Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Забелязва сенови [re: Цар Из Род]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано03.08.22 08:30



Сега прочетох дописката с нови очила



OMG



Тема Re: Забелязва сенови [re: Trickyyy]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано03.08.22 12:48



За късогледство, за далекогледство или за дизайн?



Е-бане

Тема Re: Забелязва сенови [re: Цар Из Род]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано03.08.22 13:31



Явно за четене с (под)разбиране





Тема Re: Забелязва сенови [re: Trickyyy]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано03.08.22 13:58



Тези очила четат между редовете.

Е-бане


Тема Re: Забелязва сенови [re: Цар Из Род]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано03.08.22 20:02



Голяма борба е да напиша един пост или поне да прочета нещо на лаптопа. Тоя малкия си мисли, че като си мърдам пръстите, ще си играем, един път ми загаси целия лаптоп, един път ми спря звука, и въобще се хвърля вдъхновено да се бори и с мишката







Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано04.08.22 12:58



Много съм разочарована от бтвито, може ли такова нещо бе

тоя новия Ерген, дето е налапал розата, как можаха да го изберат тъкмо с трепет в сърцето очаквах да промотират нещо свесно, угледно, не само да изплакнем очи, но и да се кандидатираме за безплатно розово джинче край басейна...и тия да направят такава изцепка Предишния ергенин поне се усмихваше заблеяно и викаше "Много мило" па тоя сега май за това не става ми, няма се кандидатирам, ще чакам бг мамите да му разплетат чорапите и гащите как па един ергенин не се намери като свето



Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано08.09.22 01:42



кво па ви е толкоз кеф тва съни - безумни цени за ефтини стоки и ефтино обслужване, и ефтини курви, и ефтина дрога, и изобщо банална чалгия



Тема Re: Има линови [re: Exaybachay]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано08.09.22 11:55



Съгласна. Нито дрога ползвам, нито курви, нито ми дреме за чалгията, просто в БГ къде другаде да идеш, където има хотели на ниво? В Каварна?

И като говоря за ниво, става въпрос за безупречна чистота и обслужване, дето няма да те фане некоя лятна диариа на втория ден.



Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано08.09.22 21:56



А какво е това "обслужване" - ясно, че ще е някакво сложно женско нещо, щото няма как да не е сложно, щом е женско; но какво по- точно?

Инак знам чудесно място, къде ни диария, ни чалгии, чисто, приятно, топло, супер - и аз мога да съм ти слуга примерно

умел съм в много неща: да лазя на 4-и крака; да си затварям устата, че да не те ядосвам; да ти светя нощно време; да не се правя на много умен; да те гледам със насълзени очи, докато се къпеш в банята; да постилам тялото си пред краката ти, за да не стъпваш по твърде горещия пясък, докато отиваш към морето; пък, ако морето ти идва твърде далечко, мога да ти го нося шепа по шепа, без да ставаш от шезлонга; висок съм, тъй че и за плажен чадър можеш да ме ползваш; като цяло съм многофункционален лакей и предана мижитурка, която можеш да си водиш на каишка, където поискаш, никакви проблеми няма да създавам.

Има само едно единствено НО - когато се събудя, тогава се събуждам, нито секундичка по- рано, а си ме пипнала да ме събудиш, значи казвам ти и няма майтап: отивам да си взема едно кафе и изобщо ни най- малко не ме интересуват твоите обслужвания!!! Аз мъж ли съм или кФо, и въобще не си помисляй да ме подкупваш със секс, защото веднагически ще поддам.



Тема Re: Има линови [re: Exaybachay]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.09.22 14:26



Благодаря ти за прекрасното настроение и усмивки, които предизвика у мен



Особено се впечатлих на умението ти да ми донесеш морето шепа по шепа. Безценно.

И обещавам да те будя във всички нерегламентирани моменти на денонощието, пък после ще те подкупвам...покупвам...



ПП. Тъй нареченото обслужване го разбирам като приветливост, усмивка, внимание, дискретност. Не е толкова сложно, предвид, че съм жена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.