Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Счупеното..нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано13.01.21 15:47



Аудитория?!..: ))))
а аплодисменти има ли..





Тема Re: Счупеното..нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.01.21 16:55



При вас е малко по-студено, отколкото при нас. Обаче, в петък зимата се връщала


Тц, без ваксинация няма как да напускат белите мечки
Всички песни на Тото Котуньо ги харесвам. Неговият глас е сходен с този на Адриано Челентано.



Тема Re: Счупеното..нови [re: ad miral]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.01.21 17:02



Точно така





Тема Re: Счупеното..нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.01.21 17:20



Аплаузите са за теб.

Шоколада, пиша ти съвсем добронамерено и ще ти онагледя лъжите ти - къде съзнавани, къде несъзнавани.

Темата е от март месец 2020г.

Аз:



Ти:


Пак ти - малко по-долу:


В какво се състоят лъжите ли? Ами да започнем с това, че няма как да изказваш твърдение, че косата ми е пораснала, ако нямаш образ/представа в ума си за това каква е била дължината на косата ми. Сега, тук вече паметовите ти лъжи направо се бият една друга, щото на срещата на Споделено като се запознахме с теб, косата ми беше 20 см. по-дълга - разбира се, абсолютно не е нужно да помниш дължината на косата ми - въпросът е защо ти е да дрънкаш глупости(хората не ми стават по-симпатични, когато ми говорят неистини или ми правят неискрени комплименти)? Е, възможно е да си виждала моя по-късна снимка, на която съм с доста по-къса коса(през лятото на 2016 я скъсих драстично) - чудно откъде ли си виждала такава снимка, че и образ/представа е останала в паметта ти. Или просто паметта ти създава спомени, които доста се различават от случващото се в действителността.
После, бе коя жена се вълнува толкова от грим и фризури - а ти определено се вълнуваш от подобни неща, ако не ги забелязва. Че и ги коментира - което само по себе си е напълно излишно.

Та, ше се окаже, че проблемът ти опира до историите, които си разказваш сама на себе си, пък искаш да убедиш и другите в тях.



Тема Re: Счупеното..нови [re: Vitalite]  
Автор Zirzi (непознат)
Публикувано13.01.21 18:01



Виталия, спри, болно ми е, заради мен спри, молба!

Знаеш, идва ден когато винаги съжаляваме за нещо извършено.



Тема Re: Счупеното..нови [re: Vitalite]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано13.01.21 18:19



Чеки малко ся – идеше реч за тва, дали има сми да се издокарвам аз, след като тя заявява, че не възприема другите кат външност.



Но след като, както казваш, тя много държи на своята, би било невежливо, да се появявам пред очите и неизтупан.
Или бъркам някъде?

ПП Комплимоните чак кат я видя, аз съм нАучен работник от запаса, всичко проверявам лично.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Счупеното..нови [re: ad miral]  
Автор Zirzi (непознат)
Публикувано13.01.21 18:45



" аз съм нАучен работник от запаса, всичко проверявам лично."

А аз съм ебач на любопитни и интриганти!

Изчезни.



Тема Re: Счупеното..нови [re: Vitalite]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.01.21 19:22



Много се учудих, когато прочетох това:


Виталия, идвай на помощ, ти понеже всичко разбираш и знаеш, кажи ми как да си тренирам ума да помни човешки лица? Сериозна съм. Слуховата ми памет е невероятна, един път чуя ли глас, го помня..ама визуалната ми е..ужасна!

Вие не можете да се дишате двете, тя те моли за помощ. Явно е пързалка. Провокира те, пробва те какво ще напишеш, как ще се отнесеш към "проблема" й, дали ще се държиш отново лошо с нея. Нейният проблем с незапомнянето на лица може да е истински, може да е лъжа. Но има и друга вероятност това да е просто нейна самозаблуда, в която тя наистина си вярва и изпитва нужда да говори за това, за да се самоубеждава.
Учудвам се обаче как ти правиш различни догадки и предположение за нея- каква е, каква не е.
Ти като уважаващ себе си професионалист можеше да дадеш професионално мнение и да спреш дотук. Защо ти трябваше да казваш и доказваш, че е ограничена, спряла на етапа на емоционално развитие на 12 годишно, и прочие и прочие.....че и не била хубава. Това е типично женско дърдорене, от което уж се дистанцираш

. Всъщност влизаш в нейния стил на изразяване.

Редактирано от vida1929 на 13.01.21 19:34.



Тема Re: Счупеното..нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано13.01.21 19:28



Като те чета, наистина ми става жал за теб. готова си на всичко само и само, да уличиш някого в нещо. казах ти, раждаш изродчета.
Цветът на косата и дължината не ти трябва памет за да знаеш че е червена е къса..образ нямаш, цялостен.
Виталия, не ти прави чест, разбираш ли го..
А Благодаря от такава добронамереност, от такива добронамерени, врагове не ми трябват.
Няма какво повече да кажа...освен, че ако беше в кръга ми на близки хора, щеше наистина да знаеш, че го имам този проблем.
ама друго си е плътно да следваш намерението си, да изобличаваш някой като лъжец, интригант и т.н...а това трови теб, не мен.
Сполай ти.



Тема Re: Счупеното..нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано13.01.21 19:32



Доста си е студено. Намръзнах се яко тези дни.

, а ще става и по..
ама зима..
и Адриано ли харесваш?..и аз така..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.