все пак, не това е странно, ето кое Е. Ти имаш: един съпруг, трима любовника, двама интимни партньора, хикс на брой гаджета и около пет- шест приятели мъже, на които винаги можеш да разчиташ за всичко. Обаче - почти никакво разнообразие що се отнася до черноморската почивка; основно съни. Защо така? А още повече предвид напрежението, което изпитваш пак и пак, това напрежение подсказва, че нещо не е ок.

А що се отнася до късмета, съм ужасно късметлийски карък. Моето място не е това, не е Синеморец. Моето място го намерих още в детските години, ала уви - разсипаха го напълно. Така и не успях да разбера хората, които толкова ненавиждат красивото, че правят всичко възможно да го унищожат. Явление, което наблюдавам и при жените. Толкова красиви жени и така красиви жени, а унищожени, напълно унищожени, от мъже, чието его иска само да притежава, да ги ползва за престиж и украса, и правят какво ли не за да унищожат така деликатната женска красота - или ще пишат изящни слова, или ще харчат много пари, ще обещават звезди от небето, ще лъжат, ще помпят мускули, ще предлагат брак, на колене даже. И естествено накрая ще ревнуват - всъщност те ревнуват от самото начало, но обикновенно се забелязва след време, защото влагат неистови усилия да прикрият ревността си.

п.п. лелеее обаче, като си представих как си легнала гола до мен, на терасата, под звездите - и още не мога да спра да треперя от вълнение; а даже не съм те виждал хахаххаха личи ли ми много, колко съм загорял? хахахаахах Извинявай, ако нещо - не обръщай толкова внимание на щуротиите на някакъв анонимник, просто твоят си чар по някакъв начин резонира с мен и ме привлече, поне да си помечтая малко на глас, за което ти благодаря, че ми позволи!!!



Тема Re: Има линови [re: Exaybachay]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.09.22 09:17



...мъже, чието его иска само да притежава, да ги ползва за престиж и украса...и правят какво ли не за да унищожат така деликатната женска красота

Искал си сигурно да напишеш -да унищожат женствеността в жената. Да, така правят една част от мъжете, слабите, комплексирани мъже. Силните мъже, дори и да се упражняват върху жената

като я ужажват и да помпат мускули, през останалото време й помагат да развие своите женски качества, да израстне психически и като личност. Аз с удоволствие бих била украсата на един такъв мъж.
А мъжката ревност . Мъжът ревнува, когато няма съзнание за своята собствена значимост и сила, тоест ниска самооценка. Мъжът е много прост вид. Жената е по-сложна в ревността.

Редактирано от vida1929 на 10.09.22 13:14.



Тема Re: Има линови [re: Exaybachay]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано10.09.22 12:18



понякога се изкушавам да

Това не е много спортсменско, нали знаеш, като наливаш на едно място, от другаде се губи.

Да ти разкажа един случай на инстант карма, за тези които вярват в кармата, което се случи за мах половин час



Това лято, на Съни, по едно време имах голяма нужда от спокойствие и тишина, затова си взех чантичката и тръгнах по задните улички. Намерих някакво заведение без нито един клиент и без музика и си викам, тук ще седна. Дойде сервитьорка, поръчах някаква супа и нещо друго и се занимавах с мойте си неща. Викам сметката и идва някакъв младеж и ми носи сметка само за супата. Викам, младеж, има и още неша(тези неща бяха около 5 лева). Донесе нова сметка за остатъка, около 15 лева, фалшива разбира се, нищо не казах, платих, даже бакшиш му оставих, че ми стана жал.

И се прибирам в хотела си, сядам на бара на басейна да пийна едно кафе или фрапе(не помня точно) и изведнъж, едното момиченце барманка стоварва една кутия с пица пред мен. Това вика е за теб. И аз, ма как така, бе сладуранке, ми така вика, за теб е. Тая пица, да я купиш там е поне 25 лева. Та, въздаде ми Вселената. И то двойно, може би тройно.



Тема Re: Има линови [re: vida1929]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано11.09.22 20:46



През моето възприятие е: жената е по- сложна ОТ ревността. ((:



Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано11.09.22 20:56



Това не е много спортсменско, нали знаеш, като наливаш на едно място, от другаде се губи.
знам ли, дали знам, но като един верен монах следва да ти споделя, че преливайки от пусто в празно, грижи няма - нито с кармата, нито със загубите.

Пък и, като се замисли човек, ако не се налива на едно място, поради съображение, че другаде се губи, то всичко би останало статично - няма движение, няма промяна, нищо не се случва.

п.п. внимавай със тая карма, че ако вселената все така ти въздава - една пица, пица, две пици, три - после ще се оплакваш от наднормено тегло. ((:



Тема Re: Има линови [re: Exaybachay]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано11.09.22 22:01



пица

Бях абсолютно невинна в тази ситуация. Пък и пицата имаше кой да я хапне, така, че грижи няма.



Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано20.11.22 13:05



Лятото нали се запознах с Паула, с димантеният пръстен на ръката, и по едно време си викам, бе я да си потърся и аз моя, и аз да се фръцкам

Е, намерих го и стоически го нося, макар по-скоро да става за хладно оръжие. Изподра ми де що обувам чоропогащник, спомних си защо съм го захвърлила по някое вереме Много гот така, учим се от грешките си Вашите диамантени пръстени убиват ли ви?



Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор joyn ()
Публикувано20.11.22 21:45



Моя много ми убива и затова си го нося на крака.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.