Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: СъН]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 19:10



Да, нека я направим - на Алиса определено бих се молил - ако си гледала филмът "Плажът" и там жена стоеше начело на комуната





Тема Re: +нови [re: СъН]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 19:25



Аз мисля да си спретна ей такова, на първо време, докато чакаме милиардите.
Много ще ми ходи на сутрешното кафепиене.







Тема Е,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.11.13 19:31



не е само той.

И други хора искат да ме виждат щастлива.



Тема Re: а що не идем директно...:)нови [re: СъН]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано14.11.13 19:31



При амишите...много следя по ТВ-то като кое как при тях:))

имат голям отлив, тамън ний ще го запълним





Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 19:32



Може ли аз да паса патките?

Ъъъъ, те няма ли да се обидят, че им викаш патки?



Тебе ща правим овчарче - докато си кибичиш на клона насред поляната, да свириш жално с кавала на стоката долу и да я пазиш от вълци. Освен това, ще доиш, квасиш мляко, сирене, стрижеш вълна, чепкаш и предеш - зимата, дан са схващаш от студ горе на стълпа.



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 19:33



Ами на мен нещо такова ми се върти в главата



Само дето май нямам уменията да го построя. Още от "Властелинът на пръстените" съм се влюбил в хобитските къщи



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 19:37



Става - харесва ми такава работа, която товари тялото, но пък душата ми се рее на воля. На овцете ще им пускам Карунеш сутрин и джаз - вечерно време, за да разпускат и те и аз и ще бъдем съвсем еко. Няма да използвам гега - защото са мили животинки и ще ми е жал да ги ръчкам - ще ползвам овчарско куче, с което ще бъдем партия и ще се разбираме с поглед





Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 19:42



В една от дядовите ниви има тракийска могила, тъкмо за хобитова къща. Той все се канел на времето да я разкопае за съкровище, ма само със заканите си останал.
Земи една кирка и една лопата, каквото намериш вътре, половината за тебе - и набързо ще се сдобиеш със строителни умения.





Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 19:46



Е да ама трябва да е в гора... или поне да има някакви стари иглолисти наоколо... Нещо между елфически и хобитов стил...





Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 19:57



Понеже ме размечта - а аз съм силно мечтателна натура - ще си носиш последствията...



Ето нещо подобно напълно ме устройва:






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.