Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли [re: Trickyyy]  
Автор expat ()
Публикувано27.07.22 19:22



Лятото е настроение, а не времеви период.





Тема Re: Има ли [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано27.07.22 21:05



Аз познавам стотици българки от реала и може би хиляди от виртуала.Аз съм минал през елитен университет, ходил съм в елитни заведения където съм изхарчил доста пари, познавам хората от няколко квартала и мога да вадя такива общовалидни заключения.Бил съм и в елитни компании и познавам доста хора от елита на България, познавам и калта от низините на обществото, познавам и средата макар и не толкова добре.

Как не съм в час като работя с адвокати и съм завършил семестриално право в СУ.Става въпрос за обикновени адвокати, а не за топ адвокати.Но в такъв случай има и елитни охранители които вземат по няколко хиляди лева на месец.Ти знаеш ли, че на един от най пропадналите обекти на който работих преди години даже дойде един действащ адвокат с намерението да дава наряди там защото не може да върже месеца.Твоите представи са тесни и детински, а за мащаб и най вече реализъм на мисълта ти и дума не може и да става.

Изобщо не ме интересува какво забелязват другите или не.Аз не завися от никого.Аз никоя не обичам, мен ме търсят, мен ми казват, че ме обичат, от мен се интересуват и аз само режа с огромно удоволствие независимо дали става въпрос за обикновена или красавица с акъл.

Дадения линк е нелеп.Защото тези неща които стават сега във вашето "общество" сега аз съм ги видял, анализирал и предсказал още в зародиш преди 30 години и съм много добре подготвен за тях за разлика от повечето хора.



Тема Re: Има линови [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано27.07.22 21:21



Никой не може да ме изцапа с думи.



Тема Съгласен съмнови [re: Trickyyy]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано27.07.22 21:31



Аз лично изпитвам наслада от красивия дизайн.
Красива жена облечена в красива рокличка е повод за празник.

Значи предлагам - Трики облича красиви роклички, а Големият Кур по-късно ги съблича, защото не може да издържи повече.



Е-бане

Тема Re: Има линови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.07.22 22:36



... мен ме търсят, мен ми казват, че ме обичат, от мен се интересуват и аз само режа с огромно удоволствие независимо дали става въпрос за обикновена или красавица с акъл.
Кои твои качества те правят толкова магнетичен и обаятелен за момичетата?
А защо си толкова недостижим за тях?



Тема Re: Има ли [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.07.22 22:39



Не се и опитвам.
Индиректни сте. Не е нужно.



Тема Re: Съгласен съм [re: Цар Из Род]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано28.07.22 15:20



Ето, тук е моето царство(виж линка), малките си джиткат с малката лодка, обаче, като локализирах единия да кара без спасителна жилетка...и стана разправията.

В неделя съм си букнала водни ски. Не за друго, но защото съм дала вето срещу карането им, докато аз не ги пробвам

Та, ако не ме изядат раците, може да пиша пак тук наоколо, в скоро време, евентуално



Линк с лодка малкият(12г.) кара малката лодка



Редактирано от Trickyyy на 28.07.22 15:41.



Тема Re: Има ли [re: expat]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано28.07.22 15:22



Ехааа



В събота вечер, голеният син ме е поканил на ресторант, аз и той, разбира се мама плаща тайна било кой ресторант щяло да е, но както направих един лек анализ на заведенията, и като си познавам синчето, бас държа, че ще е един аржентински ресторант със страхотно барбекю Пък, а да видим

Редактирано от Trickyyy на 28.07.22 15:39.



Тема Re: Има ли [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано28.07.22 21:41



Ще обясня.Мен жените никога не са ме харесвали може би донякъде с изключение на периода февруари 2001ва-края на септември 2005та когато тежах между 71 и 73 кг и бях доста добре в лице и в тяло.Просто някои отделни единици от момичетата ме харесват по сложни психологически причини, повечето момичета като ми видят украйнско-циганската мутра отвращението им се изписва на лицата.

Аз съм недостижим за тях първо защото не съм адекватен на момента, а това става защото се водя от вътрешна логика която непрекъснато анализира широк спектър от информация и когато стане нещо такова като любовно признание или не реагирам или реагирам агресивно.На мен съзнанието ми е канализирано, а мисълта систематизирана и всяка система ограничава нещата.Да не говорим, че всичкото ми време и пари са уплътнени до далечно бъдеще ако доживея до тогава и една потенциална връзка веднага разрушава всичко.Аз просто вече отдавна нямам време и фонд за интимна връзка, такава може да се консумира само у нас и рядко.Още преди 20 години през 2002ра установих, че интернета ми е по важен от интимните връзки.



Тема Re: Съгласен съмнови [re: Trickyyy]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано28.07.22 22:14



Искаш ли да ти стана последовател в тубата?



Е-бане


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.