Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има линови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.07.22 23:21



Ако назовеш нещата каквито са:
Първо от януари 2013та умишлено избягвам всякакви връзки и...

Избягваш друг път, неспособен си на връзка. Сам го доказваш в продължението на изречението, че само 1 път си направил компромис, което в превод е, че някаква патица се е подвела, но уви, осъзнал се е.

второ уличния секс е достатъчно евтин и достъпен за мен

Ми напълно безплатно е да забършеш някоя мацка, очаровайки я с приятна компания. Времето на летните авантюри е
Удряш на камък ли?

Колкото до секса за всеки е различно преживяване, но това, което сам си описал и теб не те удовлетворява, та с кое спориш....



Тема Re: Има ли [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано26.07.22 00:04



Не точно неспособен, а просто нямам духовно и физическо желание.Само 1 път съм правил компромис от януари 2013та досега, от декември 1991ва до януари 2013та компромиси съм правил десетки пъти и от това е имало само временен смисъл в твърде малко случаи.Нямам намерение да си пропилявам остатъка от живота с жени които нямат перфектни гени, за всякакви компромиси вече просто забрави.Или ще е перфектна, или няма да я има.По добре сам отколкото зле придружен.В обществения живот жените избират мъжете, но в моя живот правилата на обществото никога не са важали и аз избирам жените, а не те мен.

Кое е безплатно?Бензина за да я возиш?Заведенията където едно излизане ти е поне 100 лева?Подаръците по празниците които струват стотици левове?Тези безплатните са само ученичките до 16 годишна възраст, аз с деца до 30 години не се занимавам.

Мен уличния секс ме удовлетворява защото за 20-30 лева получаваш веднага точно тази която ти харесва без да се занимаваш месеци наред, второ не носиш никаква отговорност, трето не се обвързваш и отгоре на всичко можеш да си направи кастинг от висококачествен женски материал.За какво ми я някаква "сериозна" която в най добрия случай ще е временна и ако роди дете това ще ми отвори дупка от поне 200 000 евро през следващите 18-20 години?Да не говорим, че любовта към жените ми трае 3 години и половина и заради това кратко време могат да ми разбият капиталът и жизнения стандарт в стратегическа дълбочина на практика до края на живота ми.Има и друго икономическо измерение, че ако на тези заплати цените са както през 1997ма, бих се замислил, но вече повече от 25 години даже повече от 30 години реалната покупателна способност на заплатите не мърда, цените се вдигат, заплатите ги настигат, после пак цените се вдигат, заплатите ги настигат и това продължава тук в България вече четвърт век.Единственото измъкване е или да станеш високопродуктивен работник което както казва Карл Маркс си е проклятие, или да експлоатираш работници, или да получиш милиони в наследство.



Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.07.22 16:47



за принца - жените-потенциални кандидатки са жаби


е, аз за какво ти?! казах да се радваш на собствената ти компания, че даже и уличници не ти трябват
ти си си идеален за себе си
можеш да обмениш опит, напр с
и той такъв със самочувствие и изисквания, ама раздаващ се, намерил си е група, дето "се пласира" на незадоволените и се раздава
в някаква степен звучите еднакво щото ви се иска, само дето ти "не се даваш", трябва теб да те молят много и да ти се докажат не като "жени които нямат перфектни гени"
и друго, голям счетоводител се извъди с тези калкулации колко струва 1 среща
не забравяй в аритметиките си, че и в къщи да си седиш е пари, сам можеш да сметнеш колко на час, да не ти смятам аз...



Тема Re: Има ли [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано26.07.22 18:52



Какви са тия подмолни ликчета, дето пускаш

Забраниха ми го, като за 18 плюс, и го затворих скоропостижно. Поне, обявявайте какво пускате, иначе не натискам



Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано26.07.22 20:25



Някакъв вероятно провинциален изрод, с отвратителен външен вид, брутален в намеренията си, лошо облечен и със сигурност много беден и тъп, и го сравняват с мен.



Тема Re: Има ли [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано26.07.22 21:56



Пак тотално погрешни разсъждения.Аз не считам българката за човек, тя се издъни многократно в моя живот, тя няма морални качества, няма душа, няма нормално мислене и такъв боклук не ми трябва.Става само ако има по добри гени от моите, само тогава мога да я изтърпя известен период от време.

Този на който си дала линк е изрод, аз съм нормален човек европеец, добре облечен, със скъпо жилище в елитен квартал, с немска кола, с доста пари в банка, само заплатата ми се колебае между 270 и 1053 лева според обектите които охранявам.Мен ме ценят бивши топ мафиоти от 90те години заради професионалните ми качества на охранител, предлагат ми заплата 1000 лева, оценят макар и незавършеното ми висше юридическо образование, виждат че знам английски език писмено и говоримо и донякъде и руски.А този който си дала на линка е получовек, човешко животно.

Нищо не ми се иска, аз съм студен като машина, 30 години след появяването на това желание да стана хладнокръвен и студен като машина това вече отдавна е факт.

Като бивш фанатичен нацист цепя стотинката и водя всякакви сметки и статистики вече повече от 22 години.За България по добре е пасивната стратегия да се работят нископродуктивни паразитни дейности като охрана и това самата конюнктура напълно го доказва.Например преди 20 години един охранител вземаше 150 лева месечна заплата, един адвокат около 1500 лева.Сега 20 години по късно един охранител без да дава допълнителни дежурства взема 700-800 лева, адвокатите пак вземат 1500 лева и даже и надолу.Тоест стратегията ми да чакам овцете от народа да развият икономика в която има повече финансов ресурс да се работи е била напълно правилна през десетилетията.Така докато адвокатите или служители във фирми по цял ден работят реална умствена работа и общите работници се трепят по строежите, аз по цял ден пуша цигари, пия кафета, ползвам интернет на работата ми, нищо не правя и даже в някои случаи вземам повече пари от тях.Номера е да се гони максималната ефективност при възможно най малко труд да изкараш възможно най много пари.



Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано27.07.22 00:25



Именно де - бойте се от тези, бойте се от онези, бойте се от туй, бойте се от онуй! Свети Лука малко не е много в час ако смята, че така се влиза в Божието Царство.

Добре. Да си говорим сега на тема "Трики сваля гащи".



Е-бане

Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.07.22 05:53



Разграничаваш се от този и си много възмутен, а и друг път съм те питала кога опозна всички българки, та даваш обобщаващи оценки?
В средите, в които си бил, нима вярваш, че е попаднало някое свястно момиче?! Че пък и да те е допуснала до себе си... Е, възможно е, по изключение, но да й носиш куфарите...

Колкото за хонорарите на адвокатите, яко не си в час. Дори да подозираш, че някой адвокат взема толкова, умножи сумата поне по пръстите на едната си ръка...

Нищо не ми се иска, аз съм студен като машина, 30 години след появяването на това желание да стана хладнокръвен и студен като машина това вече отдавна е факт
Това и друг път съм го наблюдавала: отхвърленият да декларира как не ще другите... А те не е сигурно дали изобщо го забелязват.

За останалото само ще ти оставя


Отвори и критериите, причините... можеш ли честно пред себе си да ги оспориш...



Тема Re: Има ли [re: Цар Из Род]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано27.07.22 13:39



Ц!



Трики обича и облича роклички

Току що ми дойде в пощенската кутия една лятна рaзкошотия, за кво ми е да ме питаш, то лятото мина, но нищо, ще я приспособявам и за есента. Синя феерия, Just Perfect!



Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано27.07.22 13:44



Файлче, "не обръщай внимание на всички думи, които се говорят"

Еклесиаст 7:21




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.